Jump to content

były chłopak chcący coś powiedzieć

martha0rebel
 Share

Recommended Posts

Często w moich snach pojawia się mój były chłopak, byliśmy ze sobą krótko a od tamtego czasu minął ponad rok. Mam nowego chłopaka z którym jestem juz pół roku i jestesmy blisko.

Najczęściej śni mi się że ten były chce mi coś wyznać, albo pocałować ale ktoś zawsze przeszkadza, staje na drodze. I właśnie śniło mi się, że spotkaliśmy się niby przypadkiem, przywitał mnie zwykłym buziakiem w usta , chciał mi coś powiedzieć i w tym celu zabrał na bok podwórka (?) trzymal mnie za rekę i w momencie kiedy otwierał usta zbiegło się dużo ludzi w nasza stronę bo miał się odbyć jakiś pokaz modelek (?) i straciliśmy się z oczu. Dziwne było, ze ja wiedziałam w śnie, że mam chłopaka.

Hehe, typowa bitwa sentymentu z rozsądkiem ;) Jeszcze do końca nie wyrzuciłaś byłego z tego miejsca w pamięci + wyrzuty sumienia w stosunku do obecnego chłopaka, za ten sentyment. Twój kręgosłup moralny podświadomie z tym walczy, bo wie, że to nie fair, więc kiedy już ma do czegoś dojść, coś Wam przeszkadza. Moim zdaniem świadczy o tym, że dobrze się dzieje, skoro nawet podświadomość chce definitywnie zakończyć sprawę i pokazać Ci, że Twój obecny jest dla Ciebie dobrą drogą, a nie ta nachodząca Cię tęsknota. pozdrawiam!