Skocz do zawartości

Moje wahadło w niczym mnie nie zawodzi ale...


natii2911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie,10 lat temu dostałam w prezencie od mojej mamy wahadełko,tak jestem z nim związana że na dzień dzisiejszy nie zamieniłabym go na nic innego w świecie,próbowałam stawiać karty,zarówno Tarota jak i klasyczne,lecz niestety one do mnie nie przemawiały,toteż stwierdziłam że ja sie do wróżenia nie nadaję,ale mając jakikolwiek problem zawsze zasiegałam rady wahadła i pomimo że udziela ono odpowiedzi na "tak" lub "nie" nigdy mnie nie zawiodło,póżniej próbowałam pójść o krok dalej,nalałam do szklanki wody,trzymając wahadło nad jej tafla zadawałam przeróżne pytania przy odp."tak"kręciło się wg.wskazówek zegara,na odp."nie'w przeciwną stronę,również wszystko się sprawdzało,chcąc dowiedzieć się jakiejkolwiek daty liczyłam uderzenia wahadełka o szklankę również bezbłędnie wskazywało mi odpowiedzi,do dnia dzisiejszego swoim najblizszym koleżanką którym spożniała się miesiączka moje wahadło wskazywało na ciąże, jednoczesnie wskazując płeć dziecka, ku wielkim szoku kolezanek wszystko sie póżniej potwierdzało,lub jej brak.Tak więc będąc zadowoloną ze swojego wahadła chciałam jeszcze bardziej posunąć się o krok dalej,przy użyciu wyżej wymienionej szklanki z wodą próbowałam dowiedzieć się liczb na najbliższe losowanie lotka, a tu klops,pomimo iż tak bezbłednie moje wahadło wskaże date jakiegoś wydarzenia,określi płec nienarodzonego dziecka,ale nie wskaże żadnych prawidłowych liczb do gier losowych.I tu moje trochę głupie pytanie;dlaczego tak jest?Próbowałam w taki sposób kilkanaście razy wylosować liczby i żadnej nie trafiłam,póżniej odpuściłam,używam mojego wahadła nadal ale tylko do celów które wyżej opisałam i jak do tej pory mnie nie zawodzi,jedynie tylko do typowania liczb do gier losowych-eh a szkoda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Czy Ty przypadkiem nie chcesz zbyt dużo? Jeśli Twoje wahadełko jest tak trafne to zacznij udzielać się na forum z miłą chęcią skorzystam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm bo tego chyba nie można przewidzieć bo każdy kto pościł lotto chciałby żeby jego nr wygrały i w eter puszczane są miliony albo i więcej próśb (modlitw) to się ze sobą zderza az w końcu padnie na jednego szczęśliwca.

 

Czytałem ze gdzieś w Stanach przeprowadzali badania nad maszynami losującymi były dwie identyczne maszyny i codziennie losowali. Zdarzyło sie ze w tych dwóch padły takie same nr liczb. Wtedy jak byl atak na Nowy York bo cały świat oglądał te traumatyczne zdarzenia . Wiec coś w tym jest.

Takich rzeczy raczej nie da się przewidzieć

 

pozdrawiam i życzę wysokich wygranych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Czy Ty przypadkiem nie chcesz zbyt dużo? Jeśli Twoje wahadełko jest tak trafne to zacznij udzielać się na forum z miłą chęcią skorzystam:)

Jeszcze nie udzielałam się w tej kwesti na forum bo szczerze przyznam nie wiem w jaki sposób to zrobić,tu mam kontakt z fizyczną osobą,w przypadku stwierdzania ciąży,płci dziecka,lub braku ciąży trzymam wahadło bezpośrednio nad brzuchem osoby,zadajac pytania trzymam wahadło nad swoja ręką jeśli chodzi o mnie,bądz nad ręka osoby której wróżę,także nie wiem czy nie majac fizycznego kontaktu z osobą wróżba będzie trafna,wiem są tu na tym forum osoby posługujace sie do wrożenia wahadłem,ale nie wiem z czego one korzystaja,czy ze zdjęcia czy też wystarczy sama wizualizacja.ale jeśli chcesz moge sprubować narazie sama wizualizacja,tak wiec zadaj mi jakieś pytanie/a ja użyję swojego wahadła a póżniej mi napiszesz czy się sprawdziło,dodam tylko że odpowiedzi bedą tylko na "tak" lub "nie"a co do odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie:"A Czy Ty przypadkiem nie chcesz zbyt dużo? " to odpowiem ci w ten sposób,każdy z nas chce byc szczęśliwy, bogaty by móc to osiagnac chwyta się wszystkich możliwych ścieżek,jedni pytają o radę kart,inni stosują magiczne rytuały by zapewnić sobie szczęście i pomyślność,jeszcze inni używają wahadła i tak też było w moim przypadku,ale niestety nie rozumiem tego mechanizmu na tyle,że dlaczego akurat w kwesti gier liczbowych żadna magia nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że odpowiedź jest bardzo prosta.Chciałaś wykorzystać je aby osiągnąc korzyśc materialna a to nie działa w ten sposób. :(

 

Zośka,a jak to sie ma do rytuałów magicznych? np.na pomyślność,bogactwo itp.to też sa poniekąd korzyści materialne, czytałam o przypadkach osób które stosujac różne rytuały spełniały się ich najskrytsze marzenia łącznie z bogactwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam Was serdecznie,10 lat temu dostałam w prezencie od mojej mamy wahadełko,tak jestem z nim związana że na dzień dzisiejszy nie zamieniłabym go na nic innego w świecie,próbowałam stawiać karty,zarówno Tarota jak i klasyczne,lecz niestety one do mnie nie przemawiały,toteż stwierdziłam że ja sie do wróżenia nie nadaję,ale mając jakikolwiek problem zawsze zasiegałam rady wahadła i pomimo że udziela ono odpowiedzi na "tak" lub "nie" nigdy mnie nie zawiodło,póżniej próbowałam pójść o krok dalej,nalałam do szklanki wody,trzymając wahadło nad jej tafla zadawałam przeróżne pytania przy odp."tak"kręciło się wg.wskazówek zegara,na odp."nie'w przeciwną stronę,również wszystko się sprawdzało,chcąc dowiedzieć się jakiejkolwiek daty liczyłam uderzenia wahadełka o szklankę również bezbłędnie wskazywało mi odpowiedzi,do dnia dzisiejszego swoim najblizszym koleżanką którym spożniała się miesiączka moje wahadło wskazywało na ciąże, jednoczesnie wskazując płeć dziecka, ku wielkim szoku kolezanek wszystko sie póżniej potwierdzało,lub jej brak.Tak więc będąc zadowoloną ze swojego wahadła chciałam jeszcze bardziej posunąć się o krok dalej,przy użyciu wyżej wymienionej szklanki z wodą próbowałam dowiedzieć się liczb na najbliższe losowanie lotka, a tu klops,pomimo iż tak bezbłednie moje wahadło wskaże date jakiegoś wydarzenia,określi płec nienarodzonego dziecka,ale nie wskaże żadnych prawidłowych liczb do gier losowych.I tu moje trochę głupie pytanie;dlaczego tak jest?Próbowałam w taki sposób kilkanaście razy wylosować liczby i żadnej nie trafiłam,póżniej odpuściłam,używam mojego wahadła nadal ale tylko do celów które wyżej opisałam i jak do tej pory mnie nie zawodzi,jedynie tylko do typowania liczb do gier losowych-eh a szkoda:)

