Jump to content

Faceci!!!co dalej z nimi??? Pomocy???


kamisia_25
 Share

Recommended Posts

Ostatniej nocy śniło mi się że byłam na basenie z koleżankami i spotkałam tam swego kolegę z którym kiedyś kilka razy się spotykałam ale nic nas nie łączyło i on do mnie powiedział że jaka ładna jestem jakie mam piękne włosy opaleniznę i ze strasznie schudłam i że bardzo żałuje że nie jesteśmy razem i jaki był głup,i a ja mu odpowiedziałam na to że swój czas miał i nie wykorzystał wiec jego strata co to może znać nie wiem ostatnio poznałam chłopaka który mi się strasznie podoba spotykaliśmy się tydzień a potem powiedział że kocha swoją byłą czy żałuje że tak zrobił czy chce się odezwać bo ja pierwsza tego nie zrobię chociaż bardzo tego bym pragnęła Czy ten sen i sytuacja ma coś wspólnego proszę o pomoc!!!POMOCY!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sen wyraża tylko i wyłącznie Twoje żale i pragnienia, a pojawiający się w nim chłopak mówi to, co TY wyśnisz. Nie jest więc tak, że ten sen oznacza, że chłopak chce Ci dać jakoś "znak", nie w tym przypadku na pewno. Ani jeden ani drugi. Myślę wręcz, że ten pierwszy jest jedynie "podłożony" za tego drugiego we śnie, bo masz do niego sentyment i podświadomie nie rozliczyłaś się definitywnie z przeszłością z nim związaną. Masz żal i mętlik, jesteś zagubiona, to jedyne co ten sen pokazuje, nie jest to nic o czym sama byś nie wiedziała. Basen pokazuje, że masz wiele nadziej i marzeń związanych z tym chłopakiem, za jakiś czas sytuacja sie unormuje, ale raczej "sama", Twoja ingerencja jest zbędna. Myślę, że w tym wypadku "unormowanie" oznacza po prostu danie sobie siana i pogodzenie się z sytuacją, skończą sie problemy.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje bardzo za odpowiedź trudno się pogodzić z tą sytuacją, mam nadzieję że problemy moje w niedługim czasie się skończą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...