Jump to content

długi sen

grzyb12
 Share

Recommended Posts

Moja dziewczyna opisałą mi swój dzisiejszy i postanowiliśmy poprosić o jego interpretacje, zaczytuje wiadomości z gg:

"bylismy w <miejsca gdzie ona mieszka> na plazy. byla tam twoja rodzina i moja, twojej nie widziałam ale wiedziałam ze tam są. robiłam Ci zdj twoim aparatem a Ty byles na pomoscie, niebo było zachmurzone, woda wzburzona, przedemną była jakas żaba i zrobiłam jej zdj, gdy spojrzałam na pomost Ciebie juz na nim nie było. Wcześniej oprócz Ciebie byl ktos jeszcze, chyba ktos z twojej rodziny. Jak spojrzałam na pomost to z niego schodził akurat moj ojcec i zapytałam o Ciebie. on sie rozjerzal i powiedzial ze Cie nie widzial i zaczal ze mna szukac. powiedział ze zobaczy przy wszystkich i moze tam jestes. ja wbiłam na pomost i tam zobaczyłam jaką dziewczynkę, taka malutka miała zacisniete nozki i była taka wyprostowana, cała czarna i mokra, jakby wyjęto ją z wody i jakby jej cialo gniło, na twarzy miała dzikuny, ale jeszcze mrugała oczyma. i ja taka panika, zaczełam krzyczeć, pobieglam 'do wsztskich' i cos tam krzyczałam, ze trzeba jej jakos pomoc, ze ona przeciez umiera i wgl. wiekszost to olała i ktos tam powiedział ze nie mam sie nia przyjmowac. wszystkim było to obojętne tylko ja wzielam to do siebie. wtedy sie rozgladałam za ojcem. nie bylo go i wyszłam z plazy brama nie mostem. na pakringu stał karawan, przed barem. moj ojciec wracał z tamtad i go pytałam o Ciebie. bylismy wtedy pod mostem i powiedział ze tak, ze Cie widział i jestes miedzy drzewami na moscie.

no i oke, poszlismy na ten most [ja caly czas mialam twoj aparat i jakies tam zdj robiłam] były jakby 2 mosty, z jedengo nie bylo widac drugiego choc w sumie bylo od siebie oddalone o jakies 2m. ojciec poszedl na 2 -ten co istnieje w rzeczywistosci. ja poszlam na pierwszy i byl taki dziwny zachód słońca, widziałam jak ono zachodzi nad drzewami przy jeziorze, ale wysoko u gory był juz ksiezyc i kilka gwiazd, robiłam temu zdjecia. to bylo *****ane bo jak je robiłam to jakbys byl obok i taka inna wiez miedzy nami.

wtedy na pomoscie przedemna pojawil sie jakis typ. pieprzył cos i wgl, ja go nie znałam. wierzyłam mu i mialam przy niem takie poczucie bezpieczenstwa. odwrociłam sie i pobiegłam do Ciebie. -tego fragmentu nie pamietam dokladnie- dsałam Ci aparat i pieprzyłam cos ze jest taki mrr zachod słonca i chodz zrobic fote. moj ojciec został na tym moscie, mysmy poszli na drugi. ten typ tam jeszcze byl, zatrzymalismy sie przed nim bo stał na srodku przejscia a most był waski, mial jakies 1,5m był stabilny tak jak ten z rl ale bałam sie ze spadne, trzymalam sie Ciebie za ramiel a ten typ wzial swoj aparat i zaczal robic nam zdj. powiedział ze facetow nie fotografuje i masz sie odsunac bo nie Ty masz byc ofiara, ja taka przerazona sie Ciebie trzymałam i typ na mnie spojrzal i powiedział ze trudno, jesli to jedyne wyjscie to bedzie mial nasze zdj. przez cala ta rozmowe mial serie wlaczone i ble. potem zaczelismy uciekac.

uciekalismy tymi schodami i tam byly jakies ble slady. wielkie i hm z jakiejs zielonej mazi, jakby jakis potwor czy cos. skakalismy przez to a typ biegl za nami i caaaaly czas robil zdjecia. bieglismy parkingiem do baru i zatrzymalismy sie przed nim, przed tym białym plotkiem stal ten karawan i to bylo dzikie, odwrocilismy sie i tego typa od zdjec juz nie było. przed karawanem ktos tam byl, same znajome osoby, dorosli bylo ich chyba z 4 ale nie pamietam kto. wiem ze jeden z nich to pan <imie, nazwisko>, moj stary nauczyciel od angielskiego.

i wszyscy byli wtedy tacy powazni i nie wiedzialam ock. tylko ja nie wiedziałam.

a te 3 osoby to tak jakby twoje rodzenstwo ale hm. nie dokladnie, tylko taki zarys tych osob pamietam.

i nie pamietam kto ale ktos wyjechal do p <imie, anglisty> z textem ''pamietasz jak zapytales czy chcialbym przeleciec twoja zone/'' on skinal glowa tylko i ta osoba ciagnela ''tak. chce, ale nigdy bym tego nie zrobil'' i wtedy ta rozmowa taka juz przez echo. ;oo

i konieeec snu.

i jeszcze nie wiem czy napisałam, jak zgubiles sie na pomoscie to moj ojciec chcial do Ciebie dzwonic, ja taka nie zoriętowana o co chodzi, a on ''no to/ mam tylko poczatek <3 pierwsze cyfry mojego nr tel>''"

Edited by grzyb12