Jump to content

ciąża, psycholog?


phenomenon
 Share

Recommended Posts

Witam. Ostatnio śniło mi się coś bardzo dziwnego. Przeważnie rzadko pamiętam jakiekolwiek sny a ten był taki... wyraźny(?). Chciałbym wiedzieć co to może oznaczać.

 

Moja dziewczyna była w ciąży - w śnie wiedziałem, że pomiędzy nami jeszcze do niczego nie doszło, ale z drugiej strony "skądś" wiedziałem, że dziecko jest na 100% moje. Pojechaliśmy do szpitala. Poród się zaczął, a ja czekałem na zewnątrz, na korytarzu (nawet pamiętam, że korytarz był bardzo wąski i że ściany były pomalowane na taki jasno-szary kolor - trochę to było "dołujące" otoczenie. I było tam wiele kwiatów! Na parapetach, między ławkami). I tak chodząc po tym korytarzu zauważyłem tam swojego bardzo dobrego kumpla, rzekłbym przyjaciela. Czekał on na wejście do psychologa, poprosił mnie żebym z nim poszedł, bo to dla niego ważne. Nie odmówiłem. Pamiętam, że jak weszliśmy to siedzieliśmy przed jakąś kobietą, ona tylko patrzyła się na nas, a kolega był strasznie przygnębiony i co mnie najbardziej zdziwiło to to, że trzymał mnie mocno za rękę i był jakby "wtulony" we mnie, chyba bał się tej baby. I wtedy ta pani psycholog powiedziała do mnie: "to pan powinien być w takim stanie, przecież właśnie panu dziecko umarło" i zaraz po tym się obudziłem (cały mokry:P).

 

Mam 18 lat, w przyszłości (oczywiście raczej dalekiej:D) chciałbym mieć dzieci, podobnie jak moja dziewczyna. Na marginesie dodam, że często mi się zdarza mieć sny związane z posiadaniem dzieci - przeważnie wtedy jestem nadopiekuńczy dla nich. Dodam jeszcze, że wspomniany kolega miał niedawno problemy ze zdrowiem (fizycznym rzecz jasna) i to bardzo poważne, nawet zagrażające życiu.

 

Z góry dziękuję za pomoc i zainteresowanie,

Pozdrawiam!

Edited by phenomenon
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...