Jump to content

nasza rodzina - nasza wspólna droga


kamaar
 Share

Recommended Posts

Kochani,

od kilku mcy jest nas już troje i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o nas,o naszej rodzinie. Niewątpliwie coś się zmieniło.

Będę wdzięczna za kilka słów o naszych relacjach,osobowościach,być może przeznaczeniu..

Z góry dziękuję!:)

 

ja 7.3.1982

mąż 22.11.1980

córka 14.4.2010

ślub 14.6.2008

Edited by kamaar
Link to comment
Share on other sites

Witam :)

 

Ty i Wasz skarb jestescie numeorlogicznymi 3, natomiast Tatus jest 6/33 - podkreslam to 33, bo to liczba mistrzowska... Pozwól, że zacznę od meża :)

 

Jest on tzw. stara duszą - ma az 6 liczb mistrzowskich w swoim portrecie numerologicznym, co robi wrazenie :) Czy to dobrze czy zle... Przypuszczam, ze jest osoba dosyc uduchowiona, może przez bardzoej skrytą, skupiona bardziej na swoim wnetrzu... Numerologia mówi, że osoba posiadajaca wiele liczb mistrzowksich to osoba oswiecon, tak jkaby zyjaca w wyzszym swiecie duchowym. Rozumie hierarchie duchowa i sytuacje kosmiczna, zna astrologie i nuemrologie, posiada moc duchową, sile osobowosci, magnetymz i moc charyzmy. Wyróznia sie i daje dobry przykład. Osoby takie maja do wykonania jakies zadanie i sa chronione, jak to mówimy, przez sily wyzsze. Sa zaawansowane duchowo i w odpowiednim miejscu i czasie to ujawniaja lub pozostawiaja po osbie trwały slad... Jest to ktos wniosły lub potencjalnie wzniosły (na efekt oswiecenia trzeba poczekac)...moze to roznie zabrzmi, ale takie osoby maja predyspozycje do bycia kims w rodzaju guru, przewodnika. Bardzo prawdopodobne, ze Twoj maz interesuje sie ezoteryka, naukami dywiacyjnymi...a jesli nie nie, to ma do tego bardzo wyjatkowe predyspozycje.

 

To raz. Dwa, to, ze podliczba Drogi Zycia Twojego meza jest 33 - to bardzo ladna wibracja, tzw. Wibracja Chrystusowa :) Sa to ludzi godni szacunki i zaufania, cenia lad i harmonie. Bardzo wazny jest dla nich drugi czlowiek, a takze rodzina - jak dla akzdej 6...to jest wrecz ich priorytet, kocha rodzine i jest gotowy sie dla niej poswiecic. Maja w sobie spokój, łagodność, harmonię, a w ich obecnosci wszyscy czuja sie dobrze. Ich zadaniem jest prowadzenie ludzi i przekazywanie im swojej wewnetrznej madrosci. Maja ogromny wplyw na ludzi i zdarzenia, ciesza sie szacunkiem i moga zdobyc rozglos oraz slawe. Zazwyczaj dysponuja wieloma talentami i intuicja, która umozliwia im rozwijanie zdolnosci parapsychicznych. Najwieksza ich motywacja jest przekazywanie innym sowjej madrosci i duchowego swiatla. Odznaczaja sie rowniez zdolnościami twórczymi. Bardzo ważne jest, aby swój wpływ i charyzmę wykorzystywać we właściwy sposób, ponieważ inaczej rozwój duchowy zostanie zahamowany.

 

Dzien ur. meza to kolejna widoczna na pierwszy rzut oka licza mistrzowska - 22,a to inspiracja, olbrzymi potencjał twórczy, dar planowania i realizacji na ogromną skalę.

pozytywny aspekt wibracji: misja specjalna w obecnym życiu. Obowiązek przestrzegania praw. Masz naturę głęboką, lecz skomplikowaną, co utrudnia ci zrozumienie samego siebie. Ogromny talent, który wymaga koncentracji wysiłków i -specjalizacji. Potrafisz rozwiązać problemy nierozwiązywalne dla innych.

 

Ty wraz z waszym skarbem jestescie 3 (w waszym portrecie numerologicznym nie ma zadnych liczb mistrzowskich).

 

DROGA ŻYCIA 3

 

ARTYSTA

Szczęście, twórczość, przyjaźń, płodność, zdolności adaptacyjne

 

Jedna z najbardziej twórczych i towarzyskich dróg, jeśli jest pokonywana z nastawieniem pozytywnym. Sprzyja artystom, ale także tym, którzy chcą pomagać innym, założyć kochającą się rodzinę i mieć dużo dzieci.

 

Posiadasz naturę artystyczną, inwencję i wyobraźnię. Jesteś osobą towarzyską, wesołą, przyjazną, szczerą i optymistyczną. Jesteś ekstrawertykiem, masz niezliczone talenty, które służą twojej najgłębszej potrzebie — ekspresji twojej osobowości. Jesteś erudytą (choć czasami nieco zbyt powierzchownym), posiadasz błyskotliwą inteligencję i twórcze podejście do wszystkiego, co robisz. Zarażasz innych swoim entuzjazmem, jesteś lubiany przez otoczenie, które porwane czarem twojej osobowości często nie zadaje sobie trudu, by poznać cię naprawdę.

Jeśli nie kochasz i nie jesteś kochany, jesteś nieszczęśliwy, „umierasz".

