Jump to content

Faceci!!!co dalej z nimi??? Pomocy???

kamisia_25
 Share

Recommended Posts

Ostatniej nocy śniło mi się że byłam na basenie z koleżankami i spotkałam tam swego kolegę z którym kiedyś kilka razy się spotykałam ale nic nas nie łączyło i on do mnie powiedział że jaka ładna jestem jakie mam piękne włosy opaleniznę i ze strasznie schudłam i że bardzo żałuje że nie jesteśmy razem i jaki był głup,i a ja mu odpowiedziałam na to że swój czas miał i nie wykorzystał wiec jego strata co to może znać nie wiem ostatnio poznałam chłopaka który mi się strasznie podoba spotykaliśmy się tydzień a potem powiedział że kocha swoją byłą czy żałuje że tak zrobił czy chce się odezwać bo ja pierwsza tego nie zrobię chociaż bardzo tego bym pragnęła Czy ten sen i sytuacja ma coś wspólnego proszę o pomoc!!!POMOCY!!!!!

Sen wyraża tylko i wyłącznie Twoje żale i pragnienia, a pojawiający się w nim chłopak mówi to, co TY wyśnisz. Nie jest więc tak, że ten sen oznacza, że chłopak chce Ci dać jakoś "znak", nie w tym przypadku na pewno. Ani jeden ani drugi. Myślę wręcz, że ten pierwszy jest jedynie "podłożony" za tego drugiego we śnie, bo masz do niego sentyment i podświadomie nie rozliczyłaś się definitywnie z przeszłością z nim związaną. Masz żal i mętlik, jesteś zagubiona, to jedyne co ten sen pokazuje, nie jest to nic o czym sama byś nie wiedziała. Basen pokazuje, że masz wiele nadziej i marzeń związanych z tym chłopakiem, za jakiś czas sytuacja sie unormuje, ale raczej "sama", Twoja ingerencja jest zbędna. Myślę, że w tym wypadku "unormowanie" oznacza po prostu danie sobie siana i pogodzenie się z sytuacją, skończą sie problemy.

Dziękuje bardzo za odpowiedź trudno się pogodzić z tą sytuacją, mam nadzieję że problemy moje w niedługim czasie się skończą