Skocz do zawartości

Fotografia


Gość marccia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marccia

Witam! Bardzo prosze o interpretację mojego snu, poniewaz nie wiem co to może oznaczac. A mianowicie śniło mi się, że miałam w rękach zdjęcie, na którym byłam ja i pewien człowiek, starszy mężczyzna, który istnieje w rzeczywistosci. Oboje bylismy uśmiechnięci, ale zdziwił mnie widok jaki był za naszymi plecami. A mianowicie zdjęcie było zrobione przed dwoma duzymi pietrowymi budynkami, tak jakby przed dwoma wieżami Word Trade Center. Lecz nie były one zburzone, tylko takie jak przed zamachem, piękne i okazałe.A i to zdjęcie było tak jakby czarno- białe, nie kolorowe. Nie wiem co to moze oznaczac. Dlatego bede wdzieczna za pomoc. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marccia

A więc ten mężczyzna jest obiektem moich westchnień. Od paru juz miesięcy bardzo mi sie podoba, ale tak wiele nas dzieli, że chyba raczej nie bedziemy razem. Staram sie o nim zapomniec, ale bezskutecznie. Ten człowiek jest starszy ode mnie, a zajmuje sie działalnościa ochroniarską itp. Jakis czas temu zainteresowałam sie pewna sprawą nad którą on pracuje i strasznie sie w to wszystko zaangażowałam.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...