Skocz do zawartości

Opętanie przez duchy..


Gość Vayen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vayen

Czy ktoś z was zajmuje się oczyszczaniem człowieka z działalności duchów?

Edytowane przez niuuniaa93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was zajmuje się oczyszczaniem człowieka z działalności duchów? Może znacie taką osobę.. Nie potrzebuje demonologa.. chciałabym tylko, aby one odeszły i pozwoliły mi normalnie żyć.. naprawdę ich wpływ jest straszny.. ;x;x

 

Leżę.... Może jakieś konkrety? Btw. egzorcyści świeccy słyną z naciągania na takie brednie, zwietrzyli w tym interes i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Egzorcystka pani Wanda Prątnicka (po dokładnym sprawdzeniu moich danych) uznała że jestem opętana przez duchy. Niestety.. egzorcyzm jest drogi ( ok.450 zł) a biorąc pod uwagę to, że nie pracuje i jestem niepełnoletnia sprawa znacznie się skomplikowała.

Mam prośbę do wszystkich..

Czy ktoś z was zajmuje się oczyszczaniem człowieka z działalności duchów? Może znacie taką osobę.. Nie potrzebuje demonologa.. chciałabym tylko, aby one odeszły i pozwoliły mi normalnie żyć.. naprawdę ich wpływ jest straszny.. ;x;x

Witaj! Kto Ci naopowiadał,że jesteś opętana? Niby przez kogo? W tym świecie,nie ma duchów.Co to niby miałoby być,ten duch? Nie musisz korzystać z mojej rady,ale proponowałbym wizytę u psychiatry.To jest potrzeba takiej wizyty.Nikt,po za Tobą,nie musi nic wiedzieć.Lekarz jest zobowiązany do tajemnicy o stanie zdrowia badanego.Jest lepszy od jakiegoś tłumoka w sutannie,lub naciągacza.Życze zdrowia i spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ty do mnie pisalas na gg ? Juz Ci mowilam , ze Twoje "objawy" to nic poza burzami zwiazanymi z dojrzewaniem i sklonnosciami depresyjnymi, ktore zreszta sama sobie nakrecasz, tak sadze. Ludzie przezywaja gorsze rzeczy i nie zwalaja tego na domniemane duchy, a osoba, ktora Cie zdiagnozowala, ze tak powiem , dala d...py i tyle. Napisalabys cokolwiek i pewnie i tak by sie okazalo, ze naokolo Ciebie lata sto demonow.

Edytowane przez Agor-ia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, to zadna "diagnoza" nie byla, babsko tylko usilowalo przekonac do wyskoku z kasy. Eh, ja na te chwile nie potrafilabym tak otwarcie i na takie sumy naciagac naiwniakow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Prątnickiej się nie wypowiadam. Idź do psychologa lub innego terapeuty. Jak to nie pomoże, poszukaj w necie info o "ożywczym prądzie" Bruno Groeninga czy jakoś tak. Nie wiem ile to kosztuje, ale wiem, że nie robią tam prania mózgu. Z tego, co pamiętam, to można to robić samemu w domu - siada się na podłodze, i czeka aż się zacznie mrowienie w palcach, przy tym się wyobraża różne rzeczy. Coś w ten deseń. Ale to już tylko jak się będą dziać straszliwe rzeczy jakieś. Broń cię Boże od egzorcystów duchownych, bo oni ci odwrócą całe życie do góry nogami i będziesz żyć jak w klatce. Jest w KK zbyt dużo złą, aby jego przedstawiciele byli najlepszym ratunkiem. Większość "opętań" jest spowodowana zbyt rozdętym ego i wyobrażeniami typu zło-dobro w katolickim sposobie postrzegania rzeczywistości, ale mało kto to potrafi zdiagnozować. Skoro się sama nakręcasz, to jest problem natury twojej osobowości i wieku, a nie problem środowiska duchowego w okół Ciebie. Idź do psychologa i wypij karmelową bawarkę, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń cię Boże od egzorcystów duchownych, bo oni ci odwrócą całe życie do góry nogami i będziesz żyć jak w klatce. Jest w KK zbyt dużo złą, aby jego przedstawiciele byli najlepszym ratunkiem. Większość "opętań" jest spowodowana zbyt rozdętym ego i wyobrażeniami typu zło-dobro w katolickim sposobie postrzegania rzeczywistości, ale mało kto to potrafi zdiagnozować. Skoro się sama nakręcasz, to jest problem natury twojej osobowości i wieku, a nie problem środowiska duchowego w okół Ciebie. Idź do psychologa i wypij karmelową bawarkę, polecam.

 

Prawda, prawda i jeszcze raz prawda!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia a w końcu jaki to duch był, hę? :D W sumie wiesz no, tak z ciekawości pytam jak to jest że egzorcystka wariatka Cię tu przywiodła bo chciała wyłudzić kase, a ty mówisz o duchach. Sądze że to raczej był byt :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Większość "opętań" jest spowodowana zbyt rozdętym ego i wyobrażeniami typu zło-dobro w katolickim sposobie postrzegania rzeczywistości, ale mało kto to potrafi zdiagnozować.

