Jump to content

Płonący las, skok w otchłań


jul.nik
 Share

Recommended Posts

1. śni mi się, że skaczę w otchłań wszechświata Kosmos jest niebiesko biały z jasnymi plamkami w oddali czyli gwiazdami a ja spadam w dół Na początku jest ok a potem panikuję, bo miała wylądować na dachu pociągu A kiedy tak lecę i lecę to w panice zaczynam się dusić Nie wiem czy w końcu ląduję na pociągu czy nie, na pewno się budzę

 

2. śni mi się akcja jakiejś gry komputerowej Na początku jestem tylko obserwatorem, nic nie mówię, nikt nie zwraca na mnie uwagi, przyglądam się po prostu To jest walka pomiędzy jakimiś plemionami Ci, z którymi jestem ja, mieszkają w chatach zrobionych z (chyba) pędów bambusa i szykują się do wojny Typowi wojownicy z całym wyposażeniem A do okoła jest las Dużo wysokich drzew i krzewów Po środku lasu, w namiocie siedzi "nawigator" Nadzoruje całą grę Nagle chyba jakaś babka od nas zostaje porwana Ona jest w ciąży i ma wyjść za mąż za jednego z wojowników Więc reszta rusza jej na ratunek i zaczyna podpalać las aby tamci nie mogli uciec Przyglądam się jak cały las płonie wielkim żółto czerwonym płomieniem Ja biegnę do nawigatora i próbuję go ratować On idzie ze mną ale zachowuje się tak jakby postradał zmysły Udaje mi się znaleźć wyjście z lasu Mimo pożaru nic nam się nie dzieje ani innym wojownikom Ale jak dochodzę do drogi która biegnie równolegle do lasu jest obok mnie nagle jakaś koleżanka a nie nawigator a na tej drodze są jakieś dziewczyny jeszcze Idą one w przeciwnym kierunku do naszego, ale obracają się za nami i obgadują nas Biegnę z koleżanką przed siebie i zastajemy białą ścianę przed nami Zaczynami się na nią wspinać ale nie możemy wspiąć się na samą górę (ogólnie ona nie gra dużej roli w tym śnie Prawie wcale nie zwracam na nią uwagi) Inni ludzie ponad nami też na ścianę wchodzą Nagle pojawia się mój kolega z obecnej pracy Nie widzę go w całości ale słyszę Widzę chyba tylko jego głowę przez chwilę (znałam go już wcześniej bo jest to kolega ojca mojego dziecka) i mówi mi coś o moim byłym tylko właśnie tego nie pamiętam za dobrze Chyba, że gdzieś idzie, albo ma ma coś zrobić I w pewnym momencie przychodzi jakiś facet i wkłada do konsoli inną grę Koniec snu

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen pierwszy:

przypomnienie sytuacji w stodole - zamykanie zamka ( przeczytaj sobie swój sen ten z basenem) tylko tutaj decyzja podjeta skaczesz ku gwiazdom i co i najchętniej bys wróciła spowrotem do sytuacji sprzed skoku. trochę więcej wiary we własne możliowści. Powinnaś pójśc za ciosem i nie patrzec w tył to tak jak w tym kawale o samobójcy który skoczył z 10 piętra i do "gościa" stojącego na balkonie 5 piętra mówi: "narazie wszystko w porzadku". czyli 100% konsekwencja w działaniach.

Sen drugi: tu jest gorzej ale może jakiś klucz się znajdzie:

Od czegu tu zacząć........... zacznę od lasu:

las w snach odzwierciedla naszą podświadomość w twoim przypadku szykujesz się do wojny i co smieszniejsze wojny o kobietę ( a ja myślałem że Helena Trojańska to relikt czasów minionych).

Gra:

uczestniczy w niej kolega z pracy może w pracy jesteście podzieleni na obozy rywalizujące ze sobą zaś nawigator to osoba stojąca pośrodku - może zwierzchnik- funkcja kierownicza.

Ciąża:

Jakaś widomość, pomysł, idea,nowatorskie rozwiązanie

Porwanie:

Podstęp, kradziesz pomysłu, przypisanie sobie zasług.

Wojna i podpalenie:

to jest konsekwencja porwania, męskie rozwiązanie problemu, trochę jak u Karguli "sąd, sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie" . Ogień wskazyawłby na uczuciowy charakter sprawy i radykalne rozwiązania - brak możliowści ucieczki przeciwników wskazuje "wybicie do nogi". Ratujesz nawigatora a raczej naświetlasz mu problem tak jakbyś w życiu realnym poszła do szefa i powiedziała mu o co wtym wszystkim chodzi jego przemiana w koleżankę świadczy o tym że przez to wasze relacje się zmieniają na bardziej partnerskie. Ale takie działanie nie podoba sie innym ( dziewczyny na drodze idące w drugą stronę i obgadujące cie za plecami). Co obgaduja koleżanki a no twój poprzedni związek (stąd ten klega twojego ex- prawdopodobne źródło informacji - widzisz tylko głowę czyli twarz usta - żródło przekazu).

Wspinaczka:

Wspinasz sie do góry trochę udziwniona drabina senna wróć do snu z basenem - czysta woda i bawice się razem w basenie dzieci. Powtórzenie przekazu ze snu poprzedniego tylko w troche innej treści. A co do ciebie przeczytaj jeszcze raz interpretację snu pierwszego i sie zastanów czego się boisz - ludzie zawsze obgadują tych którym sie wiedzie.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...