Jump to content

jak zinterpretować sen z trumną

lloret
 Share

Recommended Posts

opis snu: jakieś służby mundurowe podjechały 2 samochodami pod blok i wnieśli trumnę, całą czarną z czerwona obwódkką, kiedy wyszłam z mamą (ubraną na czarno- twierdziła, że to jej matka a moja babcia. która już dawno nie żyje), trumnę do przedpokoju wniosła zalewająca się łzami ciocia (siostra mamy) i jej mąż, a także mój kuzyn stojący koło swojego ojca (który tez dawno nie żyje) oraz jakaś młoda kobieta należaca do rodziny. ja im wszystkim składałam kondolencje, kiedy moja mama z płaczem przywitała trumnę. Tylko nieżyjący ojciec kuzyna nie chciał się ze mną przywitać.. Na siłę potrząsnęłam jego dłonią i z przerażeniem zobaczyłam, że to rozkładająca się ręka trupa.....- brrrrr aż do tej pory jestem przerażona. Co może to oznaczać?

To już drugi sen z trumną w ciągu 3 miesięcy..

Trumna we śnie to problem, kłopot. W trumnie która Ci się śniła miała być babcia która już nie żyje, można więc przypuszczać, że powróci, lub już wrócił do Ciebie jakiś kłopot o którym myślałaś iż od dawna jest rozwiązany, problem z przeszłości. Kolor trumny wskazuje na zbyt emocjonalne podejście do problemów, może czarnowidztwo.

Pozostaje mi życzyć byś w kolejnym śnie brała udział w pogrzebie (rozwiązanie problemów).