Jump to content

kobieta w ciąży, wypadający ząb, mętna woda i pies, który...


Magdalena Angelika
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretację takiego snu: obrazy pojawiały się kilka razy, w różnej kolejności: ząb "1", który pokruszony wypada, bez krwi,ale z częściami ciała, kobieta w widocznej ciąży, szczęśliwa u boku męża (moja znajoma), zielonkawa, mętna woda, ktoś do niej wchodzi, trzymam psa na smyczy (chyba czarnego jamnika), on każe go spuścić, pies nurkuje w wodzie i wyciąga moją białą sukienkę, jest brudna. Nie potrafię tego zrozumieć, poskładać znaczeń w całość, ne wiem, czego się podziewać. Zwykle nie tłumaczę swoich snow, ale ten był bardzo niepokojący. Proszę o wskazówki.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Zacznę od zębów - wypadające ze by oznaczają chorobę ( zeby służą nam do gryzienia czyli dostarcznia pozywienia czyli enaergii dla organizmu), kobieta w ciaży jakas wiadomość ale to nie jest zbyt jasne zas mętna woda no odzwierciedlenie energetyki naszego ciała, mętna wskazuje na jakieś zaburzenia (powtórka przekazu odnosnie zębów), pies - to w snach odpowiada za nasze instynkty pierwotne wyciągając brudną sukienkę potwierdza dwa powyższe przekazy z nalkierowaniem na sprawy skurne ( sukienka to taka nasza "syntetyczna" skóra chroni nas przed wpływem atmosfery itp. tak jak skura zresztą) lub na problemy natury intymnej ( pies jako instynkty) co dodatkowo jest podreślone kobieta w ciaży ( i to moze byc jej znzczenie). sądzac po tym ze jest to nieduzy pies problemy zdrowotne tez moga być nie duże , zas zilonkawa woda moze wskazywać na florę baktryjna np. nie najlepsze wyniki cytologii.

nadmieniam że ja ten sen tak odczytuje ale moje "prognozy" mogą się miec jak zapowiadanie sniegu w lipcu ( chociaż sie zdarzało)

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...