Jump to content

Pustynia. Dinozaury. Cierpienie. Krew


Severin
 Share

Recommended Posts

Serdeczna prośba o interpretacje:>

Sen zaczął się podróżą. Wszyscy, tak mi się wydaje, których znam, nawet moja rodzina została zmuszona do odbycia długiej drogi przez pustynie. Susza jaka powstała niszczyła wszystko a woda stała się tylko wspomnieniem. Droga nie była by niczym niezwykła gdyby nie fakt, że wszyscy na czas drogi zostaliśmy zamienieni w dinozaury.

Nie wiem ile czasu zajęła podróż, ale wraz z dotarciem do celu, czyli ujrzeniem jak by przystanie wybudowanej obok jeziora czy zalewu gdzie wszystko przyjemnie się zieleniło ponownie staliśmy się ludźmi.

W tej całej podróży byłą jeszcze druga grupa dinozaurów która wyprzedziła nas. Jednak nie dotarła do tej oazy.

Wszystko zaczęło się psuć kiedy w umyśle moim i towarzyszy zaczęły rodzić się pytania: Dlaczego byliśmy dinozaurami? Gdzie podziała się druga grupa? Co to za miejsce?

Mówił te pytania na głos jeden z moich kolegów. I właśnie wtedy stało się coś co mnie bardzo zaciekawiło. Nagle zobaczyłem obraz innymi oczyma. Widziałem czarną plansze na której był miniaturowy ekran, a na nic twarz mówcy. Poczułem gniew i jakaś szponiasta dłoń zdjęła ten ekran i zabrała gdzieś. Czułem jak ta istota chce mu wyrządzić krzywdę i nie pomyliłem się.

Nie wiem za bardzo o co chodziło, ale kiedy otworzyłem oczy byliśmy przed jakąś ścianą z której wystawała aparatura podłączona do naszych jam gębowych. Nagle mówca zaczął się krztusić. Kiedy wyciągał aparaturę coś opryskało mu twarz. Zaczął dziko krzyczeć i kiedy w końcu się oswobodził biegała agonii po budynku. Biegałem za nim myśląc, że mogę pomóc, ale kiedy zobaczyłem, że kaszlał, czy kichał krwią przestraszyłem się i uciekłem. Godził mnie, a ja schowałem się w czymś co przypominało kotłownie. Był tam chłopak, sprzątacz, który palił papierosy. Patrzył na mnie zdziwiony i nagle wbiegł mówca. Widząc, że już chyba wszystko jest w porządku wyszedłem zza osłony i zobaczyłem jego zakrwawione zęby...i obudziłem się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...