Jump to content

Byly partner i ciąża

xyzLdz
 Share

Recommended Posts

Witam... Mialam dzisiaj sen, ktory nie daje mi spokoju... Śniłam o swoim byłym partnerze, za którym dosyć mocno tęskniłam jeszcze jakiś czas temu, nadal darzę go sympatią, jestem w stałym związku od 3 lat. I dzisiaj sniło mi sie, że zaszłam z moim byłym w ciążę, napisał mi wiadomość, że wie o ciaży, ze bardzo się cieszy i że nie wyobraża sobie, żebym nie chciała tego dziecka. Ja byłam wzburzona jego bezczelnością, pomyślałam, że usunę tę ciążę, bo nie wyobrażałam sobie mieć z nim dziecko. Przyszedł do mnie, czule gładził mój brzuch, powiedział że bardzo sie ucieszyl, jak wyobrazil sobie dwie kreseczki testu... Powiedziałam, że jego radość jest przedwczesna, bo chce usunąć, on zaczął płakać i się obudziłam.

Czy mógłby mi ktos pomóc w interpretacji? To dla mnie bardzo wazne, pozdrawiam.

Witam!

Nie bardzo wiem co tu interpretować bo sen jest prawie dosłowny. Jest kilka symboli które się wzajemnie podkreślają a mianowicie ciąża - to wiadość czego będzie dotyczyć - sms od twojego byłego czyli spraw waszego związku. Ta wiadość prawdopodobnie cię dosyć mocno wyprowadzi z równowagi ( chcesz usunąć te dziecko), czego mogą dotyczyć te plotki prawdopodobnie waszego pożycia (głaszcze cię po brzuchu) ale skwitujesz to jednym trafnym zdaniem i po kłopocie ( on płacze).

Pozdrawiam:

Sławomir