Jump to content

Góra lodowa. Dziwne Stworzenie, Dziewczyna. Wypadek.


Severin
 Share

Recommended Posts

Początek snu jest mi nie znany, jest pewne że było coś jeszcze zanim wszedłem do dziwnej komnaty wydrążonej w górze lodowej. Nie byłem sam, oprócz mnie do środka wchodził tłum ludzi. Wszyscy szliśmy na jakieś spotkanie, albo na inne wydarzenie towarzyskie. Byliśmy tak jakby w holu i czekaliśmy. Ja zauważyłem jakieś drzwi, które były okute żelazem i z tabliczką "nie wchodzić". Ciekawość przemnożyła i otworzyłem je. W środku widziałem zwyczajne pomieszczenie, więc wszedłem tam. Rozglądając się czułem podziw wobec czegoś, czego nie ma. Ten stan trwał dopóki nie zauważyłem idącej ku mnie istoty. To była najdziwniejsza postać jaką kiedykolwiek widziałem. Była różowa i nieustannie zmieniała kształt. Tutaj nie pamiętam coś się stało, ale ludzie z zewnątrz nagle zaczęli wchodzić do tego pomieszczenia. Ja stanąłem obok wchodzących szeregów i wypatrywałem w tłumie dziewczyny, byłej dziewczyny za którą tęsknota była tak wielka, że zacząłem ją wołać. Ale nie było jej.

Możliwe, że odbyło się przedstawienie ponieważ pamiętam, że wychodziłem z sali kinowej. Wracałem na rowerze z trzema czy czterema osobami mi znajomymi. Zjeżdżaliśmy z bardzo stromej górki. Szybkość była tak wielka a siła hamowania tak "dziwna" że wywróciłem się nagle.

Podjechaliśmy do byłego sklepu-marketu- przy którym dobudowano dwa pomieszczenia służące innej branży. Tam moi towarzysze opatrzyli mnie, ale rany były bardzo kłopotliwe. nagle pojawił się mój ojciec i możliwe, że matka, którzy prowadzili mnie do domu. Byli strasznie rozgniewani, wredni i złowrodzy z powodu mojego wypadku. Po dotarciu do domu spojrzałem w lustro w łazience. Nie miałem zębów oprócz jednej jedynki. Obudziłem się

Z góry dziękuje za interpretacje i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...