Skocz do zawartości

ciąża, psycholog?


phenomenon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio śniło mi się coś bardzo dziwnego. Przeważnie rzadko pamiętam jakiekolwiek sny a ten był taki... wyraźny(?). Chciałbym wiedzieć co to może oznaczać.

 

Moja dziewczyna była w ciąży - w śnie wiedziałem, że pomiędzy nami jeszcze do niczego nie doszło, ale z drugiej strony "skądś" wiedziałem, że dziecko jest na 100% moje. Pojechaliśmy do szpitala. Poród się zaczął, a ja czekałem na zewnątrz, na korytarzu (nawet pamiętam, że korytarz był bardzo wąski i że ściany były pomalowane na taki jasno-szary kolor - trochę to było "dołujące" otoczenie. I było tam wiele kwiatów! Na parapetach, między ławkami). I tak chodząc po tym korytarzu zauważyłem tam swojego bardzo dobrego kumpla, rzekłbym przyjaciela. Czekał on na wejście do psychologa, poprosił mnie żebym z nim poszedł, bo to dla niego ważne. Nie odmówiłem. Pamiętam, że jak weszliśmy to siedzieliśmy przed jakąś kobietą, ona tylko patrzyła się na nas, a kolega był strasznie przygnębiony i co mnie najbardziej zdziwiło to to, że trzymał mnie mocno za rękę i był jakby "wtulony" we mnie, chyba bał się tej baby. I wtedy ta pani psycholog powiedziała do mnie: "to pan powinien być w takim stanie, przecież właśnie panu dziecko umarło" i zaraz po tym się obudziłem (cały mokry:P).

 

Mam 18 lat, w przyszłości (oczywiście raczej dalekiej:D) chciałbym mieć dzieci, podobnie jak moja dziewczyna. Na marginesie dodam, że często mi się zdarza mieć sny związane z posiadaniem dzieci - przeważnie wtedy jestem nadopiekuńczy dla nich. Dodam jeszcze, że wspomniany kolega miał niedawno problemy ze zdrowiem (fizycznym rzecz jasna) i to bardzo poważne, nawet zagrażające życiu.

 

Z góry dziękuję za pomoc i zainteresowanie,

Pozdrawiam!

Edytowane przez phenomenon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...