Skocz do zawartości

drzewo - prosba o interpretacje snu


vigoroso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Chcialam prosic o interpretacje snu, gdyz rzadko je pamietam a dzisiejszy..bardzo wyraznie. Pragne nadmienic, iz poprzedniej nocy zostawil mnie chlopak i mysle ze ma to silny z tym zwiazek. Poza tym sen jest bardzo specyficzny:

 

Jest ciemno i pusto dookola, a w centrum stoi ogromne silne drzewo o grubym mocnym konarze, posiadajace niezliczona ilosc takich jakby wierzbowych galazek posiadajacych mnostwo soczyscie zielonych listkow. Wieje dosc silny wiatr i smaga te galazki..i tu obraz sie przesuwa w bok i widze siebie skulona i zlekniona, jedynie w pizamie, a te listki i galazki ostro uderzaja we mnie. Jestem przerazona i zlekniona i ..budze sie

 

Aby podac pelny obraz, slowo o mojej relacji z tym chlopakiem: to byla swieza znajomosc, nie zdazylam wiec sie zaangazowac bardzo, ale podjelam swiadoma decyzje otwarcia sie na niego i poznania, mimo iz nie byl spelnieniem moich marzen i wiele nas roznilo (inne srodowisko, zupelnie odmienne problemy i styl bycia )

Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Vigoroso:)

Wydaje mi się,że ciemność może symbolizować uczucie przygnębienia i dezorientacji po rozstaniu,wiatr-podobnie..siedzisz pod drzewem skulona..ale to drzewo jako symbol Twojej wewnętrznej mądrości i siły psychicznej(mocne korzenie) jest Twoja podporą.Wnioskuję,że jesteś młodą osobą a jednocześnie o silnych charakterze i rozwiniętej intuicji.."nie siedź skulona" tylko zacznij na nowo działać..pamiętaj,że nic w życiu nie dzieje się przypadkiem..słuchaj intuicji i rób zawsze wszystko w zgodzie ze sobą.

 

Są to moje tylko skojarzenia..jeśli nie trafiłam to napisz jak Ty to czujesz..bo to jest najważniejsze:)

Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...