Skocz do zawartości

Musical i Wampiry..


Rabus

Rekomendowane odpowiedzi

Obudziłem się przed chwilą, zlany potem, po takim oto śnie:

 

Jechaliśmy z bratem i znajomymi zobaczyć występ musicalowy który ja widziałem, o dziwo wystawiali nie to co już kiedyś widziałem a coś nowego, usiadłem koło jakiegoś chłopaka, no i chyba podsiadłem jego dziewczynę, ale mimo to nic nie mówił tylko zabrał jej kurtkę z siedzenia i powiedział że nic sie nie stało. Tutaj chyba zapomniałem kawałka snu, bo nagle znalazłem się w domu, ogromnym (ja mieszkam w bloku poza snem ^.^). W nocy wstałem i zobaczyłem wampira który chciał zabić moją mamę, próbowałem krzyczeć, ale miałem zduszony głos, jakby mówiłem krzycząc.. Wampir rzucił się na mnie, i zaczął mnie dusić, czułem że zaraz zemdleję, ale wbiegł mój brat i uporał się z nim. Później jakoś tak było, że razem były 4 wampiry, z czego ja jednego zabiłem barszczem pomidorowym (?!), oblałem go, nagle on zniknął i usłyszałem "zabiłeś mnie". Zadzwoniliśmy po policje i zapaliliśmy wszystkie światła, z jakąś policjantką wyszliśmy na spacer, ona powiedziała że to możliwe że to przez pełnię, no i wtedy zobaczyłem taki wyczepisty księżyc, jakieś 10 razy większy od normalnego. Pogadaliśmy trochę i tu chyba się obudziłem, bo więcej nie pamiętam...

 

Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak, ostatnio chory bylem w lutym jakoś, a teraz zdrów jak ryba..

 

@edit

 

mogę dodać, że to uczucie braku możliwości krzyczenia już po raz kolejny mam

Edytowane przez Rabus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wampir we śnie tak jak już pisałam może być obrazem choroby, może też symbolizować jakiś nękający nas problem lub konflikt wewnętrzny który pozbawia nas sił. Generalnie sen wskazuje na wyjaśnienie jakiejś sprawy, rozwiązanie konfliktu i skierowanie spraw na właściwe tory. Wampir ginie, więc jego wydźwięk jest pozytywny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...