Jesteś Świadoma!Rozwijaj to co już masz.Nie szukaj bogactw tego świata.Nie Ty jedna zawiodłaś się na liczbach.Nie jesteś tu w tym świecie dla fortuny.Powtarzam to każdemu Świadomemu.Odczytaj swoją aurę.Powinna być fioletowa. Narysuj ołowiem,lub grafitem,a w ostateczności;węglem,kreskę na wskazującym palcu lewej dłoni.Napisz co się z ryska dzieje i po jakim czasie.To jest doświadczenie dla Ciebie.Zobaczysz mnie,jako gościa w swoich progach.Zdrówko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahadełko nie odpowie Ci na liczby lotka, tak samo nie odpowie Ci np. jaki jest kod do sejfu znajomego czy kodu do mieszkania. Wykorzystywałaś je do tej pory bardzo dobrze i widać, że świetnie Ci się z nim pracuje. Jednak pamiętaj, że nie pomoże Ci w oszukiwaniu, zdobywaniu fortuny (np. lotek) oraz nie da Ci odpowiedzi na pytanie o np. czyjeś dane osobowe. Ciesz się, że masz dar i nie nadwyrężaj go ;)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahadełko nie odpowie Ci na liczby lotka, tak samo nie odpowie Ci np. jaki jest kod do sejfu znajomego czy kodu do mieszkania. Wykorzystywałaś je do tej pory bardzo dobrze i widać, że świetnie Ci się z nim pracuje. Jednak pamiętaj, że nie pomoże Ci w oszukiwaniu, zdobywaniu fortuny (np. lotek) oraz nie da Ci odpowiedzi na pytanie o np. czyjeś dane osobowe. Ciesz się, że masz dar i nie nadwyrężaj go ;)

pozdrawiam!

Dlaczego?

Czytałem ze gdzieś w Stanach przeprowadzali badania nad maszynami losującymi były dwie identyczne maszyny i codziennie losowali. Zdarzyło sie ze w tych dwóch padły takie same nr liczb. Wtedy jak byl atak na Nowy York bo cały świat oglądał te traumatyczne zdarzenia . Wiec coś w tym jest.

Takich rzeczy raczej nie da się przewidzieć

Słyszałem coś podobnego! Nie pamiętam dobrze, to było o jakimś badaniu które jakaś tam organizacja przeprowadza od kilkunastu lat. Rozstawili w różnych miejscach po całym świecie urządzenia losujące "rzut monetą" i zapisują i patrzą co się z nimi dzieje przed, w trakcie i po różnego rodzaju wielkich wydarzeniach. Nie zbyt to pamiętam, ale zdziwiony byłem nadzwyczajnymi wynikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahadełko nie odpowie Ci na liczby lotka, tak samo nie odpowie Ci np. jaki jest kod do sejfu znajomego czy kodu do mieszkania. Wykorzystywałaś je do tej pory bardzo dobrze i widać, że świetnie Ci się z nim pracuje. Jednak pamiętaj, że nie pomoże Ci w oszukiwaniu, zdobywaniu fortuny (np. lotek) oraz nie da Ci odpowiedzi na pytanie o np. czyjeś dane osobowe. Ciesz się, że masz dar i nie nadwyrężaj go ;)

pozdrawiam!

Witaj!Nie wiesz, kim i czym jestem.W lotka, Świadomość zabrania i stąd jest moje motto.Mogę jednak robić zakłady na mecze ligi. W 1979 roku,wygrywałem w ligę angielską bez problemu.!3-ka co dwa tygodnie.Przyszło jednak opamiętanie.Pieniądż nic nie znaczy.Mam obecnie, na utrzymanie domu i leczenie siebie i żony. Leki mam za darmo.Ogrody są pełne lekarstw.Leczę i diagnozuje bez pieniędzy,ale tylko tych, co mają polską aurę.Po za tym,jak na wstępie,to mogę wszystko,oprócz chodzenia po wodzie i fruwania.To przyjdzie z czasem.Jakiekolwiek kody,to tylko cyfry i litery.Nie piszę tego,by chwalić się możliwościami,ale by wielu zrozumiało,że jest ktoś taki jak Ja,co nie boi się zła.Wahadełko słuzyć mi będzie, jeszcze krótki czas.Później, już nie będzie mi potrzebne.Wiem,kto jest na forum mężczyzną,a kto kobietą.Mogę znać pleć i wiek,miejsce zamieszkania i jeśli trzeba,to więcej danych.Nie robię jednak tego, bo nie mam takiej potrzeby.Życzę zdrowia.:_figielek:

Nie jestem w tym świecie, dla sławy i bogactw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,kto jest na forum mężczyzną,a kto kobietą.Mogę znać pleć i wiek,miejsce zamieszkania i jeśli trzeba,to więcej danych.Nie robię jednak tego, bo nie mam takiej potrzeby.Życzę zdrowia.:_figielek:

Nie jestem w tym świecie, dla sławy i bogactw.

 

Czuje się inwigilowany, za pozyskiwanie danych wrażliwych można pozwać do sądu, więc uważaj kogo sprawdzasz by prokurator do drzwi nie zapukał:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?.

 

Pamiętając o tym, że radiestezja ma na celu czynienie dobra, odpowiedz sobie na pytanie: "Czy chciałabym żeby ktoś, bez mojej wiedzy, mógł w każdej chwili poznać moje dane?"

Nie tylko dobrym ludziom trafia ten dar w ręce. Poza tym, trochę już w tym siedzę i daje zawsze taki przykład: powiedz komuś, żeby schował jakąś sumę pieniędzy przed Tobą. Taki test. Zapewne je znajdziesz. Bo ta osoba jest tego świadoma. Wie, że ich szukasz i nie masz złych zamiarów. Jednak spróbuj znaleźć coś wartościowego co należy do tej osoby bez jej wiedzy. Nie sądzę, żeby Ci się udało. Wahadełko oszaleje. Będzie Cię prowadzić co chwila w różne miejsca. Ale nigdy nie wskaże Ci prawdziwego.

 

A co do historii Zdzisława44: nie chcę negować tego co napisałeś, ale szczerze wątpię, żebyś potrafił to co mówisz. Ale to tylko moje zdanie. Z niecierpliwością czekam na wynik małego teściku Gratere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzislaw44

To ja sie pisze jako pierwsza do sprawdzenia

 

Miałem Ci odpowiedzieć.Twoje imiona zapisane w Księdze Imion Polaków:Anna Teresa. Nie zawsze imiona pokrywają się z zapisem w dowodzie..Również dotyczy to wieku.. Nie muszę pisać;jak wyglądasz i podawać Twojego wieku,oraz miejsca zamieszkania.Będziesz mnie widzieć w ciągu trzech miesięcy. Od teraz.Jestem w stolicy mojej-w Częstochowie.Mieszkam na Rakowie,od zawsze!:usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę pisać;jak wyglądasz i podawać Twojego wieku,oraz miejsca zamieszkania.Będziesz mnie widzieć w ciągu trzech miesięcy. Od teraz.

