Jump to content

Prośba o intrepretację pod kątem karmy i związku karmicznego


bimba
 Share

Recommended Posts

to chyba dobrze prawda ? :) a to znaczy że nie znaliśmy się w poprzednich wcieleniach ? no i jaki mamy potencjał energetyczny ? będę wdzięczna za odpowiedź , bo nas dwoje spotyka wiele magicznych rzeczy dużo się dzieje i tempo jest szybkie :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, to znaczy, że nie znaliście się w poprzednich wcieleniach :) Czy dobrze? O tyle dobrze, że nie macie żadnych lekcji do przepracowania, tzw. karmy, która jest związana z pewnym trudem... Naotmiast nie jest ona jednoznaczna z rozpadam związku na danym etapie, chociaż jest to bardziej prawdopodobne niż w przypadku związków, które nie są kamriczne.

 

Tempo jest szybkie :) Mam wrazenie, ze to Ty bardziej nadajesz tego tempa :) Jestes 1 - to raz :) Sa to oosby aktywne i ambitne ;) Twój Cykl Produktywny o wibracji 4 wskauzje na dużą pracowitość, systematyczność, dążenie do celu krok po korku...

Twój partner natomiast ma raczej introwertczny sposób bycia - moim zdaniem :)

 

Wiele rzeczy magicznych :) Hmm...nie wiem, jak to rozumieć :)) Ale Twój Partner ma w podliczbie Drogi Zycia 11 - liczbe mistrzowską. Kazdy posiadajacy liczbe mistrzowska ma do wykonania pewne zadania. Wibracje te posiadaja moc wprowadzania zmian, wiec ich czas na Ziemi powinien byc wykorzystany do wyzszych celów. 11 mają często wspaniały umysł i powinny to wykorzystywać. Ale jest jeszcze jedna kwestia. Twój chłopak jest tzw. starą duszą, osobą uduchowioną, "wewnętrznie" mądrą, jakkolwiek to brzmi :) Są to osoby mające tzw. boski pierwiastek, jednak nie od razu sa tego śwaidome. Zainteresowanie sprawami wyzszymi, ezoteryką itp. przychodzi z czasem i dopiero wtedy, kiedy zrozumią swoje zadanie, tym, kim są mogą realizować swoją wibracje na poziomie liczb mistrzowksich, majacych niesamowitą moc - taka osoba moze dokonac bardzo wiele ;) Poniewaz jest wewnętrznie silna, ma w swoim zyciu do zrealizowania zadania trudniejsze niz osoby slabiej zaawansowane duchowo. Do momentu, kiedy nie odkryje tych...hmmm..."duchowych prawd", wibruje na poziomie wibracji podstawowej, czyli w wypadku Twojego chłopaka 2.

 

.. więc może stąd tyle magii w Waszym życiu :)

 

Pozdrawiam,

Magda

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...