Skocz do zawartości

kobieta w ciąży, wypadający ząb, mętna woda i pies, który...


Magdalena Angelika

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację takiego snu: obrazy pojawiały się kilka razy, w różnej kolejności: ząb "1", który pokruszony wypada, bez krwi,ale z częściami ciała, kobieta w widocznej ciąży, szczęśliwa u boku męża (moja znajoma), zielonkawa, mętna woda, ktoś do niej wchodzi, trzymam psa na smyczy (chyba czarnego jamnika), on każe go spuścić, pies nurkuje w wodzie i wyciąga moją białą sukienkę, jest brudna. Nie potrafię tego zrozumieć, poskładać znaczeń w całość, ne wiem, czego się podziewać. Zwykle nie tłumaczę swoich snow, ale ten był bardzo niepokojący. Proszę o wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zacznę od zębów - wypadające ze by oznaczają chorobę ( zeby służą nam do gryzienia czyli dostarcznia pozywienia czyli enaergii dla organizmu), kobieta w ciaży jakas wiadomość ale to nie jest zbyt jasne zas mętna woda no odzwierciedlenie energetyki naszego ciała, mętna wskazuje na jakieś zaburzenia (powtórka przekazu odnosnie zębów), pies - to w snach odpowiada za nasze instynkty pierwotne wyciągając brudną sukienkę potwierdza dwa powyższe przekazy z nalkierowaniem na sprawy skurne ( sukienka to taka nasza "syntetyczna" skóra chroni nas przed wpływem atmosfery itp. tak jak skura zresztą) lub na problemy natury intymnej ( pies jako instynkty) co dodatkowo jest podreślone kobieta w ciaży ( i to moze byc jej znzczenie). sądzac po tym ze jest to nieduzy pies problemy zdrowotne tez moga być nie duże , zas zilonkawa woda moze wskazywać na florę baktryjna np. nie najlepsze wyniki cytologii.

nadmieniam że ja ten sen tak odczytuje ale moje "prognozy" mogą się miec jak zapowiadanie sniegu w lipcu ( chociaż sie zdarzało)

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...