Ale Ty oczywiście potrafisz, bo przecież umiesz tak jak Pan Jezus czytać w ludzkich sercach? Ośmielam się z Tobą nie zgodzi w całej rozciągłości w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierz w duchy jesli widzisz faktycznie duchy lub czujesz ze cos z Toba nie tak to może problem tkwi w zmęczonym umyśle? wyśpij sie porządnie, zjedz troche owoców. Z duchami jest jak z klątwami i urokami jesli w nie nie wierzysz jestes mocno stąpającą kobietą to nawet najpotężniejsza klątwa na Ciebie nie zadziała tak samo jest z duchami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z duchami jest jak z klątwami i urokami jesli w nie nie wierzysz jestes mocno stąpającą kobietą to nawet najpotężniejsza klątwa na Ciebie nie zadziała tak samo jest z duchami :)

cóż - fajna teoria...

to jak to jest klątwy i uroki nie działają jak się nie wierzy

ale np. bioenergoterapia zadziała także na sceptyka - no to jak to jest? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys duzo czytalem na ten temat i taka teoria padła i też według mnie wszystko leży w umyśle człowieka jego stanie psychicznym itd.

jak wiadomo umysł potrafi płatać nam figle gdy jesteśmy przemeczeni.

Do mnie kiedyś przyleciał anioł swiatłości i co mam w to uwierzyc (ja wtedy byłem po dwoch nocach nieprzespanych)? mozesz sobie przeczytać moj temat w zjawiskach niewyjascionych. Ale niech będzie niech sobie kazdy wierzy w co chce

Edytowane przez Asmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys duzo czytalem na ten temat i taka teoria padła i też według mnie wszystko leży w umyśle człowieka jego stanie psychicznym itd.

Tia... a głośne opętania w USA osób, które nie wierzyły ani w aniołów ani w demony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... a głośne opętania w USA osób, które nie wierzyły ani w aniołów ani w demony?

no właśnie siloamie - może jakiś link?

bo jedyne głośne wydarzenie w stanach to tysiące afer pedofilskich w kościele katolickim...

 

dodatkowo - wspomniana teoria uwzględnia również osoby które są niewierzące - zauważ że telewizja, kino, książki itd są przesiąknięte tematyką demonów, aniołów i opętań - i nie sadze że ktokolwiek kto nie jest odludkiem - nie słyszał nigdy i nie wie nic o tej kwestii

 

po drugie - zauważ że odcięcie ludzi od duchowości powoduje że muszą wyjaśnień szukać gdzieś

kiedyś np. Żyd (narodowość) - uznałby że to nie demon go opętał ale dybuk - i postępowałby odpowiednio

a teraz? jeśli jest niewierzący - to gdzieś tam w głowie - ma folder aniołki, demony opętania...

d tego jeszcze dochodzi sugestia egzorcysty i ludzi wokoło - i masz "demona" który boi się wody święconej i imienia Jezus itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda ze taka ze na siłe prubowano dopasowac jakas chorobe to wystepujacych objawów i wybrano epilepsje ale ciezko wytlumaczyc epilepsja np to ze ta dziewczyna podczas atakow mowila roznymi jezykami których sie nigdy nie uczyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisalem ze to w USA przeciez w tresci linku jest jakiej jest narodowosci a jezeli chodzi o opetanie to chyba nie ma znaczenia jaki to kraj

ma znaczenie jeśli rozmawiamy o konkretnym przypadku który miałby obalać teorię o psychologicznym podłożu problemu/wyjaśnieniu

 

np to ze ta dziewczyna podczas atakow mowila roznymi jezykami których sie nigdy nie uczyla

to akurat jest częste zarówno przy Chrzcie i napełnieniach Duchem świętym, przebudzeniach kundalini itd itp

do tego każdy z nas ma w głowie również słówka i zwroty z różnych języków - niektóre gdzieś usłyszeliśmy, niektóre to były filmy w danym języku z napisami w naszym, inne gdzieś tam przeczytaliśmy...

dobrym wyjaśnieniem mogłaby być tzw. nieświadomość zbiorowa

 

zresztą jeszcze częstsze niż "prawdziwe języki" są tzw. glossolalia - czyli "bełkot" , jest ciekawa teoria że to "język maszynowy mózgu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to temat jest opetanie przez duchy a nie opetania w usa po drugie o jakim konketnym przypadku ty piszesz moze wklej post bo ja takiego nie widze

 

Co do jezyków to Anneliese Michel uzywala rowniez jezyka ktory był uzywany w egipcie czy babilonie dawno temu i nie miala mozliwosci nauczenia sie go w jakikolwiek sposób

Edytowane przez -PIOTR-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...