Skocz do zawartości

Na uczucia ........


memory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zrobiłam dwa rozkłady na uczucia męzczyzn z ktorymi mam i mialam pod górke.Jeden sie ulotnił ,2 jakis był nie do ogarniecia i ciagle drecze sie sytuacyjnie.Słyszalam opinie ,ze najlepiej sie pooczyszczac z takich znajomosci i pewnie sie dokona ,jednak zerknelam na ta beznadzieje.Prosze o wyrozumiałosc i duzą korekte poniewaz zgłębiam dopiero nauke płynaca z run i kalecze interpretacje strasznie...heh Na błedach sie człowiek uczy.Tak wiec zaczne od pytan ;pierwsze dotyczyło pana M :jak sie będzie realizowac moja znajomośc z nim w przeciagu wakacji?

  1. 1 - w mowie - jakie są werbalne komunikaty dotyczące związku-JaURUZ (o),On THURISAZ(o)
  2. 2 - w myśli - co naprawdę osoba myśli na temat tego związku-Ja KENAZ(o),TEIWAZ
  3. 3 - w sercu - jakie ma uczucia-Ja FEHU(o),On ANSUZ
  4. 4 - w czynach - jak będzie realizowany związek na płaszczyźnie fizycznej,Ja-SOWELO(o),On MANNAZ
  5. 5 - co osoba wnosi do związkuJA-ISA,On-WUNJO
  6. 6 - co łączy te dwie osoby-ODALA
  7. 7,8,9 - przyszłość (problemy, szanse)

-DAGAZ,WYRD(o),EHWAZ(o).No więc tak po kolei na czynniki pierwsze,zebym miała dokładne rozeznanie jak ja to paskudnie odczytuje ;p.W mowie ja, jestem ustepliwa własciwie moje decyzje sa nie przemyslane ,działam pod wpływem emocji,czesto wybucham.On natomiast nie jest szczery ,nie makontroli nad soba moze naduzywa manipulacji .W mysli ja to mam wszystko skumulowane czuje złosc i gniew trudno mi sie skoncentrowac taka omotana blokadami,On jako symbol meskiej siły ,inicjacji moze przez wglad o podłozu sexualnym?A takze dązeniu do realizacji własnych celow ,ze On tu rozkłada karty,dyktuje warunki?W serduchu u mnie wypalenie ,zazdrosc ,utrata checi do przprowadzenia zamiarów,On jakby mu zależało na dobrym porozumieniu,inspiracji....?Fizycznie ulegne złym namowom ludzi,pozatym naiwnie podejde do sprawy,Jemu bedzie zalezało na utrzymaniu przyjacielskich stosunków.Co ja wnosze -nic to zastój ,wiecej nie okazuje zadnych uczuc tak sobie z dystansem obserwuje ,nie działam,On -to raczej traktuje jak przygode ?Co nas łaczy-mysle ,ze przywiązanie ,poczucie oparte na bezpieczenstwie.Na koniec To mozliwa krótka odnowa ale pozniej moze sie to rozsypac na dowidzenia ,nie dogadamy sie i bedzie sie trzeba z losem pogodzic. Drugi rozkład na inna "kostke rubika" facet tez mi nie zle nadepnoł na piete i jakos sie odznaczył w moim sercu .Czy istnieja szanse na ponowny rozkwit ,badz odnowienie kontaktu?Tak wiec ,zeby juz sie nie rozpisywac puenta na przyszłosc-THURISAZ(o),NAUDIZ(o),TEIWAZ....?

Edytowane przez memory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosiu ja to naprawdę czarnowic jestem i fakt unikam goscia w dodatku On tez jakos inicjatywa sie zbytnio nie wykazuje ,podobno ma jakis romans na boku to tez nie zawraca soba głowy.....Dziwnie to wszystko mi sie nie układa w całosc ja to myslałam ,ze on jednak złozy broń a ja bede ulegac pozatym mi wywróżono telef,ze miedzy nami to zgliszcza i popiól..Wiec sama wyciagnełam po kartuszki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dołozyłam o ten jego rzekomy romans on twierdzi ,ze to kłamstwo ale ja tam swoje wiem skoro sypia u niego ta znajoma nie bedzie mi oczu mydlił ;p.Jak ich łaczy relacja-ANSUZ(o),THURISAZ(o),URUZ.Pierwsza to chyba na innych falach nadaja ,mowia innymi jezykami brak inspiracji badz utrzymuja ja po cichu w kłamstwach....Jednak ta URUZ to moze uzdrownienie ,jakies powolne wejscie w relacje?Tak wiec czy stworza pare? EHWAZ(o),FEHU,ANSUZ(o) no to nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze niech sie stara cymbał jeden jak narazie to kuleje ta relacja z dnia na dzien a ja sie chłopowi nie bede narzucac,taki ze mnie uparciuch ;p...A co z ta persona co tak sobie cwierkaja do siebie ,podobno nie maja romansu ale ja to w garbate aniołki nie wierze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tu tez hm....nie składa sie bo to jak na razie ja mu subtelnie głowe zawroce od czasu do czasu co tam słychac ,ale z tym wyrazaniem sie na temat moich emocji to prawda juz raz mu chlasnęłam w oczy o koncu.....A czy on wierny jest to mialabym wątpliwosci grubymi nicmi szyte poza tym,ze jest wolny ,wiec wierny nie musi byc ale nie ma mowy o prowadzeniu podwojnej gry ja tam lubie jasnosc a nie ,ze dzisiaj Adela,jutro Kacha a ja w przelocie to juz żenula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...