Jump to content

szpital, mąż, winda, teście


greeneyes
 Share

Recommended Posts

bardzo proszę o interpretację snu.bo nie wiem co o tym mysleć, a chciałabym się poradzić kogoś kto się na tym choc troche zna.

Śnił mi się mąż ze był w szpitalu na oddziale kardiologicznym,poszlam go odwiedzić był bardzo przygnebiony ale nie był w ciężkim stanie fizycznym za chwilę przyszli jego rodzice i ja wyszłam szłam do windy i słyszałam jak na mnie cos mówili.Winda jezdziła ale nie mogła się zatrzymać na tym piętrze żebym mogła wsiąść, a więc zeszłam schodami, wychodząc ze szpitala zauważyłam że tescie już też wyszli wsiedli do taksówki a ja poszlam do samochodu bylo już ciemno. dodam że nie utrzymuje kontaktow z teściami a od męża chcę odejść nie układa nam się .

Proszę o zrozumienie tego snu

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Piszę już drugi raz bo mi wcieło.

Sen odzwierciedla twoje zamiary.

Mąż w szpitlau na odziale kardiologicznym - odzwierciedla twój zamiar zadania mu ciosu w "serce" (stąd jego przygnębienie). Co będą mówić teściowie po tym jak się dowiedzą że zostawiasz ich "synka" pisac chyba nie muszę. Winda i schody maja ten sam wydźwięk jako symbole a mianowicie decyzja jest trudna dla ciebie i wymaga sporo "wysiłku"(schodzenie czy jazda w dół). To że winda nie chcę sie zatrzymać moze świadczyc o tym jak trudna jest to dla ciebie decyzja i że nie przebiegnie bez komplikacji. Schodzisz schodami czyli przedluzy się w czasie (windą byłoby szybciej) i będzie wymagać od ciebie więcej "energii". To ze jak wychodzisz ze szpitala i jest juz noc to podkreślenie że będzie to cię kosztowac dużo energii.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...