Skocz do zawartości

Można prosić o pomoc (uczucia)?


Rea

Rekomendowane odpowiedzi

Z rozkładu na uczucia między mną a pewnym M wyszło coś takiego

1 ja Thurisaz, on Eihwaz

2 ja Isaz, on Algiz

3 ja Teiwaz, on Uruz

4 ja Wunjo, on Ehwaz (odwrócona)

5 ja Dagaz, on Jeraz

6 Fehu

7 Ansuz

8 Inguz

9 Othala

 

Co to oznacza? Nie wiem, czy dobrze interpretuję, dopiero poznaję Runy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozkładu na uczucia między mną a pewnym M wyszło coś takiego

1 ja Thurisaz, on Eihwaz

2 ja Isaz, on Algiz

3 ja Teiwaz, on Uruz

4 ja Wunjo, on Ehwaz (odwrócona)

5 ja Dagaz, on Jeraz

6 Fehu

7 Ansuz

8 Inguz

9 Othala

 

Co to oznacza? Nie wiem, czy dobrze interpretuję, dopiero poznaję Runy.

 

Po pierwsze napisz co która pozycja oznacza a po drugie zamieść swoją nterpretację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - w mowie - jakie są werbalne komunikaty dotyczące związku

2 - w myśli - co naprawdę osoba myśli na temat tego związku

3 - w sercu - jakie ma uczucia

4 - w czynach - jak będzie realizowany związek na płaszczyźnie fizycznej

5 - co osoba wnosi do związku

6 - co łączy te dwie osoby

7,8,9 - przyszłość (problemy, szanse)

 

To jest taki układ, o który jakiś czas temu pytała jakaś użytkowniczka. Prawdę mówiąc nie wiem jak zinterpretować owy układ, liczę na pomoc kogoś bardziej doświadczonego. A sama jestem tak bardzo zaangażowana uczuciowo, że pewnie mogłabym się dopatrywać w tym układzie czegoś, czego tam nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt nie powinien sobie kłaść? Przecież - w zasadzie - ktoś kto kładzie sobie runy jest jakoś zaangażowany uczuciowo w daną kwestię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt nie powinien sobie kłaść? Przecież - w zasadzie - ktoś kto kładzie sobie runy jest jakoś zaangażowany uczuciowo w daną kwestię...

 

A znasz powiedzenie "nawet wróżki mają swoje wróżki"? :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że nie znałam? :) Ale z tego co widzę z tego forum, ludzie wróżą również sobie, więc trochę nie rozumiem...

 

:usmiech: pewnie że wróżą, ale i interpretują swoje rozkłady... i niestety często wychodzą te wróżby "życzeniowo"... zresztą sama o tym piszesz w swoim poście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to interpretacja może wyjść życzeniowo, ale sam układ Run niekoniecznie. W opisie danej Runy, próbując zinterpretować ją w układzie, mogę się skupić na czymś, czego potrzebuję, podczas gdy ktoś kto ma doświadczenie zobaczy coś zupełnie innego. No nic, będę żyć w "błogiej" nieświadomości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie skoro wyciaga sie runy samemu na wskazane pytanie o uczucia to z naszej podswiadomosci wychodza obawy itd....,wiec w zasadzie nie majac dosc doswiadczenia moze byc to tylko odbicie lustrzane naszych pragnien itp....Ja rozkladam od czasu do czasu i zawsze mi sie sprawdzalo od czego to jest zalezne?Oczywiscie zgadzam sie ,ze zbyt emocjonalnie czlowiek wowczas podchodzi do sprawy ,ale nie ma na to chyba zasady.Wiele wrózb takze nie zgadzalo mi sie postawionych przez osoby 3 ...Trzeba miec dobrze rozwinieta intuicje lub trafic na wlasciwa osobe np.Zosieńke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...