Skocz do zawartości

stacja,dziewczyna o moim imieniu


mendziora

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo niedokladnie pamietam sen..ale snilo mi sie ze jestem na stacji kolejowej i bylam z moja mama .spotkalam jakas dziewczyne ladna ,siedziala na ławce i nie wiem dlaczego nagle zaczęła mi mówić ze chłopak w którym jako nastolatka sie podkochiwałam,ze ona go poznała i ze jest słodki i miły.Ja wtedy spojrzalam sie na moja mame popatrzalysmy sie na siebie i zaczelysmy sie smiac bo przeciez ten chlopak jest casanova,zmienia dziewczyny jak rekawiczki do zadnej sie nie przywiazuje:)na koncu jednak okazalo sie ze ona ma na imie tak jak ja i wiem ze to sie zdarza ,ale to wtedy bylo dla mnie jakies wstrzasajace,niezwykle.Nie wygladala tak jak ja i tez byla raczej inna niz ja taka naiwna,rozmarzona.. :roll: niestety nie pamietam dalszego ciagu snu.. moze sen nie ma duzo symbolicznych przedmiotow czy postaci, ale jakies intesywne uczucia pod czas niego mi towarzyszyly .. prosze o interpretacje dziekuje:)i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co ja mam powiedziec?:)Dzięki sama nie jestem pewna czy tak jest ale sie chyba zgadza..:)pojawil sie ktos w moim zyciu kto ma nieokreslona pozycje i nie wiadomo co bedzie ,sama nie wiem jak mam sie ustosunkowac..a ja osobiscie jestem chyba wrazlwa tylko to mocno skrywam i sama przed soba ukrywam :cool: ..rewelka dzieki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...