Skocz do zawartości

Piwnica,Kajdany,Pentagram


MiShaa

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym o interpretacje mojego snu. Śniło mi się, że stoję w ciemnej małej piwnicy gdzie od ściany odbijało się czerwone światło, takie jakby przejście. Nagle jakaś postać, której nie widać było twarzy. Była ona w czarnym stroju podobnym do stroju mnichów i czarnym kapturem na głowie. Nie mogłem się ruszać postać założyła mi na ręce kajdanki, w których nagle w tych kółeczkach od kajdanek zaczął wyrastać pentagram, który chcąc połączyć się z inną częścią kajdanek przebijał moją skórę. Czułem ogromny ból lecz nic nie mogłem zrobić. Tyle snu było lub tyle go pamiętam. Tak jak napisałem na początku proszę o interpretację tego snu.

 

Dziekuję MiShaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwnica mówi o podświadomości twojej to twoje obawy ktoś naciska na ciebie ale jednak próbujesz to zdusić w swojej podświadomości czerwone światło to energia działania która cię otacza powiedziałam bym wampirek energetyczny. Nie mogłeś się ruszać masz blokadę zaleciłam bym ci oczyszczenie od negatywów . Tyle co mogę zasugerować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś nic konkretnego tylko to ci ja napisałam. Wampir energetyczny to może być. Gdy męczy cię obecność niektórych osób, po rozmowie z nimi czujesz się osłabiony, zmęczony, ktoś kto jest nachalny, a kolor czerwony tu podpowiada . Nie ma się z czego śmiać

Edytowane przez Tęcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dołącze się do dyskusji.

Popieram zdanie Sosmowiczanina.

Sen wskazuje wyraźnie że żródłem ograniczeń jest osoba śniąca (człowiek w kapturze to on sam) a konkretnie jego podświadomość (piwnica). Zaś sam pentagram jak i jego kolor mogą wskazywac na to że źródłem ograniczeń jest złe postrzeganie siebie jako osoby lub przesadne przywiązywanie uwagi do wygladu (pentagram- idealne proporcje, złoty podział- występujący prawie we wszystkich elementach naszego ciała - kolor czerwony -kolor miłości a w tym przypadku kolor czakry korzenia - zaburzenia postrzegaia swojej seksualności i niepewność postawy moralnej- brak pewności siebie).

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...