Jump to content

UCIECZKA


Redon
 Share

Recommended Posts

W moim życiu i w mojej głowie sporo się ostatnio dzieje, szkoda tylko że nie najlepiej :( Dlatego myślę że ten sen może coś oznaczać.

 

Śniło mi się że świat pogrążył się w chaosie i zniszczeniu. Uciekałem z nieznajomą mi dziewczyną po swojej ulicy. Ona była w ciąży i to dziecko było moje. Uciekaliśmy przed ludźmi, którzy chcieli nas złapać i coś zrobić temu dziecku bo było ono jakimś wybrańcem, które może wszystko naprawić. Podczas tego snu ciągle myślałem tylko jak ocalić to dziecko i wiedziałem że zrobię to za wszelką cenę. Kiedy grupa złych ludzi nas złapała. Związali mi ręce i kazali uklęknąć. Dziewczyna w ciąży też klęczała i pilnowano jej żeby nie uciekła. Jeden z tych ludzi wyjął broń i strzelił mi w tors. Upadłem na ziemię, ludzie ci zaczęli szarpać tę dziewczynę a ona przeraźliwie krzyczała. Poczułem wielki zawód i smutek że nie potrafiłem ich ocalić.

 

Mam nadzieję że jest to jeden z wielu podobnych wam snów i mam nadzieję że jeszcze nie zwariowałem. Jeśli da się to jakoś wyjaśnić to proszę o odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Ci dziękuję za pomoc. To dało wiele do zrozumienia. Nie będzie łatwo ale nie można stać w miejscu. Jesteś właściwą osobą na właściwym forum :smile: Dzięki jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...