Skocz do zawartości

Związek karmiczny z 11.


dizel1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie.

 

Oto dwie daty urodzenia: 03.08.1988 oraz 04.08.1988. Po analizie numerologicznej wychodzi tu karma związku z 11. Czy ktoś mógłbym powiedzieć co tak naprawdę znaczy związek karmiczny z 11? Szukam na necie ale niestety nie mogę nic znaleźć :(. Ewentualnie może ktoś zna jakiś fajny i dobry artykuł na ten temat? Co to jest związek karmiczny i miłość karmiczna to wiem bo mnóstwo tego ale mi chodzi o konkretny związek gdzie karmą jest liczba 11. Czy to wróży coś dobrego czy raczej niepowodzenie?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Moze najpierw róznica między związkiem karmicznym a miloscia karmiczną. Jesli z kims jestesmy w zwiazku karmicznym lub relacji karmicznej (to trafniejsze okreslenie), oznacza to, ze w poprzednim wcieleniu rowniez sie znalismy i w tym zyciu spotykamy sie, by dokonczyc/ zrealizowac pewna lekcje w stosunku do siebie. W zwiazkach karmicznych jestesmy z wieloma osobami ze swojego otoczenia...z rodzicami, czlonkami rodziny, przyjaciółmi... Natomiast milosc karmiczna - oboje osob bylo w zwiazku partnerskim w poprzednim/ich wcieleniu/ach lub sie kochalo, natomiast ich milosc byla niespelniona...

Fajny artykul o milosci karmicznej:

Karmiczna mi?o?? - Energia ?ycia - Horoskop - WP.PL

...w necie jest o tym mnóstwo ;)

 

Relacje karmiczne

 

Żadne spotkanie ludzi tu na ziemi nie jest przypadkowe. Każde dzieje się po coś lub dla czegoś. Co z resztą jest prawidłem w ogóle w naszym życiu. Nic nie dzieje się przypadkiem, nic nie dzieje się bez sensu. Dlatego wszystkie relacje międzyludzkie są w pewnym sensie relacjami karmicznymi.

 

Oglądając datę urodzenia dwójki ludzi, i nie jest to istotne czy to jest układ partnerski, czy to jest zależność rodzice-dziecko, czy to jest jakaś zależność rodowa, rodzinna. Można zauważyć pewne prawidła, które wskazują na to, że jest tu silna spuścizna karmiczna.

 

Relacja o wibracji 11

 

Mówi ona o głebokich zwiazkach uczuciowych, emocjonalnych, ale niestety nie jest to dobra wibracja dla zwiazków partnerskich... Wskazuje, ze jest to trudna relacja karmiczna, ponieważ 11 jest informacją o pewnym rozdźwięku, o sytuacji, gdzie dwie osoby nie są do końca w stanie zaakceptować swojego indywidualizmu. Niestety 11 niesie utraty, więc tu czasami jest taka informacja, że jest to związek obłożony doświadczeniem...

 

...ale trzeba pamietac, ze numerologia nie przesadza, wskazuje, uprzedza, zwraca uwagę... Decyzja zawsze nalezy do nas.

 

Pozdrawiam,

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy dwoje ludzi których relacja jest obłożona właśnie liczbą 11, musi wejść ze sobą w związek czy nie koniecznie? A mogła byś jeszcze sprawdzić dokładnie czy z naszych dat urodzenia faktycznie wychodzi ta 11 bo pewności nie mam a podobno można to robić różnymi sposobami ....

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maddie 88 w tekście, do którego link podałaś jest zdanie Spotkanie karmicznej miłości wskazuje też numerologiczna analiza związku. Wiesz może jak to odczytac w piramidce, które liczby o tym mówią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o karmicznosc Waszego zwiazku to w Waszym wypadku jest ona bardzo watpliwa jesli chpdzi o ta 11.PO pierwsze z tego co sprawdzalam wynika ona z tego ,ze wibracja wcielenia pierwszej osoby pokrywa sie z wibracja drogi zycia drugiej osoby.Szkopoł w tym ,ze wibracja wcielenia tej pierwszej osoby jest 11(liczba mistrzowska) a w takim wypadku raczej nie sprowadza sie jej do liczby prostej czyli 2,a wlasnie dwojka ,a nie 11 jest wibracja drogi zycia drugiej osoby.Wiec ta karmicznosc w przypadku Waszego zwiazku jest tu bardzo naciagana i jezeli by sie uprzec ,ze jakas istnieje to nie wynika ona z wibracji 11 ,a z wibracji 2.

