Jump to content

Powtarzający się sen o umieraniu

Bionic
 Share

Recommended Posts

Witam. Już od dawna mam bardzo dziwne sny, w których nieznajomi mi ludzi umierają. Nigdy nie widzę momentu ich śmierci, ale wiem, że umarli. Zwykle te osoby giną w wypadkach, np: dzisiaj miałam sen, w którym jechałam z bratem samochodem z dużą prędkością, nagle zza zakrętu wyszła orkiestra dęta, w którą wjechaliśmy i obudziłam się. Nie widziałam samego momentu taranowania ludzi, ale odczuwałam wielki strach i wiedziałam, że wiele osób zginęło.

Kilka dni temu miałam sen, w którym dostaję wiadomość, że mój stary kumpel umrze jutro rano. To było trochę dziwne, bo czułam się jakby on już nie żył. Rozmawiałam wtedy przez komórkę i pamiętam jak zaczynałam mówić "nie,nie,nie" i kręcić głową w niedowierzaniu.

1,5 roku temu miałam sny, w których byłam wspólniczką zabójcy. Nie chciałam, aby on zabijał ludzi, ale nie potrafiłam go powstrzymać, ani w jakiekolwiek inny sposób zareagować. Nie widziałam momentu śmierci ofiar, ale czułam, że umierają.

Podobne sny jak powyżej powtarzają się co kilka dni. Mają jedną rzecz wspólną - zawsze ktoś umiera. Te sny zaczynają mnie już naprawdę męczyć, dlatego proszę o pomoc w interpretacji.