Skocz do zawartości

pies policja trawka


inez17

Rekomendowane odpowiedzi

rany miałam dzisiaj bardzo nieprzyjemny sen. a jak się obudziłam to normalnie ulga -ufff to tylko sen.

No wiec byłam na imprezie i nagle wparowała policja, mieli ze sobą psa. I weszłam z koleżanką do środka (bo stałyśmy przed kubem) i ten pies zaczął szczekać i biec do nas. Myślałam, że chcę zaatakować koleżankę (byłam tego pewna w tamtym momencie) wiec byłam spokojna, ale on rzucił się na mnie! Zablokował mnie tak, że nie mogłam się ruszyć na podłodze i lizał mnie w szyje. Potem przyszła policja i powiedziała ze to jest specjalny pies i wyczuł, że spożywałam mariuhane . wzięli mnie do samochodu i jechaliśmy gdzieś, nie umiałam dodzwonić się do mamy, ale jak się dodzwoniłam i jej powiedziałam ze mnie wzięli to się strasznie zdenerwowała. kłamałam policjantom w żywe oczy, że nie wiem o co chodzi, że nigdy nie próbowałam trawki. Oni mnie wywieźli na komisariat, potem do jakiegoś domu. i tam byli jacyś ludzie między innymi moja koleżanka z klasy. ja chciałam pojechać do domu i starałam się stamtąd uciec ale co już byłam blisko okna itd. to ten pies się pojawiał i musiałam wybierać inną drogę ale i tak mi przeszkadzał. potem byli jeszcze jacyś trzej chłopcy którzy też chcieli uciec i się obudziłam. co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie co to może znaczyć? Jestem naprawdę ciekawa, ten sen był jakiś inny niż do tej pory. bardzo wyraźnie go odczuwałam i byłam pewna, że ten pies zaatakuje koleżanke, do tej pory zawsze jakoś wiedziałam co chcę żeby się stało albo co ma się stać. To w końcu mój sen i sama tym jakoś kierowałam. A teraz mój umysł oszukał sam siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamałam bo się bałam, chciałam normalnie wrócić do domu a nie jechać na komisariat i brać odpowiedzialność za np. spożywanie narkotyków. Poza tym nie chciałam, żeby brali mnie za jakąś ćpunkę czy balangowiczkę bo sama się nią nie czułam. Jeśli to ma się jakoś odnosić to może faktycznie nie chcę aby ludzie wiedzieli o tym, że lubię imprezować. Ale doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W tym moim śnie najbardziej przeraził mnie pies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziłao mi o odczucia tylko o przyczyne strachu czego policja miala nie znaleść i zastanów sie nad tym jak to sie ma do twojego życia

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...