Jump to content

Romans z dyrektorem


malami83
 Share

Recommended Posts

Temat pewnie wydaje się banalny, ale proszę pomóżcie.

Moje małżeństwo należy do bardzo udanych. Żadnych zdrad, rozstań, większych kłótni. Pracuję w firmie, gdzie jest większośc kobiet, kilku mężczyzn. Dyrektor też jest mężczyzną. Przystojnym, młodym, starszym ode mnie o jakieś 5-7 lat. Jako, że to mała firma, mamy dobre relacje ze sobą. Dyrektor rozmawia ze mną codziennie, o moim dziecku, mężu, swojej żonie, dziecku. Widac po rozmowie jaki jest dumny ze swojej rodziny, ja też jestem dumna ze swojej i często o nich właśnie rozmawiamy. Nigdy nie było żadnego podtekstu erotycznego, żadnych spojrzeń itp. Jednak zaczęły pojawiac się sny, że mam z nim romans. Na początku pamiętałam tylko sam fakt, że takie coś zaistniało. Kolejne nie różniły się za wiele. Potem śniło mi się, że kochamy się w jego gabinecie. Raz na biurku, raz przy drzwiach, raz na ksero, na podłodze. Jednak ciągle to były same suche fakty. Nie widziałam konkretnych scen, tylko pamiętam sam fakt. Wczoraj natomiast śnił mi się cały akt ze szczegółami. Byliśmy na łące, na kocu, wokół rósł rzepak, dalej był las. I my na kocu nadzy, gra wstępna, stosunek w pozycji klasycznej, pieszczoty, rozmowa po stosunku. Rozmawialiśmy o rodzinach jak gdyby nigdy nic. Traktowaliśmy nasze kochanie się jako coś naturalnego.

Nie wiem co jest jeszcze ważne, może to, że nie widzę go już kilka dni bo rozpoczęłam urlop. Złożyło się tak, że póki się widywaliśmy śnił mi się sam fakt romansowania, teraz jak go nie widzę śniło mi się wszystko dokładnie ze szczegółami. Jego ciało, męskośc, uda, pośladki, palce u rąk na moich piersiach. No wszystko wszystko.

 

Czy ktoś da radę to jakoś zinterpretowac?

Link to comment
Share on other sites

Nie jest to nic co by było moim zdaniem "godne" (może przesadne słowo, ale nie znajduję na chwilę obecną innego więc musisz wybaczyć;-)) zinterpretowania. Sny erotyczne reprezentują sobą zwyczajne potrzeby życia codziennego i niskie pragnienia, może po prostu dawno nie kochałaś się z mężem, nie mieliście czasu na chwilę zapomnienia? No albo po prostu nic innego jak zwykła niewinna fascynacja, takie podświadome "odbicie" od rutyny dnia codziennego, pewna nowość i ciekawość. Sama twierdzisz, że szef jest przystojnym człowiekiem, więc nic dziwnego w tym, że pociąga Cię fizycznie, a ponieważ widzicie sie codziennie (przypuszczalnie nawet więcej godzin niż z mężem) to zwyczajnie pojawiają się myśli o nim. Nie powinnaś się tym martwić, czy zadręczać, a tym bardziej zastanawiać "co by było gdyby", bo to jest samonakręcanie się. Z tego co piszesz nie widzę, by te sny były choć w odrobinie z rodzaju symbolicznych, więc ukrytego przesłania, drugiego dna w nich nie znajdziesz. Potraktuj je na luzie i lekko, bo takie też są;-) pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zinterpretowanie mojego snu i nie potraktowanie go jako banalnego. Faktycznie z mężem dawno się nie kochaliśmy bo pracuje często w delegacji. Teraz jest od początku czerwca w Japonii na szkoleniu i siłą rzeczy nie widzimy się. A samonakręcanie się już było, ale po tym co przeczytałam tutaj jeszcze wczoraj chyba już spłynęło.

Jednak dyr ma jakąś piętnastą klepkę bo dostałam od niego smsa, jak urlop i takie tam serdeczności urlopowe.

 

Przeczytałam w ogóle odpowiedź jeszcze wczoraj przed pójściem spac. Śnił mi się znów dyr (rzadko mi się śni dwie noce pod rząd) i pytał mnie w tym śnie kilka razy czy chcę się z nim zamienic stanowiskiem. Ja nie odpowiadałam tylko na niego patrzyłam. Aż mnie to denerwuje troszkę, że zamiast snic o mężu ciągle ta praca mi w głowie no i dyr.

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest, jak się chce żeby się przyśnił ktoś konkretny to na ogół śni sie ktoś inny, bo o ile jesteśmy w stanie przebić się do ukierunkowania snu na to CO ma sie śnić, to już detale typu "to ma być mój mąż/hugh jackman/ten blondyn ze sklepu" wymagają intensywnych treningów. I przez to pojawia się kolega ze szkolnych lat, bo akurat jakiś czas temu mignął nam w busie i nam sie zakodował ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...