Jump to content

interpretacja snu


73aneta
 Share

Recommended Posts

Witam i bardzo proszę o interpretacje mojego snu. Sen ten powtarza się bardzo często jest identyczny lub podobny. Zawsze po nim czuję jakiś niepokój. Powtarza się tak od kilku lat.

Śni mi się woda- jezioro albo rzeka., która wylała. Coś na wzór powodzi choć nie koniecznie jest to powódź. Ja zanurzam się w tej wodzie, którą widzę aż po horyzont-nie umiem pływać topie się. Ratuję się uwieszając na gałęzi drzewa które po ugięciu dotyka tej wody. Innym razem uciekam samochodem i znów przede mną pełno wody jakby morze. Znów uciekam woda mnie zalewa ale nie topi. W śnie występują osoby raz mój ojciec raz mąż raz nieżyjący dziadek lub moje dzieci. Są to osoby które znam. Ja niestety występuje zawsze. Po przebudzeniu przed oczami mam wodę -głęboką wodę i strasznie jej dużo. W wersji łagodniejszej śni mi się jak stoję i patrzę na rozciągająca się przede mną wodę to tak jakbym patrzała na morze z daleka. Woda jest czysta spokojna, nieraz lekka fala.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Woda w naszych snach oznacza naszą energie. Ciebie ta woda zalewa a wręcz topi to sygnał od podświadomości ze powinnaś odpocząć. Co do drzewa jest to coś co łaczy niebo i ziemię sprawy materii i sprawy ducha ciebie ratuje gałaź coś co jest bliższe niebu (sprawy ducha) dodatkowo brak horyzontu świadczy o tym że w swoim postepowaniu jesteś mono tematyczna brakuje ci oderwania od rzeczywistości- odskoczni.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...