Jump to content

Kościół i Bułgaria


evx

Recommended Posts

Moj sen był bardzo dziwny i jak dla mnie nie zrozumiały. Mam 15 lat i ostatnio mialam sporo kłopotów z rodzicami i otaczającym mnie środowiskiem.

Sniło mi się że poszłam z moją przyjaciółką do kościoła na spowiedź pierwszo-piątkową.

Stałam w kolejce przed konfesjonałem i nagle zauważyłam że zapomniałam książeczki z podpisami do bierzmowania i nagle jakimś cudem szybko się teleportowałam do domu i zaraz byłam w kosciele z tą ksiązeczką.Podeszłam do konfesjonału a ksiądz juz znał moje grzechy jeszcze przed moja spowiedzią i zaczął mi zadawać pytania po czym dostałam rozgrzeszenie i pogłaskał mnie po głowie i kazał bym przyszla do niego do zachrystii za chwile.Wychodząc z koscioła przechodziłam przez naszą kościelną nawę w której siedzi tylko płeć męska i spostrzegłam swojego byłego chłopaka.(Był on niskim blondynem o niebieskich oczach)Wszyscy mężczyźni na około byli ubrani na czarno lub szaro a on jako jedyny miał na sobie czerwoną kurtkę.

Przeszłam koło niego i poszłam do zachrystii a tam ksiadz mnie przytulił i powiedział ze dziękuje mi że chociaż ja byłam z nim szczera podczas spowiedzi.

Potem razem z przyjaciółka poszłysmy normalną drogą do domu i znowu teleportacja ale nie do domu tylko na jakiś obóz młodzieżowy.Znalazłysmy się w Bułgarii,było gorąco i słonce strasznie paliło, chodziłysmy po ulicach szukając naszego zakwaterowania z jakimiś "niby" kumplami z grupy.

Gdy juz znaleźlismy swój pokój okazało się że własciciel hotelu zostawil nam na parapecie różnego rodzaju trunki.

Zaczęliśmy pić po czym mój kumpel położył się na stole i pokazał mi swój brzuch na którym było pełno zadrapan takich jak po udrapnięciu kota.Gdy je zobaczyłam oblałam jego brzuch winem,a wino to było w kolorze fioletu a własciwie fuksji.Po czym odwróciłam się i na kanapie siedzieli moi rodzice i dziadkowie.Także zaczęli pić po czym mama zwrócila mi uwagę żebym juz więcej nie piła. I znaleźlismy się koło jakiegos autokaru do którego wsiedlismy i pojechaliśmy...I się obudziłam.

Bardzo proszę o zinterpretowanie tego snu,ponieważ obecnie mam cięzką sytuację uczuciową,domową i jeszcze do tego wszystkiego dochodzi szkoła.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...