Skocz do zawartości

przerwana rozmowa


malgorzata48

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam ze znajomymi i z moim byłym mężem na jakimś wypadzie kilkudniowym pod kempingi.Mój były mąż chciał o czymś ze mną porozmawiać, ale za każdym razem kiedy podejmował próbę rozmowy ktoś lub coś nam przeszkodziło.Kiedy rozmowa została przerwana wówczas się budziłam, lecz po zaśnięciu sen powracał i tak było kilka razy w ciągu nocy.Później byliśmy wspólnie nad jakąś wodą coś na zasadzie jeziora.Mój były mąż i mój syn siedzieli sobie a ja wzięłam wielki kamień i chciałam z nim wskoczyć do wody, ale w tym momencie się wybudziłam.Ostatnim etapem snu tej nocy był nasz powrót z tej wyprawy.okazało się, że na ten wyjazd wszyscy pojechaliśmy dwoma autami, gdzie jeden z nich się popsuł i stwierdziłiśmy,że ten drugi też zostawimy i wszyscy pojedziemy pociągiem.Dotarliśmy na stację pkp. kiedy przyjechał pociąg zaczeliśmy zabierać nasze bagaże, a że mieliśmy ich sporo nie zdążyliśmy się zabrać i pociąg odjechał bez nas.Siedliśmy na peronie i wówczas mój były mąż znowy próbował ze mną porozmawiać, ale wtedy nikt nam nie przerwał, tylko ja się obudziłam.Bardzo proszę o interpretację tego snu, bo mam przeczucie, że on bardzo wiele chce mi przekazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen jest rzeczywiście wielowymiarowy i trudno go ziterprtować jednoznacznie dlatego też moje opisy raczej należy przyjąć jako podpowiedź do znalezienia prawdziwego znaczenia.

Te przerwane rozmowy - to jakieś niedopowiedzenie, jakieś niezadane pytanie albo pytanie na które nie dostałas odpowiedzi. Woda to w tym przypadku symbol waszego związku zaś kamień świadczy o tym jakim cieżarem było dla ciebie rozstanie zaś chęć wskoczenia do wody może świadczyć że te rozstanie to nadal jest dla ciebie ogromnym cięzarem (wskakując do wody wracasz do związku a że z kamieniem oznacza że z bólem, żalem, cieżarem). Powrót z wycieczki wskazuje na przyczynę rozpadu związku - jedno auto sie zepsuło (zawiniła jedna osoba - cierpią wszyscy samochodem nikt nie wraca). Pociąg onzancza dalszą drogę, życie to że nie zdązyliście do nigo wsiaść ze wzgledu na bagaże ja odczytuje jako sprawy związane z podziałem majątku. No i znowu przerwana rozmowa na peronie, jakby na ławce przed salą sądową przerwana zaproszeniem stron do wejścia na sale rozpraw.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję za interpretacje mojego snu.Troche podobnie myślałam, ale nie znałam wszystkich szczegółów co one oznaczają.Jeszcze do tego wszystkiego musze dodać, że ja i mój mąż żyjemy w dość dobrym kontakcie.Zauważyłam też, że ostatnio on częściej przyjeżdża do dzieci a przyokazji mi więcej pomaga przy pracach domowych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...