Skocz do zawartości

zyczenia, mlody chlopak,rodzina...


nashia

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak to się stało, ale znalazłam się na jakby Wigilii..dzieliłam się opłatkiem między innymi ze zmarłą babcią, pamiętam, ze bardzo mnie to wruszyło..., że chyba nawet do oczu napłyneły mi łzy... i tak pokolei z osobami mi znanymi i nie....skłądalismy sobie te zyczenia dzieląć opłatkiem... wiem,ze był tm młodszy chłopak, brunet, który zupełnie nei wiem czemu jakos tak adorował mnie.. wiem,ze sie zakochal, we mnie, ciagle mi to mowil,on juz wiedzial, ze ja bede na tej uroczystosci, siedzial ,przemawial jakby do mikrofonu nieustannie na mnie zerkając.., wiem,ze był młodszy... ja wyszłam do jakiegoś parku czy czegos takiego i on szedł za mną, obejmująć... ja go odpychałam mimo, ze wielką przyjemnosc mi to sprawiało, czułam się bezpiecznie... i takie dziwbe przebłyski... jakbym wchodzila na pagórek, a kiedy odwracałam się dostrzegałam dziewczyne, ktore chce jakby z jakiegos pokoju rzucac we mnie płytą/ kilkakrotnie probowała, a wtedy ja znajdowałam się już na łozku w innym pokoju jakby, to dosc cyklicznie sie powarzało.. raz ten modszy chłopak..krzyknął,ze mam uważac bo ona rzuca...

 

 

 

 

 

 

nic z tego nie rozumiem.. prosze o pomoc:8P_na:

Edytowane przez nashia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój sen mówi o potrzebie uczuć :)

Szkoda, że nie podałaś wieku bo w tym wypadku byłby bardzo pomocny. Podejrzewam, że jesteś osobą młodą i tak to zinterpretuję. Dzielenie się opłatkiem to dzielenie się uczuciami. Spotykanie babci na Wigilii, park oraz pagórek to symbole miękkie - nie poszukujesz gwałtownej namiętności lecz ciepa i delikatności. Odpychanie chłopaka w parku może wskazywać na Twoje obawy dotyczące uczuć- coś na zasadzie "chciałabym a boję się" :) To rzucanie w Ciebie płytą jest prawdopodobnie symbolem lęku przed gwałtownością emocji. Generalnie wspinanie się do góry to dobry symbol i wskazuje na to, że znajdziesz to czego szukasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...