Jump to content

moja śmierć


mariolamari
 Share

Recommended Posts

śniłomi się że byłam świadkiem przestępstwa i zeznawałam i wskazałam podejrzanego. został skazany i miał już nie wyjść z więzienia.byłam tego pewna. jestem gdzieś wśród ludzi, siedzimy na ławce a gość o białej twarzy coś mówi, nagle jakieś małe dziecko które ktoś trzyma na rękach strąca rączką z jego nosa owada i z twarzy jego zaczyna znikać biały proszek co tworzył maskę. uświadamiam sobie , że to ten skazany. bardzo się boję i denerwuję. On pokazuje palcem na trzecią osobe po mojej lewej stronie. jest to dziewczynka albo mała kobieta, on podchodzi do niej i wbija jej pod piersi nóż, taki jak ja mam w domu do obierania ziemniaków co mi syn kupił. Ale ten nóż ma długie ostrze potem podchodzi do mnie. jestem potwornie przerżona boję się że śmierć bardzo boli, on wbija mi nóż pod prawą pierś a ja myślę śmierć nie boli tylko szkoda że o tym nie mogę powiedzieć. Potem przytula mnie mój tata co zmarl 5 lat temu i całuje mnie w czoło, włosy i mówi pieszczotliwie to nic córciu to nic. tylko nie bardzo mogę sobie przypomnieć jak mnie nazwał i budzę się przerażona .nie mogłam zasnąć już ,a była dopiero 2 godzina. A sniło mi sie to w moje urodziny. prosze co to znaczy .Mari

Link to comment
Share on other sites

Możliwe, że dopadną cię niepowodzenia, zamkniesz się w sobie i rzadko się zdarza, że to obietnica sukcesu. Piszesz, ze w śnie widziałaś osobę znajomą to zazwyczaj zapowiedź konfliktów.

Bądźmy dobrej myśli ;)

 

Pozdrawiam cię gorąco :)

Troxet

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za odpowiedź. Bałam się że to coś niedobrego.dziś miełam jakby dalszy ciąg snu. byłam w sklepie i w pośpiechu kupowałam sobie kapelusz. nawet ładny wybrałam w kolorze białym, koronkowy lub słomkowy

Link to comment
Share on other sites

Pośpiech może oznaczać niepokój. Nowy kapelusz zapowiada, że komuś się spodobasz, będziesz snuła wielkie plany, ale zostaniesz w miłości oszukana (kapelusz słomkowy). Kapelusz koronkowy symbolizuje chęć uwodzenia, ale podobnie jak wcześniejszy - będziesz się łudzić w czyjeś sprawie, a czar pryśnie. Białe koronki zapowiadają szczęśliwe chwile, a czarne zmuszają do rezygnacji w miłości. Biały uspokaja, otrzymasz wewnętrzny spokój, może również przywrócić pogodę ducha po nieszczęśliwej miłości.

Ps. Jeśli wybrałaś odpowiedni rozmiar kapelusza jesteś przykładem doskonałej adaptacji, zachowanie jest idealnie zgrane ze statusem społecznym. Za mały - nie doceniasz siebie. Za duży - masz nadmienią samoocenę.

 

Pozdrawiam cieplutko.

Troxet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...