Skocz do zawartości

tory, pociągi, jazda na rowerze


mallinnka85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Sen zaczął się od tego, że byłam na rojezdni kolejowej wraz z moimi dwoma młodszymi braćmi. Chcieliśmy jechać do jakiegoś miasta i szukaliśmy odpowiedniego pociągu jednak nie znaleźliśmy. Obok nas co chwile przejeżdżały jakieś pociągi. Troche się bałam, żeby pod jakiś nie wpaść, zwłaszcza że byłam odpowiedzialna również za braci.

Poszliśmy do pracowników rozjezdni. Był tam nasz tato, pracował tam. Po rozmowie z nim postanowiliśmy wrócić do domu. Szliśmy między torami, w kierunku stacji PKP. Na stacji wmieszaliśmy się w tłum ludzi wysiadających z jakiegoś pociągu, żeby nikt nas nie zauważył (wiedzieliśmy, że przebywanie na rozjezdni jest zabronione). Zauważyła nas kobieta pracująca tam w ochronie. Zaczęła za mną iść, jednak uciekłam, żeby z nią nie rozmawiać (nie chciało mi się tłumaczy a wiedziałam, że i tak nam nic nie grozi z jej strony). Zawiadomiła innych ochroniarzy przez radio.

Z braćmi zeszliśmy schodami w kierunku wyjścia, żaden ochroniarz nas nie rozpoznał.

Nagle Jestem w holu PKP z moim chłopakiem, braci już nie ma. On kradnie (w kominiarce) dla mnie żółty rower, który jest wystawiony w sklepie na sprzedaż. Ucieka nim do naszego mieszkania. Ja ten rower znajduję pod blokiem. Wsiadam na niego i zaczynam jeździć po mieście. Jest to rower wyczynowy. Uczę się na nim różnych sztuczek i dobrze mi idzie. Największą przyjemność sprawia mi kręcenie rowerem w kółko.

Na ulicy spotykam grupkę Turków, którzy przyjechali do jakiejś szkoły na wymianę. Rozmawiam z ich polskim przewodnikiem chwile, potem wracam do jazdy na rowerze. Ten rower sprawia mi ogromną frajdę. Czuję jak przechodni zazdroszczą mi, że tak szybko uczę się tych trików rowerowych i robie je idealnie.

Wchodzę do jakiegoś sklepu z odzieżą używaną. Oglądam tam kilka długich sukienek głównie w kwiatki i kropki. Żadna mi się nie podoba mimo, że bardzo chcę znaleźć jakąś dla siebie. Wychodzę ze sklepu.

Na tym kończy się mój sen.

Proszę o Jakąś interpretację bo nie mam pojęcia co on może oznaczać, a wywarł na mnie duże wrażenie. Obudziłam się jeszcze pełna emocji z tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...