 

Jako że wielcy mędrcy posiadają wielkich prześmiewców, to powiem tak: skoro już masz zbawiać świat to pokusiłbyś się o jakąś przynajmniej pomniejszą demonstrację swoich umiejętności, czy jednak mydlenie oczu jest wygodniejsze(i łatwiejsze)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

O ludzie małej wiary, nic nie rozumiecie Świadomość rzecze:

"mesjasz, jaki już był nie jeden, porwie naród do walki o Świadomość aby nie być gołosłowna przytoczę imię poprzedniego mesjasza................" i tu było nie wyraźnie, cholerka muszę sie dostroić......................................................"Adolf" rzekła Świadomość

Pozdrawiam:

Wasz nasłuchowiec Sławomir.

P.S.

W razie czego służę narodowi częstotliwością ( a dla nie wtajemniczonych nie jestem z Torunia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,nie zrozumcie mnie żle nie kręcę wahadłem po to by się niewiadomo jak wzbogacić,nie chodzi mi o główne wygrane tylko o jakąś drobną sumę,gdzie mam np. akurat małego dołka finansowego,ale nadal nie mogę zrozumieć przecież praca z wahadlem to jest nic innego jak łączenie się z naszą podświadomością,tak więc zadając jakiekolwiek pytanie robie to świadomie i dlaczego bezblędnie wskarze czy kobieta jest w ciąży,czy też nie,nawet wskarze płeć dzidziusia,z tą samą świadomością proszę wahadło o wskazanie liczb w lotka,a tu niestety up.Przypomina mi się zaraz film dokumentalny ,który kiedyś oglądałam "Sekret" pewnie nie jeden z Was go oglądał i wg.tego sekretu każdy ma prawo do szczęścia,bogactwa,że człowiek może wszystko osiągnąć,wystarczy tylko zmienić tok swoich myśli,a będzie nam dane to wszystko czego pragniemy,ale niestety wychodzi na to że nie wszyscy otrzymują to czego pragną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu bogactwo i szczęście to dom, gromadka dzieci czy lody pistacjowe. Bogactwo w skrajnie materialistycznym ujęciu zwane jest pieniądzem. Pieniądz to tylko papier, parafrazując wolałbym dostać wędkę niż 2 ryby, znaczy wolałbym dostać niezłą okazję zarobku niż pieniądze z nieba. I jak już celujesz w kaske to nie liczby w totka!:P Lepiej nie wiem, jakaś zdrapka na kilka tysięcy albo cuś, konkurs sms(tu mocno oszukują)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu bogactwo i szczęście to dom, gromadka dzieci czy lody pistacjowe. Bogactwo w skrajnie materialistycznym ujęciu zwane jest pieniądzem. Pieniądz to tylko papier, parafrazując wolałbym dostać wędkę niż 2 ryby, znaczy wolałbym dostać niezłą okazję zarobku niż pieniądze z nieba. I jak już celujesz w kaske to nie liczby w totka!:P Lepiej nie wiem, jakaś zdrapka na kilka tysięcy albo cuś, konkurs sms(tu mocno oszukują)??

 

Hmm Kaos po czzęści zgodzę się z Tobą,ale nie do końca,to prawda co piszesz że dla jednych szczęście to dom,gromadka dzieci,czy lody pistacjowe,ale czyż nie żyjemy w czasach gdzie jest żądza pieniądza,bo mając ten dom trzeba go utrzymać,płacić rachunki,bo nie ma nic za darmo,dzieci-cóż największy skarb,ale też mają swoje potrzeby,a to też kosztuje łącznie z lodami bistacjowymi,tak zgodzę się z Tobą pieniądz to papier,jak byłam dzieckiem nie mogłam pojąć dlaczego nie rosną na drzewach,każdy z dorosłych mi tłumaczył a ja i tak nie rozumiałam,dopiero życie mnie nauczyło pojmować pewne sprawy,a jak napisałeś wolałbyś dostać wędkę niż 2 ryby,ale wędką się nie najesz,ani dzieci nie nakarmisz,a i nie zawsze masz okazję zarobku,bo nie zawsze to praca jest,co do zdrapek i konkursów sms,to powiem szczerze że jak dla mnie jest to wielkie naciąganie,a na co,pewnie się domyślisz- naiwnych ludzi na pieniądze,także to temat rzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie trzeba być chaotą by wiedzieć że wygrana w lotka za pomocą magii to nie jest "hop! siup!". To coś w stylu strzelania z karabinu w strunę gitarową z odległości 2000 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,nie zrozumcie mnie żle nie kręcę wahadłem po to by się niewiadomo jak wzbogacić,nie chodzi mi o główne wygrane tylko o jakąś drobną sumę,gdzie mam np. akurat małego dołka finansowego,ale nadal nie mogę zrozumieć przecież praca z wahadlem to jest nic innego jak łączenie się z naszą podświadomością,tak więc zadając jakiekolwiek pytanie robie to świadomie i dlaczego bezblędnie wskarze czy kobieta jest w ciąży,czy też nie,nawet wskarze płeć dzidziusia,z tą samą świadomością proszę wahadło o wskazanie liczb w lotka,a tu niestety up.Przypomina mi się zaraz film dokumentalny ,który kiedyś oglądałam "Sekret" pewnie nie jeden z Was go oglądał i wg.tego sekretu każdy ma prawo do szczęścia,bogactwa,że człowiek może wszystko osiągnąć,wystarczy tylko zmienić tok swoich myśli,a będzie nam dane to wszystko czego pragniemy,ale niestety wychodzi na to że nie wszyscy otrzymują to czego pragną.

Witaj! Przeczytaj jeszcze raz,to co napisalem o Świadomości.Spróbuj to zrozumieć.Jesteś rozwinięta,jeśli chodzi o komunikowanie się ze Świadomością. Spróbuj się zapytać swojej Świadomości,czy jesteś człowiekiem,a następnie,czy jesteś istotą wyższego rzędu. Wszystkiego na raz,nie zrozumiesz. Wszystko przyjdzie samo i wkrótce.Świadomość, nie podpowie Ci liczb w grach.To jest zakazane!Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie trzeba być chaotą by wiedzieć że wygrana w lotka za pomocą magii to nie jest "hop! siup!". To coś w stylu strzelania z karabinu w strunę gitarową z odległości 2000 m.

 

Ale przyznasz,że można tak strzelać z tysiąc razy i nic,a ktoś inny strzeli za pierwszym razem,może za dużo wymagam,ale próbuję bardziej zagłębić się w temat,właśnie od czego to zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Przeczytaj jeszcze raz,to co napisalem o Świadomości.Spróbuj to zrozumieć.Jesteś rozwinięta,jeśli chodzi o komunikowanie się ze Świadomością. Spróbuj się zapytać swojej Świadomości,czy jesteś człowiekiem,a następnie,czy jesteś istotą wyższego rzędu. Wszystkiego na raz,nie zrozumiesz. Wszystko przyjdzie samo i wkrótce.Świadomość, nie podpowie Ci liczb w grach.To jest zakazane!Pozdrawiam.

 

Czasami mi cię szkoda:)

 

Ale przyznasz,że można tak strzelać z tysiąc razy i nic,a ktoś inny strzeli za pierwszym razem,może za dużo wymagam,ale próbuję bardziej zagłębić się w temat,właśnie od czego to zależy.

