Jump to content

Sny o ogniu

mała_mi
 Share

Recommended Posts

Od około miesiąca co jakiś czas miewam sny, w których pojawia się ogień. Nie mam pojęcia co on oznacza, dlatego proszę o interpretację dwóch snów.

Pierwszy, był krótki. Siedziałam w pokoju moich rodziców i w pewnym momencie spojrzałam do góry. Zamiast naszej lampy, wisiał tam taki duży żyrandol, wyglądał tandetnie, z jakimiś migoczącymi kryształkami. Nagle ten żyrandol zaczął płonąć. Ale nie stopniowo, tylko po prostu zamienił się w taką kulę ognia.

Drugi - Szłam boczną uliczką ze znajomymi i nagle zauważyłam, że coś przed nami płonie. Nie było to nic konkretnego, po prostu ogień na ulicy. Zaczęliśmy się śmiać i mówić, że w takim razie tamtędy nie przejdziemy i musimy zawrócić. Ale nikt się tym ogniem nie przejmował. W pewnym momencie spojrzałam w prawo i zobaczyłam, że tam też jest ogień. Powiedziałam o tym reszcie, ale oni się ciągle śmiali. Obróciłam się do tyłu i z tej strony ogień również odciął nam drogę ucieczki. Byliśmy jakby w potrzasku, bez możliwości wyjścia. Pamiętam jeszcze, że ogień się zwiększał, gdy do niego pochodziliśmy.

Czy ktoś mógłby pomóc?:) Pozdrawiam!

Myślę, że te dwa sny mogą się wiązać ze sobą.

Ogień symbolizuje tutaj sytuację "bez wyjścia", coś co stoi na przeszkodzie wyjścia z problemów.

Ta płonąca lampa odzwierciedla wiedzę i mądrość dzięki której sobie poradzisz :)