 

Jesteś osobą oryginalną, skuteczną, niezależną i dobrze strzeżesz swej wewnętrznej wolności. Masz cudowną zdolność do regeneracji. Cenisz duże towarzystwo, radość życia i harmonię. Nie znosisz jednak monotonii i rutyny. Mimo pewnej nieśmiałości, umiesz wyrażać swe uczucia. Lubisz być wyróżniany, zauważany i jesteś dumny ze swego wyglądu zewnętrznego, o który dbasz, często przesadnie. Omijasz komplikacje i wszystko, co mogłoby zburzyć twój spokój — posiadasz więc dużą łatwość adaptacji. Lubisz łatwe i lekkie życie, co powoduje często rozrzutność i generalną nieumiejętność gospodarowania pieniędzmi.

 

W przypadku negatywnego wykorzystania tej wibracji możesz być osobą powierzchowną, szukać ideału, by się na nim wzorować, jesteś zazdrosny i ekstrawagancki. Jesteś plotkarzem, chwalipiętą, pozerem i wiecznym podróżnikiem (czasem wręcz tułaczem). Jesteś osobą lękliwą, fanatyczną, znerwicowaną, co często uniemożliwia komunikację z innymi i skazuje cię na znienawidzoną samotność. Będziesz angażować się w sprawy, które nie są tego warte. Nawet pozytywnie wibrujące „trójki" z trudem zaakceptują ciężar odpowiedzialności, natomiast dla wyrażających negatywną wibrację tej liczby jest to niemożliwe. Stajesz się wtedy hipokrytą i kłamczuchem, wykorzystujesz innych.

 

W sprawach zdrowotnych przede wszystkim narażony jest system nerwowy, kości, stawy i krążenie krwi.

 

„Trójki" spełniają się w zawodach, które wymagają mobilności, komunikatywności i twórczego podejścia: zawody artystyczne, literatura, aktorstwo, wystrój wnętrz, rzemiosło. Mogą być także znakomitymi adwokatami, handlowcami, pielęgniarkami — sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nieodzowna jest umiejętność kontaktu słownego i siła perswazji.

 

Dodatkowo:

Ty jestes 30/3 - Twórczość. Wymiana. Komunikacja. Rzemiosło. Handel. Zapowiada owocną realizację poważnych i stabilnych przedsięwzięć. Przynosi sukces, spełnienie i zysk, czasem nieoczekiwany. Nasza niezwykle płodna twórczość stymulowana jest potrzebą perfekcji i poczucia bezpieczeństwa. Talent literacki, aktorski, muzyczny. Komfort materialny, przyjemności, miłość i rodzina. Możliwość cudownego wyleczenia z ciężkiej choroby. Potrzebujemy oczyszczenia wewnętrznego

dzień ur. 7 - Jesteś inteligentny, refleksyjny, lojalny, masz silnie rozwiniętą intuicję i głęboki intelekt. Pragniesz spokoju, zgody, mądrości. Masz filozoficzny stosunek do życia, skłaniasz się ku zagadnieniom mistycznym i świat wartości materialnych ma dla ciebie niewiele powabu.

 

pozytywnie: lubisz się uczyć, cenisz stabilizację, rozmyślania i ład. Masz umysłowość analityczną, jesteś zdolny do rozważań na dużym poziomie abstrakcji.

negatywnie: musisz relaksować się i medytować. Brak ci siły wewnętrznej, jesteś więc pozbawiony zdolności współodczuwania.

 

Wasze dziecko:

ma 12/3 - duża inteligencja i wyobraźnia, konserwatyzm, wierność, lojalność. Masz dużą potrzebę okazywania miłości i chętnie przyjmujesz zobowiązania wobec innych.

dzień ur. - 14/5, to liczba karmiczna tzw. karma wolności. Opisuje osobę twórczą, awanturniczą. Będzie uczyła się jak zachować własną wolność i nie ograniczać wolności innych. Jej najważniejsze wyzwania to — nauka głębokiej refleksji, znalezienie równowagi materialnej i odkrycie swojego powołania. Nie będzie to łatwe, gdyż jest to osoba wszechstronna i lubiąca zmiany.

...torozumowanie jest przyziemne, za to duch buja wysoko. Nie znosi kłamstwa. Musi dojść do równowagi między podświadomością a świadomością, między intelektem a duszą. Musi rozpoznać swoje rzeczywiste potrzeby i przestać ulegać złudnym pragnieniom.

 

Was z Tatą łączy karma o wibracji 9. Jeżeli suma dróg życia dwóch osób wynosi 9, to już wiemy, że to związek, który jest lekcją dla obojga partnerów, że jest to związek, w którym partnerzy jakby trwając będą musieli wykazać się w pewnym sensie dużą dojrzałością emocjonalną, dużą odpowiedzialnością, ktoś będzie musiał ponieść koszt tego związku po to, żeby on się nie rozpadł i wtedy również szuka się w układzie piramidy życia wibracji np. odpowiadających za silną koncentrację rodzinną - np. 6. Mąż jest 6/33, więc najprawdopodobniej on bedzie dazyc do tego, by zahomac harmonie rodzinna, to on bedzie gotowy do poswiecen.

 

Poniewaz Ty i córeczka obie jestescie 3, a 3+3=6, to sądzę, że Wasze relacje będą bardzo dobre :)

 

Uf...to by juz było na tyle...

 

Gratuluję Waszego Skarbu :))

 

Pozdrawiam,

 

Magda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...