 

Przyznam:) W Polsce jest pewna osoba co kilka razy w lotka wygrała, fortuna jest ślepa:) Jednakże takie łudzenie się marzeniem, liczenie na skrajny cud... no cóż twój wybór:) Poza tym jak ci się uda w ten sposób wygrać to może nastąpić rozprężenie(reakcja) i np. zaczną odwiedzać cię legiony nowych przyjaciół, znajomi będą wymuszać emocjonalnym szatnażem na tobie pożyczki(albo darowizny) a nawet może się tobą jakaś banda oprychów zainteresować bądź mafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętając o tym, że radiestezja ma na celu czynienie dobra, odpowiedz sobie na pytanie: "Czy chciałabym żeby ktoś, bez mojej wiedzy, mógł w każdej chwili poznać moje dane?"

Nie tylko dobrym ludziom trafia ten dar w ręce. Poza tym, trochę już w tym siedzę i daje zawsze taki przykład: powiedz komuś, żeby schował jakąś sumę pieniędzy przed Tobą. Taki test. Zapewne je znajdziesz. Bo ta osoba jest tego świadoma. Wie, że ich szukasz i nie masz złych zamiarów. Jednak spróbuj znaleźć coś wartościowego co należy do tej osoby bez jej wiedzy. Nie sądzę, żeby Ci się udało. Wahadełko oszaleje. Będzie Cię prowadzić co chwila w różne miejsca. Ale nigdy nie wskaże Ci prawdziwego.

 

A co do historii Zdzisława44: nie chcę negować tego co napisałeś, ale szczerze wątpię, żebyś potrafił to co mówisz. Ale to tylko moje zdanie. Z niecierpliwością czekam na wynik małego teściku Gratere

Witaj! Mnie się nie testuje.Spytaj Świadomości,czy można mnie testować bezkarnie? Można pytać tylko,czy to co mówię,lub piszę,jest prawdą. Świadomość zawsze odpowie zgodnie z prawdą.Jej się nie przekupi.Nie mam powodu kłamać.Sławy i pieniędzy nie szukam.Leczę tych,co chcą być zdrowi.Za diagnozę,nie biorę pieniędzy.Leki są za darmo,lub kosztują zwykle do 20-tu złotych.Leczę tylko tych.co mają aurę fioletową,bądź różową. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Przeczytaj jeszcze raz,to co napisalem o Świadomości.Spróbuj to zrozumieć.Jesteś rozwinięta,jeśli chodzi o komunikowanie się ze Świadomością. Spróbuj się zapytać swojej Świadomości,czy jesteś człowiekiem,a następnie,czy jesteś istotą wyższego rzędu. Wszystkiego na raz,nie zrozumiesz. Wszystko przyjdzie samo i wkrótce.Świadomość, nie podpowie Ci liczb w grach.To jest zakazane!Pozdrawiam.

 

Mam świadomość tego kim jestem,ale z natury mam charakter "badacza" i tak jak dla niektórych białe jest białe,a czarne czrnym,ja wiem że jest jeszcze coś pomiędzy tym,tylko że jak narazie nie potrafię tego pojąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam:) W Polsce jest pewna osoba co kilka razy w lotka wygrała, fortuna jest ślepa:) Jednakże takie łudzenie się marzeniem, liczenie na skrajny cud... no cóż twój wybór:) Poza tym jak ci się uda w ten sposób wygrać to może nastąpić rozprężenie(reakcja) i np. zaczną odwiedzać cię legiony nowych przyjaciół, znajomi będą wymuszać emocjonalnym szatnażem na tobie pożyczki(albo darowizny) a nawet może się tobą jakaś banda oprychów zainteresować bądź mafia.

 

Ja nie wierzę w cuda,chaciaż słyszałam że się zdarzają,ale nadzieję można mieć,może złudną,ale zawsze,eh i nie wierzę żebyś Ty nie chciał wygrać w totka:)prawda,że ma się póżniej pełno psełdo przyjaciół,bo takich w koło pełno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzę w cuda,chaciaż słyszałam że się zdarzają,ale nadzieję można mieć,może złudną,ale zawsze,eh i nie wierzę żebyś Ty nie chciał wygrać w totka:)prawda,że ma się póżniej pełno psełdo przyjaciół,bo takich w koło pełno.

 

Tak chciałem, po kilku miesiącach regularnego grania zrozumiałem swoją głupotę. A wygrana niewiele by zmieniła w moim życiu doczesnym bo jakoś nie kręci mnie materializm, kase wydałbym na dokształcające podróże niż na wystrój domu czy 3 samochody. Co do cudów- to tylko nazwa, ja bym to nazwał mało prawdopodobnym zbiegiem okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chciałem, po kilku miesiącach regularnego grania zrozumiałem swoją głupotę. A wygrana niewiele by zmieniła w moim życiu doczesnym bo jakoś nie kręci mnie materializm, kase wydałbym na dokształcające podróże niż na wystrój domu czy 3 samochody. Co do cudów- to tylko nazwa, ja bym to nazwał mało prawdopodobnym zbiegiem okoliczności.

 

Kaos ja zarówno tak jak Ty odpuściłam sobie granie w lotka,ale że jestem dociekliwą osobą,zaczełam dociekać dlaczego tak się dzieje że jedni wygrywają,a inni nie,od czego to szczęście zależy,czy od pozytywnego nastawienia?czy od głębokiej wiary w to?czy od szczęścia?a może jest się wybrańcem losu,bądz w czepku urodzonym,póżniej zaczełam rozważać dlaczego jednym powodzi się lepiej innym mniej,ale doszłam do wniosku że nikt nie zna na to odpowiedzi,także moje dociekanie na nic się zda.Także wniosek nasuwa się sam cieszyć się tym co się ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, gdy uwierzysz w przypadkowość oraz wszechobecny relatwizm to pytanie o prawdę straci sens, stanie się tylko marnotrawstwem czasu. Widzę że taki sam wniosek wysnułaś i dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Leczę tych,co chcą być zdrowi.Za diagnozę,nie biorę pieniędzy.Leki są za darmo,lub kosztują zwykle do 20-tu złotych.Leczę tylko tych.co mają aurę fioletową,bądź różową. Pozdrawiam.

 

Jestem szczęśliwa, że są jeszcze są na tym świecie ludzie - którzy pomagają innym bezinteresownie i zdają sobie sprawę z grożących niebezpieczeństw, im i ich 'pacjentom', jeśli zaczną pobierać pieniądze za pomoc.

 

Jednak zastanawia mnie tylko jedno - czemu pomagasz tylko tych z aurą fioletową i różową? Czy ludzie o innych barwach aury są gorsi czy niegodni leczenia? Czy może masz jakieś inne powody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To info dla" Kaos".

**************

".Byzyyyydury , Marylko" jak mawial Poszepczynski.

;Sprawdz to, na mnie...Masz pozwolenie.

//juz kiedys komentowalem,takie tam...// nadal nie wiem czy to Forum, sluzy za psychiczna proteze,dla wielu niedowartosciowanych -H.Potterow, in spe???!!!

Lub okno na swiat-Tych laknacych/niezasluzonego/ poklasku...;

Ripostujac...A ja,za to wiem, ,kto czesto na tym Foru jest Idiota...

