Jump to content

Bąk (owad) powala ogromnego pająka


Guest Vanilia22

Recommended Posts

Guest Vanilia22

Mialam sen tej nocy.

Śniło mi się ze jestem nad jakś wodą albo lasem (trudno powiedzieć bo az takich szczegółow nie umiem sobie teraz przypomnieć co jest też dziwne). Sniło mi się, że widze ogromnego pajaka, ktory mial wiele odnóży. Wygladal troche jak stonoga. I gdy spotkalam na swej drodze tego pajaka nagle z nienacka pojawil sie Myśliwy. Chcial go powalić ale nie miał ani strzelby ale za to na ramieniu cos malego. Było to jakby wsunięte jak pasek u spodni do jego ramienia. Takie male i czarne. Okazało się, że to byl bąk, który mial jakis jad ktory moze nawet zabic takiego obrzyma. I jak sie okazalo ze jak ten bak ukasil w jedno z onoz tego potrwa on przekrecil sie na plecy i machal swoimi licznymi odnóżami. Mysliwy podszedl ale ten pająk jak tylko sie on zblizyl jakos stanąl na nogi i uciekł

Nigdy jeszcze nie mailam takiego snu..

Prosze bardzo o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Witaj Vanilko.

Pająk jak zapewne wiesz oznacza knucie przeciwko Twojej osobie i niemiłe sytuacje. Bąk z kolei w Twoim śnie oznaczać by mógł przyjaciela, lepszą stronę życia. Nie zawsze robale jak i małe ohydki tłumaczymy jako nieszczęścia.

Sądzę, że ostatnio wiele główkowałaś i myślałaś nad wszystkim. Być może to był ten senny pająk. Czymś się martwiłaś, tak mi się widzi. Myśliwego możemy traktować jako bliską Ci osobę, która w potrzebie i wtedy, gdy czułaś się zagrożona wyciągnęła ku Tobie pomocną dłoń. Ukazała jakąś lepszą stronę życia, dzięki czemu rozczarowania, smutki czy niepokoje odpłynęły. Czy kojarzysz jakąś taką sytuację?

Pozdrawiam cieplutko pomimo śnieżku za oknem :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

O tak kojarzę i chyba to było przed moim snem:) To ciekawe jak podświaodmość wszystkoi układa:)

Dziekuję:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...