Jump to content

morderstwo


yoanna7
 Share

Recommended Posts

Witam,

trafiłam tutaj bo przyśnił mi się sen, który nie daje mi spokoju, dlatego licze na Waszę pomoc i prosze o interpretację.

 

Nie pamiętam dokładnie początku tego snu , to co pamiętam wygląda mniej więcej tak:

zamordowałam jakąś osobę ( na początku snu myślałam ze to ktoś inny, ale w trakcie snu wyszło na to że chodziło o mojego ojca). We snie nie był sceny zabijania tylko sam fakt i potrzeba żeby ukryć ciało, żeby nikt nie dowiedział sie że zrobiłam cos tak strasznego. Ciało podzielone na kawałki chowałam w dziwne miejsce-był to duży pusty troche zaciemniony pokój(albo hala) w której znajdowały sie tylko drzwi , dośc duże , ale wysoko umieszczone okna przez które wpadały strumienie światła podłoga z parkietem na srodku której znajdował sieduży - niby dywan-ale w rzeczywistości to był zbiornik z ziemią-taką suchą-troche jak ściółka w lesie. Tak wiec chowałam kawałki ciała (nie wyglądały jak ciało-ale we snie miałam taką świadomość, ze to kawałki zwłoków) i myślałam o tym ze jednak jestem zdolna do takiego strasznego czynu i muszę to ukryć, zeby uniknąc konsekwencji. W dalszej części snu bałam sie bardzo, że sprawa sie wyda, ża jak ciało zacznie sie rozkładac i brzydko mowiąc śmierdzieć, to bedzie wiadomo, ze to moja wina i poniosę karę. To mniej wiecej tyle jeśli chodzi o fabułe.

 

sen był bardzo nieprzyjemny, ze względu na fakt popełnienia morderstwa i dręczące potem myśli i strach przed poniesieniem kary, która przekreśli moje dotychczasowe zycie.

 

jest to kolejny sen w którym śni mi sie ze kogoś zabiłam ( zawsze w takim snie ta smierc ma jakis symboliczny wymiar-nie popełniam tego czynu wprost tylko jakby staje przed takim faktem, mam taka swiadomosc we snie) i potem dręczą mnie straszne myśli i lęk, że to sie wyda, poniosę karę i całe moje zycie sie zmieni.

 

Jeśli komuś z Was przychodzi do głowy co to moze oznaczać, to prosze o opinię, strasznie dręczą mnie takie sny i długo myślę o nich. Może jeśli coś zmienie w swiom zyciu to przestaną sie pojawiać. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

to są różne osoby. We śnie nie ma umyślnego działania, to troche tak jakby staje przed faktem że zrobiłam coś takiego a potem dręczą mnie straszne myśli.

Link to comment
Share on other sites

Jak różne osoby to ja bym interpretowała tak: wydaje mi się że jesteś osobą dosyć skrytą i jeżeli przytrafia Ci się problem w życiu to starasz się zachować to tylko dla siebie. Generalnie sen mówi o jakimś problemie właśnie, którego bardzo chcesz się pozbyć, ale tak żeby inni nie dowiedzieli się że w ogóle jakiś problem istnieje. W ogóle dużo w tym śnie potrzeby kontroli :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...