/jak mnie znajdziesz podaj do sadu...Pozdrawiam/

o tempora,o mores...

Edytowane przez uferlos
straszne zniesmaczeniem poziomem ,wielu" zrosnietych z klawiatura"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***************************************************** wlasnie,mnie tez****************

Cytat"Jednak zastanawia mnie tylko jedno - czemu pomagasz tylko tym, z aurą fioletową i różową? Czy ludzie o innych barwach aury są gorsi czy niegodni leczenia? Czy może masz jakieś inne powod"

*****************************************************

i tu pozwalam sobie na wlasny dodatek...

*****************************************************

Ja rowniez chcialbym uslyszec rzetelna-prosta,tzn.niezawoalowana odpowiedz.

Moze pol-daltonista hi,hi/ale, tu na tych poziomach...milo.

To co ponizej,oderwane od powyzszego!!!

Gazetowe Super-szkoly "Bioenergow" pracuja pelna para ,nadawano dyplomow ,a teraz ta rzesza uzdrowicieli ruszyla w swiat..

P.S. znam pania o ogromnym potencjale energetycznym,lecz prosta i nie douczona.Ktos widzac jej aure wprowadzil ja/dostal prowizje/do znanej szkoly Lodzkiej pana N.,kazdy semestr slono platny...Byla ok.1,5roku/wyszla z dyplomem.Naumiala sie jak lepic energetyczne kule i rzucac nimi... lecz nie nauczono jej-najwazniejszego,wlasciwego i precyzyjnego zdiagnozowania,kilka razy-mylac sie ...narobila" klopotow" a wzywana -na cito znajoma "naprawiala"bledy zeby pacjentka mogla wogole zyc!!! tak to sie ma z moda na CUDA/kazdy ma w sobie wieksza lub mniejsza energie ,jaka moze zostac ew.uzyta,do...ale nie zawsze kazdy moze byc tym ,co leczy.Bioenergia to b.zlozone wspodzialanie umyslu,nauki,wiedzy,i lata szkolenia pod okiem mistarza-OD PODSTAW!!!,lecz nie na kursie z Super Expresu" nie znam zadnego uznanego,ktory by sie reklamowal w ten sposob.To nie bizness ale poslannictwo...a kto rozumie doglebnie to okreslenie,wie o czym pisze.

A tak-hulaj Dusza piekla nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To info dla" Kaos".

**************

".Byzyyyydury , Marylko" jak mawial Poszepczynski.

;Sprawdz to, na mnie...Masz pozwolenie.

//juz kiedys komentowalem,takie tam...// nadal nie wiem czy to Forum, sluzy za psychiczna proteze,dla wielu niedowartosciowanych -H.Potterow, in spe???!!!

Lub okno na swiat-Tych laknacych/niezasluzonego/ poklasku...;

Ripostujac...A ja,za to wiem, ,kto czesto na tym Foru jest Idiota...

/jak mnie znajdziesz podaj do sadu...Pozdrawiam/

o tempora,o mores...

 

WTF, do czego pijesz?? Parkinsona chyba się leczy, piszesz do ludzi to pisz tak by zrozumieli, a nie zachwycasz się swym pozerskim stylem(wielokropki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***************************************************** wlasnie,mnie tez****************

Cytat"Jednak zastanawia mnie tylko jedno - czemu pomagasz tylko tym, z aurą fioletową i różową? Czy ludzie o innych barwach aury są gorsi czy niegodni leczenia? Czy może masz jakieś inne powod"

*****************************************************

i tu pozwalam sobie na wlasny dodatek...

*****************************************************

Ja rowniez chcialbym uslyszec rzetelna-prosta,tzn.niezawoalowana odpowiedz.

Moze pol-daltonista hi,hi/ale, tu na tych poziomach...milo.

To co ponizej,oderwane od powyzszego!!!

Gazetowe Super-szkoly "Bioenergow" pracuja pelna para ,nadawano dyplomow ,a teraz ta rzesza uzdrowicieli ruszyla w swiat..

P.S. znam pania o ogromnym potencjale energetycznym,lecz prosta i nie douczona.Ktos widzac jej aure wprowadzil ja/dostal prowizje/do znanej szkoly Lodzkiej pana N.,kazdy semestr slono platny...Byla ok.1,5roku/wyszla z dyplomem.Naumiala sie jak lepic energetyczne kule i rzucac nimi... lecz nie nauczono jej-najwazniejszego,wlasciwego i precyzyjnego zdiagnozowania,kilka razy-mylac sie ...narobila" klopotow" a wzywana -na cito znajoma "naprawiala"bledy zeby pacjentka mogla wogole zyc!!! tak to sie ma z moda na CUDA/kazdy ma w sobie wieksza lub mniejsza energie ,jaka moze zostac ew.uzyta,do...ale nie zawsze kazdy moze byc tym ,co leczy.Bioenergia to b.zlozone wspodzialanie umyslu,nauki,wiedzy,i lata szkolenia pod okiem mistarza-OD PODSTAW!!!,lecz nie na kursie z Super Expresu" nie znam zadnego uznanego,ktory by sie reklamowal w ten sposob.To nie bizness ale poslannictwo...a kto rozumie doglebnie to okreslenie,wie o czym pisze.

A tak-hulaj Dusza piekla nie ma...

Jeśli mi nie wierzysz,to przyjedź do mnie.Mieszkam przecież w Częstochowie.Zobaczysz to i owo.Być może,że popytasz tu i ówdzie i wrócisz do domu z jakimś bagażem wiedzy i niewiedzy,o tym co zobaczyłeś i usłyszałeś.Nie jestem Nowakiem, ani Kaszpirowskim..Ci potrafią "telewizyjnie".Ja przekazuję moją Energię Odczuwalnie.Nikt za to mi nie płaci.Leczę tylko polaków i za darmo!To wszystko na ten temat.:_tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mi nie wierzysz,to przyjedź do mnie.Mieszkam przecież w Częstochowie.Zobaczysz to i owo.Być może,że popytasz tu i ówdzie i wrócisz do domu z jakimś bagażem wiedzy i niewiedzy,o tym co zobaczyłeś i usłyszałeś.Nie jestem Nowakiem, ani Kaszpirowskim..Ci potrafią "telewizyjnie".Ja przekazuję moją Energię Odczuwalnie.Nikt za to mi nie płaci.Leczę tylko polaków i za darmo!To wszystko na ten temat.:_tak:/QUOTZ

 

 

 

Zdzisław,a co miało oznaczać ,to żeby namalować grafitem na palcu wskazującym kreske?możesz mi wyjasnic,proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dlaczego tylko Polaków - przeciez jesteśmy wybranym narodem Europy to bądźmy zdrowi cieleśnie bo na umyśle......................... (Kaos sorki za kropki).

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu moje trochę głupie pytanie;dlaczego tak jest?Próbowałam w taki sposób kilkanaście razy wylosować liczby i żadnej nie trafiłam,póżniej odpuściłam,używam mojego wahadła nadal ale tylko do celów które wyżej opisałam i jak do tej pory mnie nie zawodzi,jedynie tylko do typowania liczb do gier losowych-eh a szkoda:)

 

Odpowiedź jest prosta. Szatan nie zna przyszłości w taki sposób jaki zna ją Bóg. Zły duch zna przyszłość na zasadzie myślenia przyczynowo - skutkowego, a poza tym jego działanie jest ograniczone czasem. Mógł sprawdzić płeć dziecka, ale liczb losowych już sprawdzić nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asztoret

 

On to nie zrobił w ten sposób, a po prostu sprawdził, bo ta dziewczyna już była w ciąży.

