Jump to content

Klątwa- vodoo


Monica
 Share

Recommended Posts

Ten temat zakładam na prośbę mojej znajomej, dotyczy jej siostry.

Spotkała ona w Stanach faceta, który zarzekał się, że z vodoo nie ma nic wspólnego- jego ojciec, dziadek, itd byli właśnie kapłanami vodoo. Ona była bezpłodna, mimo to używali prezerwatyw- raz pękła. Ona zaszła w ciążę. Kiedy okazało się, że ona jest tym kapłanem, miała raz okazję uczestniczyć w jednym rytuale. Mówi, że podczas niego zmieniły mu się rysy twarzy, kolor oczu, barwa głosu. Potem od niego odeszła. Jej dziecko, chłopiec też robi dziwne rzeczy- ma 3 lata, mimo to potrafił powiedzieć, co było napisane na takiej książeczce (tam była dedykacja dla niego, z jego pełnym imieniem, które nie jest używane, nazywają go polską wersją tego imienia. nikt mu tego nie czytał, a spytał się, czemu tu jest tak napisane, skoro on ma na imię inaczej), i inne takie rzeczy. Raz wszystko go kłuło, jakby ktoś w niego wbijał szpilki, po pół godziny przeszło i dokładnie wtedy przyszedł sms od jego ojca pytający, co u nich słychać, a szczególnie u syna.

Jeden jasnowidz z nimi spokrewniony widząc jego zdjęcie z mamą stwierdził, że ten facet rzucił na nią jakąś klątwę, żeby nigdy nie była szczęśliwa z innym mężczyzną i że robi wszystko żeby do niego wróciła.

Teraz ona chce być z kimś innym, ale oboje boją się ojca dziecka. Jedna kobieta zajmująca się tego typu sprawami odmówiła pomocy, twierdząc, że vodoo jest zbyt niebezpieczne.

Stąd pytanie- co o tym sądzicie i co można w tym przypadku zrobić? Dziękuję z góry za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Guest Iwanov

Rytuały Voodoo.Przyzywanie loa,zmiana rysów twarzy,kolor oczu,barwa głosu to jest wizytówka tego,że loa wszedł w hougana.

Szpilki i sławetna laleczka raczej nie,często używa się gwoździ i specjalnych igieł,a ból nie przypomina w niczym delikatnych ukuć,jest to ból o wiele większy.

Jeżeli ten facet jest houganem,albo bokorem(czarownikiem hoodoo paktującym z demonami) i zna się na praktyce jest bardzo groźny i mało co można zrobić,w sumie jak ten człowiek zna się na rzeczy to nic,chyba,że ktoś będzie odważny zadrzeć z czarownikiem voodoo,którego zdolności,przynależności do rada lub petro nie sposób określić.

Klątwy w hoodoo typu wróć do mnie,manipulacja itp są popularne,a on pewnie zna całkiem mocne więc sytuacja kiepska.

Dziwne to,że z bezpłodnej kobiety zrobiła się brzemienna,to dziwny zbieg okoliczności.

Polecam znaleźć innego czarownika hoodoo ze strony rada(białej magii jak to mawiają oni sami)by odwrócił urok bokora,bo być może mają z tym związek loa.

Link to comment
Share on other sites

demona mozna pokonać przyzywając matkę boska aniołów zwłaszcza michała archanioła nosic ze sobą różaniec i jak naj mnie grzeszyć o często chodzić do spowiedzi

Link to comment
Share on other sites

Guest Iwanov

Skoro utrzymuje tą klątwę to wyczuje kiedy zniknie,a cierpliwy nie jest,więc pewnie poczeka,aż wróci.

Branie tej sprawy to samobójstwo.Czarownicy hoodoo tradycji gorszej,mają arsenał klątw trucizn,demonów,czarów z lalką i wiele więcej,podkreślam słowo zabójczych:).

No i sprawdziłbym na miejscu matki jakim cudem urodziła dziecko skoro była bezpłodna i czy wszystko w porządku z dzieckiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Iwanov

Tak.Na wszelki wypadek też uważać na malucha.

Czy faktycznie była bezpłodna czy tylko miała problemy z zajściem w ciąże,a to,że spłodził go bokor to tylko przypadek.

Jeżeli można jeszcze jaki to był rytuał,jakie loa i jeśli loa przyzywał podczas niego i jakieś inne zmiany w jego fizjonomi,sposób poruszania,sylwetka,oraz jaki ten głos był,może to pomóc zidentyfikować przyzwaną istotę.

Najlepiej kontrdziałać rada voodoo,ale dobrych czarowników voodoo nie ma w Polsce,ew.można próbować duchownych i świeckich egzorcystów,ale marnie widzę ich działania.

No i dobrze by było wiedzieć jaką klątwę rzucił?Może zdradził?Jakiś składnik?Jakieś osobliwe słowa rzekł?

Link to comment
Share on other sites

Guest Iwanov
e tam. takie zle czaruchy zawsze da sie rozwalić...

 

No to nie gadaj Sosna i rozwal:).Zobaczymy,a pani powie jak efektywny byłeś:).

Link to comment
Share on other sites

tzn ten rytuał, przy którym ona była to było zanim od niego odeszła- więc podejrzewam, że dotyczył czegoś innego. ale spytam się, co jeszcze z niego pamięta.

 

sosnowiczanin- to powiedz jak ;)

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej kontrdziałać rada voodoo,ale dobrych czarowników voodoo nie ma w Polsce,ew.można próbować duchownych i świeckich egzorcystów,ale marnie widzę ich działania.

 

Świecki nie różni się niczym od duchownego poza tym że leci na kase i ma trochę bardziej pokręcone spojrzenie na boga.

Link to comment
Share on other sites

Guest Iwanov

Podczas naszej rozmowy stwierdziłeś,że 90% którzy do Ciebie nie idą i nie chcą płacić są psychiczni,oraz na wszelki wypadek byś nie tłumaczył niepowodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...