Jump to content

Interpretacja wspolnej drogi


regi
 Share

Recommended Posts

Witam, moja data ur.14.06.1957 a partnerki z ktora wiaze przyszlosc-24.12.1960

Bardzo prosze o sprawdzenie naszych szans na wspolne zycie.Z gory dziekuje za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Możę zacznę tak trosze nietypowo - od biopowinowactwa. Macie państwo je wręcz idealne - zarówni pod względem fizycznym, psychicznym, jak i intelektualnym, a nawet wrażliwosći - wyjątek, naprawdę. Przypuszczam, że pojawiają sie pewne niezgodności, ale o tym juz numerologicznie...

 

Pan jest 6/33, a pani 7/16 (o podliczbach można poczytać w odpowiednich wątkach). Ten związek wymaga troche pracy, ale daje spore możliwości. Jesli 6 i 7 zyja na pozytywnych stronach swoich liczb, to 7 bedzie pelnila role duchowa, a 6 zadba o pelen milosci i szczescia dom, gdziekolwiek beda razem. Jedyne co mzoe naruszyc taki uklad to naduzywanie alkoholu lub innych uzywek, poniewaz w atkim prztpadku wszystko moze potoczyc sie inaczej. Madra decyzja dla tej pary byloby zamieszkanie w poblizu jeziora, rzeki lub morza, ze względu na uspokajajace dzialanie wody na 7. 6 potrzebuje miec dom, ktory moze przekształcic w szczesliwe gniazdo milosci i siódme niebo. 7 powinna zachecac 6 do wykorzystywania jej twórczej energii i założenia własnej firmy. Jesli 6 i7 maja podobna baze duchowa, to taki zwiazek moze przetrwac do konca zycia.

 

Chcialabym jeszcze zwrócić uwage na obecnosc 16-stek w piramidzie numerologicznej Pana partnerki. 16 to tzw. karma zwiazków. A wiec w zycie Pana partenrki sa wpisae komplikacje z tym zwiazane, np. czeste wyjazdy, odleglosc dzielca partenrów itp. Proszę mieć szczególnie na uwadze lata po 2017 - zwiazek moze wymagac wiecej pracy, moga pojawic pewne trudności - to tez okres o wibracji 7/16 w zyciu Pana partnerki. Ponizej zamieszzcam infromacje o wibracji 7/16.

 

16 KARMA ZWIĄZKÓW

 

Jest to lekcja, zobowiązanie karmiczne, które podjęliśmy na siebie przychodząc tu na ziemię, pt.: Ja wobec miłości, ja wobec związku. To człowiek, który musi zrozumieć, że podjął się zrozumieć istotę rzeczy związku, istotę rzeczy uczuć, istotę miłości. To człowiek, który zdecydował się przychodząc na ziemię, że wyraża zgodę na to, aby jego relacje, jego związki były związkami na tyle skomplikowanymi, na tyle trudnymi, aby partnerzy, których napotyka na swojej drodze dostarczali mu możliwości rozwijania czegoś, co można nazwać delikatną, subtelną więzią, jaka tylko i wyłącznie potrafi zagłuszyć glos wszechogarniającego ego. Jako ludzie przede wszystkim ulegamy podpowiedziom ego, ulegamy pewnego rodzaju ścieżkom i pewnego rodzaju schematom, które wyznacza nam nasze ego czyniąc nas najważniejszymi, czyniąc z nas czasem bezwzględnych egoistów robiących największą szkodę samemu sobie, bo my zawsze musimy odróżnić zdrowy egoizm, zdrowe uwypuklenie siebie na planie fizycznym, na planie konstrukcji rodzinnej lub jakiejś sytuacji, w jakiej się znajdujemy od chorego egoizmu.

Są to sytuacje w naszym życiu, są to związki, w których my dojrzewamy. Są to związki trudne, karmiczne. I żeby związek mógł nosić miano związku karmicznego to jeszcze inne aspekty muszą być spełnione przez taki związek.

Natomiast związki, którym patronuje karma związku „16” są to trudne związki. Są to związki, które przede wszystkim uczestników narażają na ogromne dylematy.

Bardzo często fizycznie są to związki, w których następuje pewnego rodzaju kolizja pomiędzy rodziną a karierą. Bardzo często są to związki, w których partnerzy są rozdzieleni odległością i wtedy właśnie zaczyna się ten plan do przepracowania: ja wobec odpowiedzialności za miłość, ja wobec miłości, czy miłość jest na tyle silna w nas, czy my potrafimy na tyle intensywnie nad nią pracować. Dlatego zdecydowanie należy pamiętać, że nosząc w swoim portrecie tą wibrację już jest to informacja o tym, aby zwrócić szczególną uwagę na związki i aby związki tworzyć w oparciu o głębię miłości i nadanie szczególnych praw miłości w naszym życiu.

Mając tę wibrację w swoim portrecie numerologicznym tak naprawdę człowiek musi się nauczyć, bo takie podjął na siebie zobowiązanie, tworzenie harmonii wewnętrznej i więzi z drugim człowiekiem pomimo dysharmonii świata zewnętrznego otaczającego partnerów, a czasem pomimo dysharmonijnego partnera, który jest obiektem naszego uczucia.

Ta karma zamknie się, zrealizuje się dopiero wtedy, kiedy będziemy umieli ustalić priorytety, ale priorytety nie wyznaczone naszym ego, a priorytety wyznaczone naszym sercem, czyli jest to na zasadzie patrzenia sercem i jeśli ta wibracja pojawia się, w ogóle wibracja 7, a szczególnie z 16 pojawia się w punktach zwrotnych, to ona zawsze niesie ze sobą informacje, że związek będzie narażony na zakręty, związek będzie narażony na sytuacje, które mogą doprowadzić do jego rozpadu – jest jakby radą dla posiadacza tej wibracji: nie podejmuj decyzji o rozpadzie związku zbyt pochopnie, zatrzymaj się przed nerwowymi reakcjami. Jeśli chce sie ratować związek, a np. czyjas firma wysłała kogos na np. drugi koniec Polski, to trzeba pamiętać: nie wolno wymagać od swojego partnera, żeby zrozumiał, że ciebie nie ma tu być. To ty musisz zrozumieć, że coś można tylko i wyłącznie uratować lub czemuś można oddać hołd i należną cześć poprzez rezygnację z pewnych aspektów naszego życia.

Ta wibracja uczy nas pokory. Właściwie każda lekcja uczy nas pokory, uczy nas panowania nad rozbuchanym ego, tylko aspekt życia, którego dotyka może się różnić.

 

Pozdrawiam,

Magda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...