Można jedynie przewidzieć prawdopodobieństwo padnięcia liczb losowych, ale jest ono zawsze dla każdej liczby z danej puli takie same.

Żeby wiedzieć jaka liczba padnie to trzeba mieć władzę nad czasem, a takiej władzy zły duch nie ma i to nie on ustala która właśnie padnie.

 

Krótko mówiąc - chociaż złe duchy z naszej perspektywy wydają się potężne to nie mają porównania z mocą Boga.

Edytowane przez siloam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytać możesz co nie znaczy, że On Ci je poda. Uważasz, że On nie zna Twoich motywów? Bogiem nie można sterować. Go można co najwyżej prosić. To nie byt któremu możesz cokolwiek rozkazać i który spełni każde zachcianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dlaczego tylko Polaków - przeciez jesteśmy wybranym narodem Europy to bądźmy zdrowi cieleśnie bo na umyśle......................... (Kaos sorki za kropki).

Pozdrawiam:

Sławomir

 

Heh, myśmy mesjaszami narodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba lepiej rozkazywac bytom ktore spelnia moje zachcianki niz prosic na kolanach jakiegos boga ktoremu nie bedzuie sie chcialo podawac szostki w totka. Btw przed chwila powiedziales ze szatan nie moze podac numerow totolotka wiec jakiemu bytowi Twoim zdaniem moge cokolwiek rozkazac i ktory spelni wszystkie moje zachcianki? Pytam serio,podaj z imienia i nazwiska najlepiej bo przydaloby sie troche gotowki

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kaos musisz tak na forum to że "myśmy" - to ja i ty, zgoda, ale nie wciągajmy w to całego narodu wiecej do podziału.

Co do zapedów Siloama a czy jak będe prosił o liczby te które padną to otrzymam bo ten z pod 9 otrzymał a w kościele go nie widuje. Poza tym on żone bije a ja nie i dlaczego on wygrał a mnie Bóg ma "w poważaniu" co mam zacząć bic żonę- podobniesz wobec Boga wszyscy jesteśmy równi. To jak to jest z tą równościa może ktos mi wytłumaczy bo czuję że ktoś mnie robi w "bola".

Pozdrawiam:

Sławomir

P.S.

innych bytów o liczby nie prosiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławomir, szczerze mówić nie nadążam za Twoim sposobem myślenia. Czemu chcesz bić żonę? Wobec Boga wszyscy jesteśmy równi, ale różni. Myślę, że dostrzegasz różnicę w byciu równym i byciu różnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem milczy.

Myślałem że ty wiesz takie rzeczy, tak mądrze piszesz i znasz tyle mondrych słów i twoja wiedza o Bogu i Szatanie jest taka dogłębana i wszysko co nie po twojej myśli tak ładnie mieszasz ze świetym błotem.

Zastanów sie może mi pomożesz?

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym namalowaniem na palcu kreski grafitem?

Cześć!Trudno jest narysować kreskę węglem? Już byś to komentował i pytał:nic się nie stało i co z tego? Umyłem palec,lub..ojej!Żadna magia.Kto nie pracuje wahadełkiem,ten niewiele wie o tym świecie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Napisal Zdzislaw44:

Będziesz mnie widzieć w ciągu trzech miesięcy. Od teraz.

Napisala gratere:

Wiec czekam do 5-go listopada. Mam nadzieje,ze trafisz.

 

 

Przypomnienie:

Zdzislaw44 spiesz sie,bo dzisiaj jest juz 5-ty listopada.

Do wieczora co prawda jeszcze daleko,wiec wszystko jest jeszcze mozliwe.

Licze na to spotkanie.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz liczyć licz na siebie!

Chcesz aby jego proroctwa się wypełniły narysuj Zdzisława 44.

Jedna mała rzecz o pomożesz, biednemu Zdzisiowi, który zapewne nie może się z Tobą spotkać bo zła, niedobra pielęgniarka zabrała klamkę z drzwi jego pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Część! Nie bądź niecierpliwa.Ja też czekam. To sprawa Świadomości i zapisu. Listopad nie minął. Wszystko może się zdarzyć.Już chcę,by to stare odeszło-teraz.Bywałem częściej na forum BytZbiorowy,co nie znaczy,że jeszcze.Tam opublikowałem to,czego nie mogłem tu.Czy tamto forum jest inne?Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej przyglądam sie panu Zdzisławowi od dawna i mnie bardzo intryguje bo z jednej strony jego wypowiedzi "krzyczą" przypominając "Cierpienia Młodego Wertera" a drugiej strony są "dziwne" jak by próbował być bogiem pośród nas maluckich i wydaje mi sie

ze pan Z nie umie się odnaleźć w naszym świecie realnego zgiełku i ucieka do świata mag,i baśni i fantazji bo tak lepiej, tam może zaspokoić swoje wszystkie potrzeby ducha i ciała a i także pouczyć co poniektórych tych którzy podążają inna ścieżka.

Kto tak myśli?

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej przyglądam sie panu Zdzisławowi od dawna i mnie bardzo intryguje bo z jednej strony jego wypowiedzi "krzyczą" przypominając "Cierpienia Młodego Wertera" a drugiej strony są "dziwne" jak by próbował być bogiem pośród nas maluckich i wydaje mi sie

ze pan Z nie umie się odnaleźć w naszym świecie realnego zgiełku i ucieka do świata mag,i baśni i fantazji bo tak lepiej, tam może zaspokoić swoje wszystkie potrzeby ducha i ciała a i także pouczyć co poniektórych tych którzy podążają inna ścieżka.

Kto tak myśli?

 

tak też tak myśle,że nie do konca to jest zrozumiałe ....Choć życze Zdzisławowi wszystkiego dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Słuchajcie,nie zrozumcie mnie żle nie kręcę wahadłem po to by się niewiadomo jak wzbogacić,nie chodzi mi o główne wygrane tylko o jakąś drobną sumę,gdzie mam np. akurat małego dołka finansowego,ale nadal nie mogę zrozumieć przecież praca z wahadlem to jest nic innego jak łączenie się z naszą podświadomością,tak więc zadając jakiekolwiek pytanie robie to świadomie i dlaczego bezblędnie wskarze czy kobieta jest w ciąży,czy też nie,nawet wskarze płeć dzidziusia,z tą samą świadomością proszę wahadło o wskazanie liczb w lotka,a tu niestety up.Przypomina mi się zaraz film dokumentalny ,który kiedyś oglądałam "Sekret" pewnie nie jeden z Was go oglądał i wg.tego sekretu każdy ma prawo do szczęścia,bogactwa,że człowiek może wszystko osiągnąć,wystarczy tylko zmienić tok swoich myśli,a będzie nam dane to wszystko czego pragniemy,ale niestety wychodzi na to że nie wszyscy otrzymują to czego pragną.

