Jump to content

Sobowtór/spotkanie z samym sobą/klon

Guest evko

Recommended Posts

mialam taki sen nie dawno, bardzo dziwny moim zdaniem, snilo mi sie ze jestem w sadzie u babci, podchodze do płotu, siadam na nim i nie wiem z jakiej przyczyny wychodze sama z siebie tak jakby klonuje sie i zaczynam sie calowac ze soba, tyle ze ja nie chce i siedze jak wryta na tym plocie, moj klon zaczyna mnie calowac, to bylo takie realistyczne i obudzilam sie... prosze o szybkie zinterpretowanie tego snu.

Dość ciekawy ten klon-przychodzi mi na myśl tu twoja dwoista osobowość,sprzeczność między poglądami i czynami a wewnętrznym zapotrzebowaniem,(zapatrywaniem)istnieją w twym życiu reakcje,które samą Ciebie nieraz zaskakują-z jednej strony są w Twej osobie różnego rodzaju blokady,ustanawiasz sobie pewne granice,które mogą być przeszkodą w czymś,np. osiągnięciu zadowolenia,z drugiej zaś strony coś ci podpowiada-twoje wewnętrzne ja,że chciałabyś jednak wyzwolić się z ciasnych ograniczeń,które sobie narzucasz-czujesz taką potrzebę ale Twój obraz spostrzegania świata,twoje poglądy nie do końca są w stanie zaakceptować taki stan rzeczy.Nie walcz ze sobą,otwórz się na własne potrzeby!Pozdrawiam :)

• 1 month later...
Guest Ana Mert

Mi się kiedyś śniło ze miałam pełno klonów i one wszystko za mnie robiły(jeden np. szedł do szkoly, inny sprzatał w pokoju a jeszcze inny jechał do ciotki na imieniny a ja miałam spokój) :D .

Z tego snu wybudził mnie dźwięk telefonu, zanim zdałam sobie sprawę ,że żaden klon nie pójdzie odebrać bo to był tylko sen i ja muszę, telefon zdążył skończyć dzwonić :lol:. Co wy na to?

Ana Mert - mam 3 interpretację, jakie nasuwają mi się na myśl.

1. Zrozumiałam, że taka sytuacja bardzo Tobie odpowiadała. Można wywnioskować, że przejawia się tu Twoja niechęć do wykonywania codziennych obowiązków. :?:

Radzę-postaraj zmienić takie podejście (choć wiem, że nie jest to takie proste), by podświadomie nie ściągnąć sobie kłopotów na tle zdrowotnym.

2. Nie chcesz angażować się w jakieś sprawy :?:

3. Może jednak ciągle brakuje Tobie czasu i załatwiasz wszystko "naraz", nie potrafisz skupić się na wykonywanym w danym momencie zajęciu, bo myślisz już co jeszcze masz do zrobienia. :?:

Ana Mert - sen może wyrażać również bardzo świadome funkcjonowanie w życiu. Niektórzy ludzie robią wszystko jakby rutynowo, nie zastanawiając się nad celem działań. U Ciebie tak nie jest. To moje pierwsze skojarzenie. Pozdrawiam.

• 1 month later...

witam normalnie niezagladam na seniki ale mialem dziwny sen.Otoz widzialem siebie jak bylem 5 letnim chlopcem[co dziwne bo niebylem podobny do siebie ale we snie wiedzialem ze to ja ],podszedlem do siebie bo widzialem ze ten mniejszy ja jest smutny i jakis cichy wiec go wziolem[siebie] i przytulilem mocno powiedzialem ze.. kocham i rozplakalem sie jakby to byly lzy szczescia i radosci i pelne milosci aale ten sen byl tak realistyczny ze sie obudzilem i lzy plynely mi z oczu !