Skocz do zawartości

Penis


otlogin

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzę, że to się jeszcze nie pojawiło...

Mniejsza. Ostatnio po raz pierwszy w życiu mój sen mnie po prostu rozbawił.

Mianowicie:

Śniło mi się, że mam ogromnego penisa kiedy tak przyglądałem mu się radośnie zauważyłem jedno. Jest potwornie zagięty. Znajduje się na nim... gula, garb, coś jak kolano, czy łokieć. Po nim zagina się w dół. Zacząłem napinać rzeczone kolano by go sprostować po czym się obudziłem.

Dopiero rano zrozumiałem jak ironiczny był fakt, że chociaż miałem największego penisa na świecie, to był on krzywy i zapewne bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawi cię to?? Ja ci radzę raczej powagę bo tu się kroi grubsza sprawa.... Mianowicie, duży penis oznacza wewnętrzne naturalne instynkty, nie tylko pożądanie, dominację też. Jest zgięty więc ktoś tobą rządzi lub tak odczuwasz, przysparza ci to radość więc raczej jesteś imbecylem(w śnie OFC). Znajduje sie na nim jakaś deformacja o w kształcie obłym, zapewne jest to jakiś brud(niezałatwiona sprawa lub coś w tym stylu), skryty pod warstewką ułudy(umysłowego wyparcia danej cechy, samoobrony przed indentyfikacją z nią). Więc jesteś głupi że ktoś tobą manipuluje próbujesz się rehabilitować za to innym ujawniając tą złą cechę ale jednak to nie daje efektu.... Btw. sprawdź czy naprawdę ci urósł i czy ktoś ci wiagry nie dosypał do picia czy jedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to tłumaczyła troszkę inaczej...

Penis może pojawić się w snach o różnym zabarwienie (nie tylko erotycznym).

Tutaj pojawia się on po to by Ci zobrazować Twoje lęki, obawy, a może nawet i kompleksy związane z aktywnością seksualną.

chociaż miałem największego penisa na świecie, to był on krzywy i zapewne bezużyteczny.

Może warto byś zastanowił się nad tym co sam napisałeś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...