Tag Powell w swojej książce pt."Wahadełko narzędzie podświadomości" opisał metodę radiestezyjnego przewidywania wyników gier LOTTO . Co prawda wszystkich 6 z 49 wahadełko nam raczej nie pokaże ale z wytypowaniem przy jego pomocy 3 czy 4 liczb LOTTO nie powinno być problemu pod warunkiem że weźmie się za to w miarę dobry radiesteta znający reguły żądzące radiestezją i się do nich stosujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tag Powell w swojej książce pt."Wahadełko narzędzie podświadomości" opisał metodę radiestezyjnego przewidywania wyników gier LOTTO . Co prawda wszystkich 6 z 49 wahadełko nam raczej nie pokaże ale z wytypowaniem przy jego pomocy 3 czy 4 liczb LOTTO nie powinno być problemu pod warunkiem że weźmie się za to w miarę dobry radiesteta znający reguły żądzące radiestezją i się do nich stosujący.

 

Czyli twoje kody " biedactwa" gdzies sa mocno zakorzenione ",najpierw zmien to ,a pózniej pieniązki same przyjda (niekoniecznie z lotto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys otym pisalem..4 asystentow i ON czynilo(na rozne sposoby) wiele lat-intensywne proby w... American's LOTTO .To aksjomat,iz wszystkich 6 z 49 wahadełko nam NIE pokaże.Otrzymywali Max 4y>A mowa o panu ...ktory byl-jednym z najwiekszych wizjonerow ...wogole!!!Rownolegle poswiecil-rowniez -wiekszosc zycia nad analiza kart-Tarot...To slynny Edgar Cayce,ktory wielokrotnie w swych notatkach opisuje DLACZEGO nie mozna ustalic lliczb Lotto etc.za pomoca;kart, wahadla itp.polecam poszperac i oprzec sie o doswiadczenia zawodowcow.A w sumie to" latwa"odpowiedz"

Swiat niewidzialny bylby za prosty, gdyby kazdy mogl dotknac kontaktu i zapalioby sie nad nim... swiatlo ILUMINACJI.

WESOLYCH SWIAT

PS.A tak na marginesie,jezeli ktokolwiek po zaczeciu nauki z wahadlem,zaczyna to wykorzystywac to takich celow,to mnie to bawi.To tak ,jakby adept na prawo jazdy ,usilowal,zaraz po tym, poleciec wahadlowcem /nomen omen/ w kosmos.Hi,hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edgar Cayce zajmował się retrokognicją ,miał wizje dotyczące przeszłości tak odległej że trudno je w jakikolwiek sposób sprawdzić ,natomiast przewidywanie lotto to prekognicja.Jest bardzo wielu ludzi którzy potrafią w mniejszym czy większym stopniu przewidzieć numery lotto wykorzystując do tego bardzo różne metody niekoniecznie radiestezyjne ,a to że się tym nie chwalą wynika z tego , że z takimi sprawami dla własnego bezpieczeństwa lepiej się nie afiszować .O przewidywaniu lotto można trochę poczytać na Derren Brown przewidział wyniki lotto - Wykop.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieta prawda jednak,jezeli wiesz tyle to powinnienies wiedziec, ze oprocz wizjonerstwa byl powaznie zaawansowany w innych formach ...a co do ludzi typuja i sie nie chwala... to przemilcze ten komentarz...Z szacunkiem,lecz Za duzo nowatorskich ksiazek i filmow... a za malo realnej wiedzy.od czasow neta i Pottera kazdy posiada umiejetnosci latania na miotle.Poradnikow multum ale 99% to zlom ,znam osoby o zdolnosciach "kosmicznych"ale jak bys im napomknal byzrobili reprtarz i napisali o tym ksiazke ,wiecej bys juz mie mial prawa wejsc do ich domu.I nie chodzi o wylacznosc lecz o inne rzeczy ktore,nie kazdemu wychodza na ...ZDROWIE.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skoro znany psychoterapeuta Antoni Przechrzta swego czasu potrafił przewidywać za pomocą wahadełka wyniki na giełdzie to chyba można też z pomocą wahadełka przewidzieć wyniki LOTTO .Pozwolę tu sobie zacytować fragment artykułu A.Przechrzty-Widzenie zdalne,intuicja i prekognicja w biznesie , cyt: "Postanowiłem odwołać się do metod prekognicyjnych, wahadełka i wejrzenia w intuicję, aby poszukać informacji, których nie zawierała techniczna analiza giełdy. I co się okazało? W momencie, gdy wahadełko nie wskazywało na to, że w najbliższych dniach będą spadki, spadków faktycznie nie było. Dokładnie też pokazało ono poziom wzrostu, jaki miał nastąpić. Przyznam, że trudno było wytrzymać presję i desperację graczy, aby odczytać jak będzie naprawdę.Gdyby inwestorzy giełdowi mogli wypełnić tą pustkę intuicją, mogliby zarobić dużo więcej albo uchronić się od strat.Stosowanie metod widzenia zdalnego w przestrzeni i czasie potrafi ułatwić prowadzenie interesów oraz pomóc w rozwiązywaniu problemów natury relacji międzyludzkich, emocjonalnych oraz pokierowanie mądrze swoją karierą.Zasady, które stosuje się do analizy biznesu w tej samej mierze można zastosować do życia prywatnego. Widzenie intuicyjne nie jest jedynym w sobie i bezwzględnym lekarstwem na wszystko, dlatego trzeba wiedzieć, kiedy stosować intuicję, jak interpretować jej sygnały i jak połączyć ją ze zdrowym rozsądkiem. Ważne, aby pamiętać, że przyszłość jest w procesie zmian i te informacje, które są poprawne na dzień dzisiejszy, już jutro mogą być nieaktualne".Koniec cytatu.Cały artykuł można przeczytać na stronie : Antoni Przechrzta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro znany psychoterapeuta Antoni Przechrzta swego czasu potrafił przewidywać za pomocą wahadełka wyniki na giełdzie to chyba można też z pomocą wahadełka przewidzieć wyniki LOTTO.

 

Jakby było można to by codziennie były 6stki, poza tym, nawet matematyka nic nie poradzi na Lotto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby było można to by codziennie były 6stki, poza tym, nawet matematyka nic nie poradzi na Lotto.

 

