Jump to content

były chłopak chcący coś powiedzieć


martha0rebel
 Share

Recommended Posts

Często w moich snach pojawia się mój były chłopak, byliśmy ze sobą krótko a od tamtego czasu minął ponad rok. Mam nowego chłopaka z którym jestem juz pół roku i jestesmy blisko.

Najczęściej śni mi się że ten były chce mi coś wyznać, albo pocałować ale ktoś zawsze przeszkadza, staje na drodze. I właśnie śniło mi się, że spotkaliśmy się niby przypadkiem, przywitał mnie zwykłym buziakiem w usta , chciał mi coś powiedzieć i w tym celu zabrał na bok podwórka (?) trzymal mnie za rekę i w momencie kiedy otwierał usta zbiegło się dużo ludzi w nasza stronę bo miał się odbyć jakiś pokaz modelek (?) i straciliśmy się z oczu. Dziwne było, ze ja wiedziałam w śnie, że mam chłopaka.

Link to comment
Share on other sites

Hehe, typowa bitwa sentymentu z rozsądkiem ;) Jeszcze do końca nie wyrzuciłaś byłego z tego miejsca w pamięci + wyrzuty sumienia w stosunku do obecnego chłopaka, za ten sentyment. Twój kręgosłup moralny podświadomie z tym walczy, bo wie, że to nie fair, więc kiedy już ma do czegoś dojść, coś Wam przeszkadza. Moim zdaniem świadczy o tym, że dobrze się dzieje, skoro nawet podświadomość chce definitywnie zakończyć sprawę i pokazać Ci, że Twój obecny jest dla Ciebie dobrą drogą, a nie ta nachodząca Cię tęsknota. pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...