Jump to content

Powtarzający się sen o umieraniu


Bionic
 Share

Recommended Posts

Witam. Już od dawna mam bardzo dziwne sny, w których nieznajomi mi ludzi umierają. Nigdy nie widzę momentu ich śmierci, ale wiem, że umarli. Zwykle te osoby giną w wypadkach, np: dzisiaj miałam sen, w którym jechałam z bratem samochodem z dużą prędkością, nagle zza zakrętu wyszła orkiestra dęta, w którą wjechaliśmy i obudziłam się. Nie widziałam samego momentu taranowania ludzi, ale odczuwałam wielki strach i wiedziałam, że wiele osób zginęło.

Kilka dni temu miałam sen, w którym dostaję wiadomość, że mój stary kumpel umrze jutro rano. To było trochę dziwne, bo czułam się jakby on już nie żył. Rozmawiałam wtedy przez komórkę i pamiętam jak zaczynałam mówić "nie,nie,nie" i kręcić głową w niedowierzaniu.

1,5 roku temu miałam sny, w których byłam wspólniczką zabójcy. Nie chciałam, aby on zabijał ludzi, ale nie potrafiłam go powstrzymać, ani w jakiekolwiek inny sposób zareagować. Nie widziałam momentu śmierci ofiar, ale czułam, że umierają.

Podobne sny jak powyżej powtarzają się co kilka dni. Mają jedną rzecz wspólną - zawsze ktoś umiera. Te sny zaczynają mnie już naprawdę męczyć, dlatego proszę o pomoc w interpretacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...