Jump to content

interpretacja kart klasycznych


samotna32
 Share

Recommended Posts

co oznaczaja karty razem?czy to dobra wrozba?

walet kier(on)-Młody człowiek serdeczny i uczuciowy. Ta karta symbolizuje spotkania przyjacielskie, radość lub szczęśliwy przypadek. Zapowiada okres szczęśliwy dla spraw sercowych. Dobry przyjaciel. Młody młodzieniec godny zaufania. Spełnienie planów.

dama kier-to ja

10 kier-Wielka radość w miłości. To wróżba wspaniałej uroczystości, zaręczyn, ślubu. Karta też może symbolizować podróż we dwoje lub wiadomość od ukochanej osoby. Postaw na pierwszym miejscu miłość, właśnie dzięki niej będziesz szczęśliwa. Symbolizuje miłość, stabilizację, szczęście małżeńskie. Może być także zapowiedzią miłej niespodzianki

dama trefl- Kobieta szczera i wesoła. Kocha życie więc podniesie cię na duchu. Możesz jej zaufać. Jej wpływ będzie korzystny na Ciebie. To również zaufana krewna, matka, starsza koleżanka. Opiekunka lub współpracownica.

 

Pytanie do kart bylo -czy On wroci czy jest jeszcze szansa na nasz zwiazek?Interpretacja stawiajacego karty brzmiala,ze tak ze on sie jeszcze waha i kobieta-matka-albo jest przeciw albo za.Nie wie natomiast czy chodzi o moja czy jego matke.

Czy moze mi ktos pomoc.To bardzo wazne dla mnie

Link to comment
Share on other sites

Dama Kier (jako Ty) w sąsiedztwie Dama trefl oznacza kobietę z rodziny ,która ma wpływ na sprawę,Natomiast Walet Kier w połaczeniu z 10 kier -plany matrymonialne sie udadzą.A wiec szansa na związek widnieje a kobieta moze oznaczac tak mi sie wydaje Twoja bliska krewna z rodziny ,skoro stoi przy sygnigatorze i nie wydaje sie,zeby była nie przychylna ....Może komus sie zwierzasz w tej sprawie (własnie jakiejs kobiecie )?.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...