Jump to content

Sen o mrówkach, balkonie i wynikach


ynne
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Miałam ostatnio bardzo dziwny sen (w zasadzie większość moich snów jest dziwna, pełna symboli itp.).

Otóż śniło mi się, że odbierałam wyniki poprawki matury (która mnie czeka w sierpniu). Byłam w szkole pełnej osób, czekałam w długiej kolejce i denerwowałam się. W końcu weszłam do gabinetu i odebrałam swoje wyniki. Okazało się, że zdałam - śnił mi się nawet konkretny wynik i zastawiam skąd do głowy przyszła mi ta liczba - 42, poczułam ulgę, że zdałam. Stwierdziłam, że przy okazji poprawię sobie inny przedmiot. I okazało się, że można te wyniki poprawić od ręki:_oczko:. Poszłam do sali, wzięłam swój arkusz i wyszłam z nim ze szkoły. Dodam, że ta szkoła jest w środku parku i w tym śnie poszłam sobie pod wielkie i rozłożyste drzewo. Miało ogromną średnicę i długie gałęzie z zielonymi liśćmi. Trawa była piękna, skoszona, wszystko pachniało i było wspaniałe. Nagle zorientowałam się, że nie można sobie wyjść z matury :co_jest_na:. Wróciłam do szkoły i odszukałam klasę, weszłam i zaczęłam rozmawiać z komisją. Zabrano mi arkusz i odesłano do domu. Byłam trochę zdenerwowana, ale wróciłam. W domu zobaczyłam ogromne ilości mrówek. Były wszędzie, cała kuchnia była nimi oblepiona. Zaczęły wspinać mi się po mnie, miałam całe czarne nogi. Zastanawiałam się co zrobić i otworzyłam lodówkę i wylałam mleko na podłogę (było w butelce, ale wyglądało na zwykłe). Mrówki lgnęły do tego, a ja wyciągnęłam coś do jedzenia i wyprowadziłam je przez balkon. Otworzyłam drzwi i wystawiłam coś do jedzenia, a one wszystkie sobie wyszły. W końcu zamknęłam drzwi i obudziłam się. Dodam jeszcze, że nie cierpię wszelkich owadów i wręcz machinalnie zabijam wszelkie żyjątka, które wtargną do domu. Natomiast we śnie, nie chciałam ich zabić, ale po prostu przenieść ich mrowisko.

Jestem ciekawa interpretacji tego snu. Zaskoczył mnie ten wynik i mrówki. Czytałam, że mrówki mogą oznaczać zaburzenia układu wegetatywnego, a wylanie mleka to martwienie się. Rzeczywiście, bardzo się teraz denerwuję.

Gdyby ktoś znalazł chwilę i go zinterpretował, byłabym wdzięczna :_oczko:.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Guest Dharma

pierwsza cześć snu to rozładowanie tych emocji. możność poprawy to uspokojenie Twojej martwiącej sięj podświadomości, motyw z parkiem to też symbol uspokojenia i relaksu które zostało zaburzone właśnie komisją i mrówkami.. taki nagły zwrot akcji oznacza właśnie to przeciążenie.. Twoja podświadomość ładnie pozbywa się i oczyszcza ze stresów, ale Ty sobie dokładasz te stresy.. już sama z siebie nawet nieświadomie :D tak trochę się rozpędziłaś.

mrówki obawa że coś Cię przerośnie i nie będziesz miała nad tym kontroli.. to się odnosi do Twojego stresu..

oddychaj :D uspokój się :) pozwól sobie na odpoczynek, na pewno wszystko sie dobrze ułoży

 

 

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...