Skocz do zawartości

dwa okregi, krew


stygma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poprosze o interpretacje:

 

Sen zaczyna sie od tego ze ogladam jakis talk show. Program prowadzi mezczyzna ubrany w spodnie od garnituru i biala koszule, nosi on takze okulary i jest raczej starszy, powiedzialbym ze po 50. Typ tego programu jest to wywiad w ktorym dziennikarz i osoba zaproszona siedza naprzeciwko siebie na wygodnych czarnych skorzanych fotelach. Mezczyzna jest oparty wygodnie o oparcie fotela i ma zalozona noge na noge.

Chwile ze soba rozmawiaja...on o cos sie pyta ona cos odpowiada. Gdy wywiad wydaje sie byc skonczony kobieta wstaje podchodzi do kamery i teraz jest ustawiona twarza na wprost(do tej pory bylo to dosc dalekie ujecie obu postaci z boku....teraz jest to tylko twarz kobiety, taki portret) i dopiera teraz zauwazam ze ma ona ciemne sloneczne okulary przez ktore nie widac kompletnie oczu, sa to raczej duze okulary zaslaniajace 1/3 twarzy, takze brwi sa takze nie widoczne. Teraz widac takze ze kobieta ma 3 okragle kolczyki, jeden w nosie na srodku na chrzastce(w zasadzie ten kolczyk nie jest okragly, przypomina litere C z koleczkami na koncach) oraz dwa w uszach(sa to kolczyki typu tunel przez ktore mozna spokojnie wlozyc reke). Kobieta mowi cos w jezyku ktorego nie rozumiem do kamery. Od tego momentu zaczynam czuc niepokoj.

Teraz kobieta siada i zaczyna zadawac sobie rany...rozne, ciete, klute, szarpane, wyjac przytym ekstatycznie, jak gdyby bol sprawial jej przyjemnosc, jakgdyby dzieki ogromnemu bolowi osiagala orgazm wiedzac ze ktos patrzy na jej cierpienie. W momecie w ktorym, prawie nieprzytomna z bolo, chce sobie wbic "grabki" gdzies w tlow(caly czas lezac na fotelu) wychodze z pokoju w ktorym jest telewizor. Czulem tak duze obrzydzenie, wspolczucie...nie wiem poprostu musialem wyjsc z pokoju.

Gdy wracam z powrotem w telewizji leci juz cos innego ale na kanapie siedzi moja kolezanka i mowi mi ze na koncu ta kobieta z telewizji zlapala sobie sutki szczypcami i je wyrwala. Ja jedyna co czuje w tym momecie do ulge ze to juz koniec.

 

P.S

przepraszam za brak polskich liter ale nie mam takowych na moim komputerze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...