Jump to content

znależione pieniądze, kawa z mlekiem, punkt ksero, kobieta


beatom3
 Share

Recommended Posts

witam śniło mi się , że byłam w punkcie ksero, takim trochę dziwnym bo otwartym dla wszystkich i bezopłatowym, prosto z niego wychodziło się na ulicę. Więc robiłam kserówki a w między czasie kawę dla siebie i szefowej ale zamiast 2 zrobiłam 4, potem się okazało, ze sama muszę je wypić, kiedy wróciłam do urządzenia kserującego znalazłam na półce nad nim zwitek pieniędzy, dokładnie 100złotówek, nie wiem ile ich było ale chyba nie cały tysiąc - nie pamiętam. Potem zaczęłam szperać po tej półce i znalazłam w koszyczku pod jakimiś papierami jeszcze więcej pieniędzy ponad 5 tysięcy i zapakowałam je do plecaka starała się to robić jak najszybciej żeby nikt mi ich nie zabrał, potem weszła jakaś kobieta, którą znałam ale nie wiem kim była pogadałyśmy chwilę i wyszłam. Po drodze miałam wrażenie, że pieniądze są podrobione bo miały jakiś dziwny kolor.

 

Przez cały sen miałam wrażeni, że po prostu mam szczęście nie czułam się tak jakbym kogoś okradała tylko, że te pieniądze znalazłam.

 

co może oznaczać ten sen?

Link to comment
Share on other sites

Witam!

sen troche dziwny ale coś poprubuje może ewentualnie cos sobie dopasujesz.

Ksero cos co powiela, tworzy kopie ale jest to bezduszna maszyna i jak położysz na jej blacie problem - otrzymasz wiele problemów, ale jak to sie moze mieć do twojej osoby tu bym spodziewal się raczej problemów natury finansowej ( to te pieniadze w ksero) mi to przypomina troche nie spłacone i zapomniane raty lub zapomniany debet na kącie a dlaczego tak uwazam otóz ze wzgledu na to że nic nie ma w zyciu nie ma za darmo ( i te ksero to taki rachunek z odroczeniem). Jak duze to moga byc kłopoty 2 krotnie większe niż kapitał pożyczki ( 4 kawy zamiast 2). Czyli na razie luzik bo sie nie upominają ( bank albo inna instytucja ) ale jak sie upomną to juz z odsetkami i to duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużymi.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...