Jump to content

czy mozna przewidziec przyslosc?

kicia123
 Share

Recommended Posts

Nie dokonca cos tutaj rozumiem. moje doswiadczenia zyciowe wskazuja ze nie moze przewidziec przyszlosci bo czlowiek ma wiele drog i od neigo zalezy ktora pojdzie na dzien dzisiejsyz wrozka moze mi powiedziec ze spotkam blondyna a za tydzien inna wrozka zobaczy moja inna droge zyciowa i powie mi ze spotkam bruneta.... czy ktos moze sie do moich watpliwosci ustosunkowac?

Pozdrawiam

Guest Astra_

Opierając się na przykładzie i jedna i druga wróżka może mieć rację ale to od Ciebie zależy czy wybierzesz blondyna czy bruneta i którą drogą pójdziesz. Wróżba nie jest wyrocznią tylko wskazówką-podpowiedzią ma pomóc w wyborze a nie wybierać za Ciebie. To Twoje życie i leży tylko w Twoich rękach.

no wlasnie, ale pozostaje pytanie czy wrozka na dany dizen widizala droge najlepsza z mozliwych czy tlyko jakas droge... chodzi mi o to ze nie od nas zalazy jakich ludzi spotykamy na drodze, np jakich mezczyzn oni tez musza cos chciec wniesc do naszego zycia to dziala jakby w dzie strony. Dwie drogi dwoch osob musza sie skrzyzowac....

chodzi o to ze skoro wrozka mowi ze przez 2 lata nie ebdzie zadnego sensownego zwiazku to ja sie na to nie chce godzic....robie wsyztko by kogos poznac a mimo to klapa.....

ehhh zycie jest skomplikowane:)

Guest Astra_

Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć że moim zdaniem wróżka widzi drogę najprawdopodobniejsza najbliższa dla osoby której sie wróży. Co do ludzi których spotykamy to masz racje oni też muszą chcieć ale z reguły we wróżbach wychodzi że np spotkasz mężczyznę który Cie pokocha i ty jego albo ty go tak ale on Ciebie nie itd itd. Co do ostatniej rzeczy to wynika samo z siebe że przyszłość można przewidzieć ale może tu gdzieś zdziałać również autosugestia że skoro ona powiedziała że nie będzie związku to ty szukasz ale gdzieś w podświadomości pamiętasz o wróżbie i ona blokuje Twoją wiarę że kogoś poznasz. Mam Nadzieje że zrozumiałaś mniej więcej o co mi chodziło

Dzieki za wyjasnienia. mysle ze powoli zaczynam miec jasny obra tego czym jest wrozenie i pzrepowiadanie przyszlosci a do neidawana myslalm ze czlowiek ma jedna droge no moze gora 3 opcje do wyboru i ze wiekszosc rzczy jest z gory zdeterminowana i okreslona na ktore nie mamy wplywu...

Pozdrawiam