Trudnosci w zwiazku jezeli juz to upatrywalabym z wibracji indywidalnych kazdego z was i wspolnej wibracji zwiazku czyli 3 ktora nie do konca jest wibracja stabilna dla zwiazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli miała byś obstawiać sukces tego związku i to czy w ogóle on będzie bo na razie jest taka luźna znajomość to ile procent dajesz? Wiem że to brzmi jak loteria, obstawianie ale poprostu chciałem się dowiedzieć jaką mamy szanse numerologicznie naa stworzenie związku i jakie sa szanse że ten związek przetrwa.

 

Druga sprawa czy to prawda że po naszych najbliższych urodzinach, zacznie się okres który będzie korzystny dla mnie i w którym będę mógł podjąć próby stworzenia związku z ta dziewczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okreslenie szans zwiazku ,a raczej mozliwosci jego trwania czy przetrwania zalezy od wielu czynnikow:)Patrzac jednak od strony numerlogii aby to okreslic nalezy zbadac i porownac wszystkie wibracje z jednaj i drugiej strony oraz dodatkowo sprawdzic biopowinowadzctwo .Nie zaszkodzi rowniez spradzic połozenie ksiezyca (astroligia)w chwili urodzin ,ale tu potrzebe by byly dokladne godz. urodzenia.Dopiero taka calosiowa analiza pokaze nam szanse danego zwiazku.Niestety takich analiz nie robi sie na forum bo to jest około 10 stron A-4 :)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy jak na to spojrzec .WSzystko zalezy od tego na jakiej płaszczyznie by sie ten zwiazek realizował i co od tego zwiazku sie oczekuje.Jest to swietny zwiazek do realizacji w ktorym oydie osoby maja tzw. niezalezne płaszczyzny dzialania ot np. dwoje artystow albo ludzi wykonujacych wolne zawody.Jezeli natomiast bylby to zwiazek 2 osob ktorzy pragna mocnych fundamentow ,takiej calkowitej wspolnoty to nie koniecznie ta wibracja by temu sprzyjala.Tu wlasnie wazne sa te wibracje idywidualne ,w waszym przypadku jedna z osob (patrzac tylko na wasze Drog zycia)ma wibracje 1 ,a druga 2.I tak wibracja 1 jest wibracja idywidualisty ,niezaleznosci ,a dwojka odwrotnie potrzebuje tej wspolnoty.itd.Sa to jednak tylko podst. wibracje dlatego tak wazne jest branie pod uwage wibracji calosciowo ,a nie fragmentarycznie.Tym bardziej ze wazne sa rowniez tzw. wibracje imienne.Nie ma czegos takiego jak okreslenie kogos ze jest Jedynka lub Dwojka .To taki skrot myslowy ,poniewaz te okreslenia mowia tylko o wibracji Drogi zycia ,a to tylko fragment calosci.Tak samo jak w astrologii dwie osoby ur. np. pod znakiem Barana itp. sa calkowicie roze,poniewaz jest to tylko informacje ,ze obydwie maja słonce w tym znaku .Natomiast na calosc potrzbe jest połzenie inych planet itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o nasz zawód to będziemy mieć ten sam poniewaz studiujemy na tym samym roku i tym samym kierunku :). Co z tego wyniknie - zobaczymy.

 

A możesz powiedzieć jak z tym sierpniem? Czy faktycznie wtedy zacznie się ten okres kiedy moje szanse się powiększą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Cześć,

 

Ja mam pytanie odnośnie liczy 11. Czy to się sprawdza, że jak 11 wyjdzie w młodym wieku za maz- będzie wdową lub rozwódka? Słyszałam i nie wiem na ile to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie jest to prawdą. Bycie 11 to stanowczo za mało, by zostać wdową lub rozwódką. Muszą wystąpić inne czynniki to potwierdzające, przede wszystkim astrologiczne. Tu można tylko powiedzieć, że rozwód jest dzisiaj czymś oczywistym dla obecnego pokolenia i coraz bardziej akceptowalnym dla starszego pokolenia. Ale dotyczy to wszystkich liczb, tak, że jeśli 11 przytrafi się taki przypadek, nie oznacza to sprawdzalności mitu, nawet jeśli weźmie się pod uwagę tendencje rozstaniowe niektórych liczb, w tym 2. 

  • W punkt 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...