Skocz do zawartości

LATAWIEC


Hosti

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam u babci na wsi. Nagle zza stodoły wybiegłam swobodnie na polanę trzymając w ręku spory latawiec. Był on chyba fioletowy nie pamiętam... w każdym razie nie lubię fioletowego^^ Za mną biegło czterech chłopców... tzn chyba czterech. Byli młodzi, nie znam ich. Wszyscy byli podobni. Wszystko było jak w starym filmie, niewyraźny obraz (ale nie czarno-biały bardziej żółtawy). Latawiec leciał wysoko, w pewnym momencie spadł. Pobiegłam jeszcze raz, tym razem uniósł się naprawdę bardzo wysoko, po chwili jednak ugrzązł na drzewie. Próbowałam po niego wejść, ale nie zdołałam. Któryś z chłopców lekko mnie odsunął i zaczoł wchodzić. Niestety nie wiem co było dalej, bo obudził mnie budzik... ehh cały czas myślę o tym śnie, co on mógł oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wieś to miejsce naturalne przyjazne, dużo swobody miałaś, latawiec miałaś koloru fioletowego. Fiolet - jest kolorem wolności, przestrzeni, duchowości, latawiec spadł na ziemię - oznacza to niepowodzenia w planach. 4-czwórka to jest podstawa która jest nie stabilna . Próbowałaś znowu swoich sił, ale ci nie wyszło bo plany nie za bardzo się udają, nadzieje zmieniają się w rozczarowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...