Jump to content

dwa sny do interpretacji jeden z dzieciństwa


beatom3
 Share

Recommended Posts

witam mam dwa sny do interpretacji, jeden z czsów gdy byłam jeszcze dzieckiem to dość dziwne bo mineło już ok 20 lat a ja dalej go pamiętam, tak jakby wrósł w moją podświadomość. A wiec śniło mi się że byłam w domu z młodszymi siostrami, byłyśmy jeszcze w przedszkolu- jak w zerówce była noc i dobijał się do nas wampir, kazałam się siostrom schować pod schodami w schowku na buty a sama robiłam wszystkożeby tylko nie wszedł. Podszedł mnie i powiedział, że jak go zaproszę do środka ( bez teo nie mógł wejść) to mnie nie ugryzie. więc go zaprosiłam. Zaczął mnie ganiać znalazłam na stole masło a on powiedział, że jak posmaruje nim szyję to mnie nie ugryzie więc posmarowałam a on wtedy powiedział, że jestem głupia bo beraz będzie mnie musiał ugryżć i mnie ugryzł słyszałam bicie własnego serca i nagle zamilkł umarłami wtedy się obudziłam. Sen pamiętam dość dobże bo jak się obudziłam słyszałam dzwony kościelne(mieszkałam wtedy blisko kościoła) było ciemno(chyba zima a dzwony biły na poranną mszę, wtedy mi się wydawało, że jest północ i na pewno zaraz przyjdzie ten wampir.

 

 

Drugi sen jest sprzed kilku dni. Jestem na wsi u moich dziadków i są tram mój przyjaciel- z którym nie mam kontaktu już prawie rok, w którym byłam i chyba nadal jestem zakochana i była przyjaciółka, która mi go odbiła po tym jak zaczeliśmy się spotykać na innej stopie niż koleżeńska, o ile mi wiadomo chyba nadal się spotykają. wracając do snu byliśmy na wsi w domu mojej babci ja ich ignorowałam ona mnie cały czas zaczepiała a on starał się być miły. Byłam na nią wściekła że jest u mojej babci, niezaproszona przezemnie, potem nie pamiętam a na koniec ona pojechała po kłótni ze mną a on został i bił się z jakimś chłopakiem o mnie za domem, maiałam mu powiedzieć że mam go w nosie i żeby się wynosił ale w końcu pozwoliłam mu zostać, pocałował mnie i się obudziła.

Zawsze jak mi się śnią obbydwoje, a śnią mi się dość często to potem jestem rozbita przez kilka dni i jest mi smutno i nie mogę się pozbierać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...