Jump to content

S. proszę zinterpretuj 2 powiązane sny

królewna śnieżka
 Share

Recommended Posts

proszę moderatora o wykasowanie

Edited by królewna śnieżka
rozmyśliłam sięMiało byc do Sławomira, ale się rozłączył i się przestraszyłam konsekwencji dalszej interpretacji tych snów. Lepiej nie wiedzieć. Proszę moderatora o w

Witam!

Rzeczywiście sny są prawie identyczne co do przeakzu.

Ogród to twoje wnętrze tak jak i górzysta kraina obie sa piękne i kolorowe śwaidczy o toim bogatym życiu wewnętrznym ( nie wykluczam talentów artystycznych) - zieleń miłośc, życie energia w sęsie "pędu" do życia to samo jeżeli chodzi o sen drugi - jezioro jako energia, życie jak również seksualność.W śnie pierwszym prowadzisz go na stronę twoją prawą ale jego lewą, lewa strona jest tą stroną kobiecą intuicyjną zmysłową podświadomą pokazujesz mu drzewo i co i nic liscie jak liście ty na ich temat mogłabyś napisać ze dwa tomiki wierszy ale on widzi tylko to że jak jesienia spadną to jest problem z ich grabieniem. Podobnie jest w śnie drugim tylko jego duchowośc, wnętrze jest wyrażone domem i co widzimy pałac monumentalny (czyli patrząc na niego uważasz go za przystojniaka ale...........) tak zawsze jest jakieś ale bo co zrobic z taką "wydmuszką" emocjonalną i tu znowu lewa strona jest ruiną czyli powtórzenie snu pierwszego i jeszcze raz podreślone wnętrzem domu (czarne pokoje). No i wróciły liście tylko tym razem mój obraz czyli problem z grabiami. Dodatkowo jego wnętrze twoja podśwaidomość przełożyła na jego strój.

Co do tych liści wirujących wokół jego nóg moze świadczyc że jest to kres twojej fascynacji wasze "drogi" sie rozchodzą, jesień związku zanim nastąpiła wiosna chociaż wiosna jest w śnie pierwszym oddając ci dziecko pokazuje ci priorytety twojego życia, a nic nie mówi bo niby oczym, o poezji to ty z nim nie pogadasz nie ten poziom.

pozdrawiam:

Sławomir

Edited by Slawomir

normalnie zaraz się rozpłynę i mi sodówa uderzy a teraz proszę moderatora o wykasowanie bo już nic dodać nic ująć i dziękuję Sławomirze