Jump to content

Ucieczka przed bliską osobą


Siadeh
 Share

Recommended Posts

Kilka dni temu śnił mi się pewien mężczyzna. Można by powiedzieć, że czuję do niego nieco głębsze uczucia, ale wątpię czy kiedykolwiek się o tym dowie.

Przechodząc do rzeczy, biegłam długim korytarzem jakiegoś starego- zamku? kościoła?-w każdym razie, był urządzony w stylu gotyckim. Bardzo się bałam, wręcz odczuwałam szarpiący mną strach, jak gdybym uciekała przed kimś w realnym świecie. Miałam na sobie dżinsy i zwykłą bluzkę. Chłopak za mną był coraz bliżej, aż w końcu ujrzałam jego twarz. Odrazu wiedziałam, że to on. Odczuwałam tak straszny lęk, kompletnie sprzeczny z moimi ciepłymi uczuciami do niego. Kiedy dobiegłam do końca korytarza, ujrzałam duże, nisko osadzone okno. Podszedł do mnie, i spojrzał w moją twarz. Oczy miał ciepłe, ręce wyciągnięte, ale ja strasznie krzyczałam. W końcu rozpędziłam się, wybiłam ramieniem szybę i poleciałam w dół. Obudziłam się podskokiem na łóżku, a do mojego pokoju wchodziła mama, która chciała się spytać, dlaczego tak krzyczałam.

O co chodziło w tym śnie? Dlaczego to było coś na tyle okropnego, skoro wiem, że nie zrobiłby mi nic złego? Sen pamiętam dosyć dobrze, ale po przebudzeniu się zapisałam go na wszelki wypadek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...