Dzięki wahadełku można zwiększyć wielokrotnie swoje szanse na trafienie , typując zaś numery np.metodą chybił trafił mało kiedy można trafić choćby jedną liczbę z sześciu .Za trafienie 3 z 6 mamy wygrane 20 zł.w lotto, w mini lotto i multi multi stawki są trochę inne .Przynajmniej raz na tydzień typuję lotto z pomocą metod radiestezyjnych i zawsze mi wejdą 2 lub 3 liczby z 6 , żeby osiągnąć w typowaniu gier losowych wahadełkiem jakikolwiek najmniejszy sukces trzeba regularnie to ćwiczyć przynajmniej kilka miesięcy ,ważne jest odpowiednie wahadło,jego ciężar i długość zawieszenia, odpowiednia metoda ,stworzenie wizualizacji najbliższego losowania itd. Z własnych doświadczeń w tej dziedzinie mogę wyróżnić fakt że największe szanse na przewidzenie numerów są na kilka godzin przed losowaniem które rozpoczyna się o 22:15 w TVP INFO .Im bliżej w czasie do losowania tym większe szanse na przewidzenie wahadłem właściwych numerów .Każdy kto zajmuje się radiestezją z czasem wykształca u siebie swoje własne metody radiestezyjne ,a najważniejsze jest to aby te metody były skuteczne.Szóstki wahadełkiem przewidzieć się nie da , a czy są radiesteci którzy w 100% trafiają zawsze żyły wodne i inne temu podobne żeczy,bo ja o takich nie słyszałem i wspomnę jeszcze o Przemysławie Kiszkowskim który badając przez wiele lat radiestezję stwierdził na koniec że radiestezja to oszustwo i zabobon.Jak widać każdy ma swoje zdanie na ten temat i niech już tak pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, to ja jestem nieco lepszy, raz bez wahadełek trafiłem 4. Poza tym raczej to się nazywa szczęście, ale cóż jeśli wierzysz ,że to wahadełko t wierz tak dalej, przynajmniej tworzy się coraz większa więź między tobą a nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim osobom które nie wierzą w możliwość przewidywania wyników lotto oraz tym którzy w to wierzą i chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat proponuję przeczytać książkę pdf. PROJEKT LOTTO dostępną na stronie : http://planetaziemia.net/explorers/lottlo-project/lotto1.pdf

 

ehh... no przeczytam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozwolę sobie zacytować z innej strony internetowej opis wykorzystania wahadła do przewidzenia wyników gry liczbowej , cytat : "Często jestem pytana przez swoich przyjaciół, jak udało mi się wygrać na loterii, i odpowiedź zazwyczaj zadziwia ich! Moja wygrana, aczkolwiek nie ogromna jak na współczesne standardy, została osiągnięta z bardzo niewielkim wysiłkiem, i niemal bez wydatku. W czym tkwi sekret? Używając parapsychicznych mocy wszyscy mamy możliwość aby przewidzieć zwycięskie numery loterii.

Metoda jest prosta, i łatwa do wykonania, i powinna zadziałać tak samo dobrze dla ciebie jak zadziałała dla mnie. Gdyż w gruncie rzeczy, nikt nie ma żadnego monopolu na parapsychiczne zdolności!

Wpierw będziesz potrzebować ciężarek (z kryształu, miedzi itp.), sznurek, papier, i długopis. Nożyczki mogą też się przydać.

 

Zrób wahadełko przyłączając ciężarek do sznurka. Wypisz wszystkie 49 liczb loterii na papierze (wskazówka - spróbuj 7 x 7 kwadrat - to sprawi że potem łatwiej będzie je pociąć! przykład, w pierwszej linii napisz 1 2 3 4 5 6 7 w drugiej 8 9 10 12 13 14 i tak dalej). Wytnij numery w małe kwadraciki i połóż je twarzą do dołu na gładkiej powierzchni - twój stolik do kawy, na przykład. upewnij się że są dobrze rozdzielone (przynajmniej kilka centymetrów pomiędzy liczbami).

 

Teraz musisz pomieszać numery, tak że świadomie nie wiesz który jest który. To jest bardzo ważny krok, więc go nie przegap. Teraz mamy za zadanie wahadełkować liczby które wygrają najbliższe losowanie lotto.

 

Upewnij się że w pokoju jest cicho i ciemno, i nic nie przeszkadza. Trzymaj wahadło nad pierwszym numerem i staraj się "oczyścić umysł" z wszystkiego oprócz myśli na temat losowania loterii, i kul wychodzących z maszyny. Nie myśl o niczym innym, tylko skoncentruj się na kulach. W większości przypadków, wahadło będzie wisieć, przechylając się ze strony na stronę. Po minucie wahadło zacznie się kręcić. Kiedy już wybierzesz pierwszą liczbę przesuń kawałek papieru na bok, ale NIE ODWRACAJ GO. Powtarzaj wahadełkowanie dopóki będziesz miał/a 6 wybrań. Wtedy i tylko wtedy możesz odwrócić papierki na drugą stronę aby zobaczyć jakie numery zostały dla ciebie wybrane. Trochę praktyki, i będziesz zdumiony/a jak często zaczynasz trafiać wygrane numery. Kto wie, jeśli twoje serce jest czyste, a intencje dobre, możesz nawet wygrać tyle ile ja."

Koniec cytatu ,pochodzi on ze strony : jak wygra na loterii uywajc paranormalnych zdolnoci - Tajemnice dnia codziennego

 

 

 

 

Od siebie dodam że dobre wyniki można uzyskać stosując zamiast liczb wypisanych na papierze zdjęcia liczb biorących udział w losowaniu gdyż jak wiadomo w radiestezji zdjęcie/fotografia osoby lub rzeczy badanej wahadłem zastępuje jej fizyczną obecność co jest opisane w każdej poważniejszej książce o radiestezji .A poza tym typowanie lotto wahadłem to najlepszy sposób na sprawdzenie swoich możliwości w radiestezji wykluczający autosugestię która jak wiadomo jest największym wrogiem radiestetów .

Edytowane przez el_torres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zdzisławie pozwól ,że się włączę. zaintrygowałeś mnie tą kreską grafitową na palcu.

jeśli to nie tajemnica wyjaśnij o co chodzi?

będę wdzięczna za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
dlaczego akurat w kwesti gier liczbowych żadna magia nie pomoże

 

Odpowiedź jest prosta: ponieważ (złe) duchy z którymi się kontaktujesz za pomocą wahadełka nie znają przyszłości w pełnym znaczeniu tego słowa. Ich wiedza wynika z poznania teraźniejszości i prawa implikacji. Przykładowo: w organizmie człowieka są komórki rakowe - duch wskaże na raka. W organizmie człowieka są hormony ciążowe i zagnieżdżony embrion - duch wskaże na ciążę i płeć dziecka. Duchy są bardzo inteligentne i mają zwiększone poznanie świata, ale przy całej swojej przewadze nad człowiekiem nie znają przyszłości w sensie ścisłym. Właśnie dlatego żadna magia czy wróżbiarstwo nie są w stanie pomóc przy grach losowych.

 

Inny przykład: Zły uch może przepowiedzieć śmierć człowieka nawet w perspektywie kilku lat, bo zna obecny-teraźniejszy stan zdrowia człowieka, stadium jego choroby i prędkość jej rozwoju. Natomiast nie jest w stanie przepowiedzieć z taką niezawodnością czegokolwiek co wynika z rachunku prawdopodobieństwa. Pełna znajomość przyszłości jest zarezerwowana tylko dla Boga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do siloam

a jeżeli sprawdzam wahadełkiem jaki będzie wynik końcowy meczu piłkarskiego oglądając ten mecz w tv w pierwszych minutach meczu kiedy wynik nie jest znany to czy te złe duchy mogą znać wynik końcowy w 90 minucie ?

 

Tak na marginesie wierzę tylko w to co w życiu widziałem , niestety ani duchów , ani diabłów czy aniołów nie miałem okazji spotkać , moim zdaniem ludzie od zamierzchłych czasów wymyślali sobie różne religie , bogów itd po to tylko aby mieć antidotum na strach przed śmiercią bo lepiej żyć z urojeniami że ma się nieśmiertelną duszę niż przyjąć do wiadomości , że życie kończy się wraz ze śmiercią kliniczną mózgu i jedyne co z nas zostaje to rozkładające się zwłoki niestety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...