Jump to content

jak przyciagnac duze pieniadze i dobrobyt


pkrl1979
 Share

Recommended Posts

Gdyby to było takie hop siup to 90% forumowiczów byłoby bogatych. Pozatym- czym jest bogactwo?? Czy jest to jedynie dobrobyt materialny, czy wszystko smakuje dobrze tylko wtedy gdy nie musieliśmy się w ogóle wysilać?? Co to za rozwój wewnętrzny skoro moim celem jest tylko chołdowanie najniższym żądzom?? Jeśli wszystko widzisz w wymiarze fizycznym a dobrobyt i bogactwo to dla ciebie tylko spora suma na koncie to i z tymi pieniędzmi będziesz biedny. Gdyby magia gwarantowała nam same sukcesy przy zerowym wysiłku to wszyscy pogrążylibyśmy się w nieskończonym hedoniźmie, wkońcu doszlibyśmy do punktu w którym nic już by naszym umęczonym zmysłom nie dostarczało wystarczającej przyjemności.

Link to comment
Share on other sites

Jestem zdania że duża ilość pieniędzy szczęścia nie dają. Możesz spróbować sekretu ale to nie jest takie hop śiup jak się może zdawać. No i zgadzam się w całości z Kaosem i Iwanovem. Magia nie służy do spełniania zachcianek jak to jest w bajkach.

Link to comment
Share on other sites

Bogactwo duchowe które osiągneliśmy dzięki samodyscyplinie wewnętrznej ,samodoskonaleniu ,oraz potencjał energetyczny jaki tą drogą osiągneliśmy ,już są bogactwem samym w sobie ,ponieważ nie żyjemy po to by dogadzać sobie zmysłowymi zachciankami ciała i materialnym roskoszom lecz żyjemy na ziemi jako dusza wcielona ,po to by dać innym coś od siebie ,wiem ,to silna pokusa by dogadzać swoim zmysłom ,lecz pieniądze powinny nam pomagać w lepszym rozwoju moralnym ,duchowym ,stając się lepszym człowiekiem ,a pomagając innym pomagamy tak naprawdę sobie ,i nie ma co się koncentrować na gromadzeniu korzyści materialnych dla siebie tylko na pomocy w jakiś sposób innym (dobre słowo ,gest,uśmiech itp. ) a pieniądze które są rodzajem energii napewno z czasem osiągniemy ,przynajmniej nie będzie to dla nas tak istotne ,podkreślam raz jeszcze ,pieniądze i inne materialne potrzeby powinny być pomocą w stawaniu się lepszym człowiekiem ,doskonalszym ,moralnie ,etycznie,duchowo.

Edited by Pit
Link to comment
Share on other sites

im więcej będziesz od siebie dawał, tym więcej będziesz dostawał.

 

... mówiąc po ezoterycznemu, im większy nawiążesz związek z energią bogactwa, która płynie, w sposób nieskrępowany, dla dobra innych, tym jej będzie więcej....

proste chyba ??

 

Budda wypowiedział sie całkiem sporo o ekonomii i zarządzaniu, chodzi o to by uzyskany dochód w połowie skonsumować, w 1/4 zainwestować, w 1/4 dać na cele charytatywne, religijne.

polecam książkę "diamentowe ostrze", gesze Michael Roach.

 

tu jest jej fragment

http://www.podgwiazdami.pl/sklep/fragment/diamentowe.pdf

 

(może tylko napomknę ... chciałoby się od razu szukać tego w chomiku/rapidzie, żeby ściągnąć to za darmo ...

ale gdzie tu konsekwencja ? jak zamierzamy zarabiać kasę samemu biorąc za darmo - nie dając zarobić autorowi etc. ?

konsekwencja, konsekwencja :) )

Edited by sosnowiczanin
Link to comment
Share on other sites

Guest User2

Zdobycie bogactwa duchowego jak i materialnego umożliwia wiedza Mistrza Saint Germaina. Podstawa u niego to czytanie Złotej Księgi, z której to wynikają najważniejsze (niezbędne) wiadomości dotyczące praktyki jaką poleca a także praktyczne jej zastosowania, a potem O Alchemii. Polecam zapoznanie się z tą mądrością.

Link to comment
Share on other sites

Pieniadze szczescia nie daja ale zycie ulatwiaja. Pytam, bo przez ostatni czas ciepie na permanenty brak gotowki a do zwyklej tyrki na etacie nie pali mi sie, glwonie ze wgledu na kiepskie place oraz ogolnie nie za ciakwa atmosfere w tego typu pracach.

Link to comment
Share on other sites

Tak to chyba nie tylko ty masz ,niejeden chciałby z pewnością być szefem sam dla siebie ,zakładając własną działalność gospodarczą lub rzyć jak rentier ,który żyje tylko z procentów z tego co urosło mu na końcie w banku ,ale niestety ,jak ktoś nie umie wystarczająco dobrze gospodarować pieniędzmi ,spewnością je przepuści ,lub przepije ,w mojej rodzinie wiele takich przypadków było ,dostali np. większą ilość gotówki to przepili itp. :)

Link to comment
Share on other sites

Pieniadze szczescia nie daja ale zycie ulatwiaja. Pytam, bo przez ostatni czas ciepie na permanenty brak gotowki a do zwyklej tyrki na etacie nie pali mi sie, glwonie ze wgledu na kiepskie place oraz ogolnie nie za ciakwa atmosfere w tego typu pracach.

 

A myślisz że w jakiej postaci ta kaska się pojawi?? Spadnie z nieba?? Jest wiele możliwości ale napewno nie dostaniesz jej bez żadnych konsekwencji, od tak sobie.

Link to comment
Share on other sites

Guest rastar

Moim zdaniem, to jest to głównie kwestia ciężkiej pracy. Wiadomo przecież że pieniądze łatwo zdobyte nie dają aż takiej satysfakcji,choć ja sam przeciw takiemu dopływowi nic bym nie miał. Co do samego sekretu , to twoja sytuacja ..tak w uproszczony sposób zapętla się ponieważ koncentrujesz się na braku pieniędzy. Jeśli chcesz podłączyć się do źródła musisz skoncentrować się na uczuciu ich posiadania, nie mówię tu o myśleniu mam mam..dlatego jak tu ktoś napisał nie jest to takie łatwe, ale działa. Jestem pewny też że twoja sytuacja się poprawi , w postaci jakiejś innej np znalezieniu ciekawego zajęcia, powinieneś też moim zdaniem odrzucić nastawienie ze wszystkie prace które mógłbyś dostać nie są ciekawe. Mówiąc krótko miej marzenia i je realizuj troszkę wysiłku jednak trzeba wykazać.

Link to comment
Share on other sites

Polecam zaczerpnac wiedzy z zakresu inwestowania pieniedzy , sam sie zajmuje tym sposobem pomnazania moich oszczednosci i im wiecej wiedzy tym wieksze pieniadze mozna uzyskac z roznych transakcji. Magicznego sposobu raczej nie ma ( nigdy nie widzialem wrozki , jasnowidza czy osob zajmujacych sie magia w roli milionerow ) sposobem na zgromadzenie "dobrobytu" materialnego jest wiele ale najwazniejsze to rozwijac inteligencje finansowa. Chcesz byc milionerem musisz myslec jak milioner - to cala lekcja. :) Zycze powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...